FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ämmapets
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 171

    #466
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Saatsin, tuli ka vastus (mingi automaatne kiri) ja koos sellega veidi üle 4 taala ka. Mine nüüd võta kinni, eks näis, kas hakkab rakebacki tiksuma või mitte...

    Comment

    • Marek
      Jube Noob
      • Jan 2009
      • 110

      #467
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Ämmapets
      Saatsin, tuli ka vastus (mingi automaatne kiri) ja koos sellega veidi üle 4 taala ka. Mine nüüd võta kinni, eks näis, kas hakkab rakebacki tiksuma või mitte...
      Mul näitas seal alguses ka tükk aega nulli aga siis mõne aja pärast hakkasid ilusamad numbrid tiksuma ja vahepeal teenitud rake ilmus kohale.

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #468
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Marek
        Mul näitas seal alguses ka tükk aega nulli aga siis mõne aja pärast hakkasid ilusamad numbrid tiksuma ja vahepeal teenitud rake ilmus kohale.
        see rake kuvamine on üldse päris pikas nihkes seal

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #469
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          WTF.....
          FT bi-weekly turna hakkas mingil täiesti ebaloogilisel ajal....pidi hakkama 23.00 aga hakkas kell 17.00

          tra täiesti fucked up ju

          kas sellistest asjadest maili teel teada ei anta....saadeti mail et olete oodatud mängima ja hakkab 21.nov kell 23.00

          FU

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #470
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ülenädalasel FullTiltrakeback.com turniil osalemine maksab vaid $5 + $0.50 ning auhinnafondile on lisatud $2000. Kuna osalejaid on siiani vahemikus 100-150, on garanteeritud vähemalt kolmekordne overlay! Me ootame Sind mängima laupäeval, Ade, 21 kell 23.00 (Eesti aeg). Turniiri leidmiseks vali ooteruumist "Private" või otsi turniiri ID järgi Tournament #118557936.

            Selline oli veel eilne meeldetuletus kiri, AITÄH POKERNEWS, AITÄH ET ALT VEDASID, TILT RAISK :)

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #471
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              täpselt sellest ma räägingi....fkng lamba kari!!!!

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #472
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                See, et tänane turniir toimus kella 23.00 asemel kell 16.00, oli tõsine üllatus ka meile ning ma ise sain seal mängida ainult seetõttu, et juhtumisi nägin foorumis seda Madise postitust. Oleks meist keegi sellest muutusest varem teadnud, oleksime mõistagi kõiki mängijaid foorumis informeerinud.

                Kiri, mille FTRB klienditugi selle turniiri kohta alles saatis, oli nendepoolne automaatne meeldetuletus ning pärines Leedust, mitte meilt. Sellest ka lõik "...mängima laupäeval, Ade, 21 kell 23.00...", mis on kahtlemata väärinfo ja tekitab vaid küsimuse, miks seda fakti ei kontrollitud?

                Kahjuks puudub meil võimalus kõike promosid ning reklaamkirju üle kontrollida, mistõttu olen ka alati soovitanud kogu info üle kontrollida pokkeritoa lobbyst. Ma tean küll, et see midagi kannatanute jaoks ei muuda, aga esitan omalt poolt FTRB nimel vabandused kõikidele Eesti mängijatele, kellel seetõttu mängimata jäi.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #473
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  nice trolling

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #474
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    nojah siis....eks järgmine kord uurin siis lobbyst

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #475
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      see pole esimene ega viimane kord neil nii teha.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #476
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tänu Full Tilt pokkeritoa tehnilistele probleemidele tekkis kahetsusväärne arusaamatus läinud laupäeval, kui meie ülenädalane pokkeriturniir algas kell 16.00 tavapärase kella 23.00 asemel ning paljud meie mängijad ei saanud sellel turniiril infopuuduse tõttu osaleda.

                        Tänu sellele on laupäevase turniiri 20 parima mängija punktid tühistatud, kuid rahalised auhinnad jäid alles. Lisaks sellele oleme me lisanud ühe turniiri hüvitamaks tekkinud segadust neile mängijatele, kes ei saanud laupäeval osaleda. Me palume Sul kontrollida oma punkte meie superliiga leheküljel, kuna liiga finaal on lähenemas. Edetabeli TOP20 mängijat jagavad finaalis $20,000 ning kõik neist võidavad rahalise auhinna!

                        Meie eesmärk on pakkuda Sulle tipptasemel teenindust, kuid kahjuks ei saa me välistada tehnilisi probleeme. Meil on väga kahju, sellest mis juhtus ning me lub ame, et anname endast parima, et neid probleeme tulevikus ei juhtuks.

                        FullTiltRakeback.com meeskond


                        Great ;D

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #477
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          iz niiiiize :-\

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #478
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            boonuse vabastamise ajal rakebacki ei tule?

                            Comment

                            • Toots_x
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2009
                              • 320

                              #479
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Timpz
                              boonuse vabastamise ajal rakebacki ei tule?
                              Ma mängin lahti pokerstrategy $50 boonust, ning saan samaaegselt ka iga reede rakebacki.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #480
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Timpz
                                boonuse vabastamise ajal rakebacki ei tule?
                                tuleb, aga boonus võetakse rakest maha.. seega saad ka vähem rakebacki

                                Comment

                                Working...