FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #421
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas $Lauri$
    Küsimus oleks siis IBAN koodi kohta? Kust ma selle koodi saan?


    Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.






    Bank city-Tallinn, (Eesti Vabariik,Tornimäe 2, 15010 )
    Bank name- AS SEB Pank

    Comment

    • bubba
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 434

      #422
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kas full tiltis on niuke asi, et pead enne ise depositima, enne kui saad buddy transferit teha?

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #423
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas bubba
        Kas full tiltis on niuke asi, et pead enne ise depositima, enne kui saad buddy transferit teha?
        Reeglite järgi küll.

        Comment

        • tilps
          Julm Donk
          • Oct 2009
          • 26

          #424
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas full tilti saab kah otse SEB arvelt raha panna nagu starsis?

          Comment

          • altzie
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 169

            #425
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas tilps
            Kas full tilti saab kah otse SEB arvelt raha panna nagu starsis?
            Jah

            Comment

            • $Lauri$
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 479

              #426
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas taavi


              Bank city-Tallinn, (Eesti Vabariik,Tornimäe 2, 15010 )
              Bank name- AS SEB Pank
              Tänan, panin küll Bank City ja Bank Name valesti, aga raha tuli eile juba üle.

              Comment

              • Marek
                Jube Noob
                • Jan 2009
                • 110

                #427
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mis turnat soovitaks rahvas $26 tokeniga mängida?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #428
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  26$ buy-iniga turnat.

                  Comment

                  • Marek
                    Jube Noob
                    • Jan 2009
                    • 110

                    #429
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ment52
                    26$ buy-iniga turnat.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #430
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas tildis on mingi nupukombinatsioon ka mis koheselt lauad cascade või tile'i paneb, siis jääks see tüütu klõpsimine ära?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #431
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Fortune
                        Kas tildis on mingi nupukombinatsioon ka mis koheselt lauad cascade või tile'i paneb, siis jääks see tüütu klõpsimine ära?
                        emm.. mul võtab ta alati viimase minu valitud layouti.. ma mängin kas tiled modes.. või on mul custom layout.. ja täpselt see millega viimati mängisin.. avaneb järgmine kord...

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #432
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          kuulge.. see ironmani challenge vms.. kui nüüd poolaasta läbi saab, mis mu medalitest järgmine aasta saab.. jäävad need alles või kaovad mingi hetk ära? ehk kas ma peaksin nood ära kasutama?

                          Comment

                          • tilps
                            Julm Donk
                            • Oct 2009
                            • 26

                            #433
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            kust selle Swift code i saab kui tahan withdrawali teha seb panka?

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #434
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas tilps
                              kust selle Swift code i saab kui tahan withdrawali teha seb panka?
                              For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #435
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Rage
                                kuulge.. see ironmani challenge vms.. kui nüüd poolaasta läbi saab, mis mu medalitest järgmine aasta saab.. jäävad need alles või kaovad mingi hetk ära? ehk kas ma peaksin nood ära kasutama?
                                sellele küsimusele keegi vastust ei tea?


                                lisaks on mul vana nuss tagasi.. FTP'd käivitades pole mul menüüde tekste.. iga kord pean reinstallima FTP:-( ja selel probleemiga on HEM seotud... HEMi foorumitest ei leidnud midagi asjalikku..

                                Comment

                                Working...