FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 110

    #436
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage
    sellele küsimusele keegi vastust ei tea?


    lisaks on mul vana nuss tagasi.. FTP'd käivitades pole mul menüüde tekste.. iga kord pean reinstallima FTP:-( ja selel probleemiga on HEM seotud... HEMi foorumitest ei leidnud midagi asjalikku..
    Mul oli selline asi kui holdemmanager import folderiks oli pandud FTP kaust (program files/full tilt) mitte täpne kaust kus handhistory failid on program files/full tilt poker/HandHistory.

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #437
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Rage
      kuulge.. see ironmani challenge vms.. kui nüüd poolaasta läbi saab, mis mu medalitest järgmine aasta saab.. jäävad need alles või kaovad mingi hetk ära? ehk kas ma peaksin nood ära kasutama?
      jäävad alles

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #438
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Pärast updatei on hakanud FTP trikitama, viskas praega lihtsalt kinni ja avades olid tähed kadunud :-\ See tähtede teema on üsna tavaline kuid tookord viskas selle SEND ERROR REPORTI akna kinni minnes.

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #439
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas teerajaja
          Pärast updatei on hakanud FTP trikitama, viskas praega lihtsalt kinni ja avades olid tähed kadunud :-\ See tähtede teema on üsna tavaline kuid tookord viskas selle SEND ERROR REPORTI akna kinni minnes.
          Easy .. quit FT join PS :)

          Comment

          • Staier
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 166

            #440
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Olen FT-s mänginud circa 6 kuud,ple veel ühtegi jama esinenud ???

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #441
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              sama siin....ptui ptui ptui....
              kas teil, no need kellel jamad on on vista?

              Comment

              • Staier
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 166

                #442
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas daljoh
                sama siin....ptui ptui ptui....
                kas teil, no need kellel jamad on on vista?
                endalgi Vista aga ptui ptui ptui...jamasi ple :)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #443
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Marek
                  Mul oli selline asi kui holdemmanager import folderiks oli pandud FTP kaust (program files/full tilt) mitte täpne kaust kus handhistory failid on program files/full tilt poker/HandHistory.
                  tundub, et nüüd toimib.. rohkem pole tähti ära kaotanud kui HEMi impordi ümber konfisin..

                  p.s. mul on XP

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #444
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Windows 2000 ja Windows 7 ja FTP-ga jamasid pole olnud.

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #445
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kui siin juttu pole olnud siis FTs niisama vaatasin poodi, et punktid laiaks lüüa seal ka nüüd Security asju lisandunud nagu PSis on. Päris huvitavad.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #446
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Madis Very
                        Kui siin juttu pole olnud siis FTs niisama vaatasin poodi, et punktid laiaks lüüa seal ka nüüd Security asju lisandunud nagu PSis on. Päris huvitavad.
                        Tellisin endale ka selle tokeni. Aga huvitav on see, et tokenit saab maili teel supportil maha lasta võtta kui vastata salaküsimusele, saata id-kaardi ja kommunaalarvete koopiaid. Samas mul FT jaoks eraldi mailikonto, mida ei külasta pmst üldse, siis natuke kaitseb keyloggerite eest.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #447
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Keegi mingit fulltilt auto-timebank clickerit oskab soovitada? Mul enamus ei tööta (tableninja hakkab kahtlaselt vigurdama).
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #448
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ma olen enamusi proovinud ja TN töötab neist kõige kindlamalt...aga 2p2 foorumis oli nendest AHK scriptidest juttu

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #449
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              keegi veel mingi sotise vms boonuse sai?

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #450
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Mina sain ja ka vabastan,juba.

                                Comment

                                Working...