FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #346
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi on kokku puutunud teemaga, et deposiidi või withdrawali tegemisel võetakse MGRist (mille alusel arvutatakse rakebacki) teatud summa maha.

    Näiteks Moneybookersist kunagi ammu kandsin sisse $1000, maha võeti MGRist $35. Seega see on varjatud maks tehingutelt.

    Kas keegi oskab veel näiteid tuua, kui suur selline maks võiks olla, sest nii affiliate kui FTP annavad sellistele küsimustele segaseid vastuseid.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #347
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      kas FTP's ka selline asi on nagu starsassistant? Et automaatselt tambiks time? Kani keeruline on muidu laudu vahetada

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #348
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits
        kas FTP's ka selline asi on nagu starsassistant? Et automaatselt tambiks time? Kani keeruline on muidu laudu vahetada
        http://tableninja.com/

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #349
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          5% of Ivey

          Full Tilt Poker will hold a draw on Friday, November 6th at 10:00 ET where nine players will be selected to play in the 5% of Ivey Main Event. This will be a standard No-Limit Hold ‘em Sit & Go that will award cash prizes to the top three finishers as follows:

          * 1st place will win an amount equal to 3% of the amount Phil Ivey wins in the WSOP Main Event
          * 2nd and 3rd places will each win an amount equal to 1% of the amount Phil Ivey wins in the WSOP Main Event

          The nine participants will be drawn from a pool consisting of all tickets awarded during the promotion and the tournament will be held on November 7th at 14:00 ET. Winners will be notified by email.

          Prize money will be paid directly into winners' Full Tilt Poker accounts within two business days of the completion of the WSOP* Main Event.

          Eriti F´ing haige oleks sinna SnGle saada ja siis 4ndana lõpetada.
          Kuna juba viimase koha eest saaks 1% 12500$ ehk võitja vähemalt 37500$ kuni 85000$. Vähemalt on sinna saamise võimalus suurem kui royal flushi saamine :).

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #350
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Aga ma ei saanud nüüd selle promo pointile pihta, sinna SnG saab 9 kõige enam ticketeid teinud inimesed või kudiagi loositakse?

            Yeah, ise küsin ja ise vastan. Peaks oma inglise keele oskuse kriitilise pilguga üle vaatama.

            The nine participants will be drawn from a pool consisting of all tickets awarded during the promotion and the tournament will be held on November 7th at 14:00 ET. Winners will be notified by email.

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #351
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas masterpuppet
              Aga ma ei saanud nüüd selle promo pointile pihta, sinna SnG saab 9 kõige enam ticketeid teinud inimesed või kudiagi loositakse?
              Full Tilt Poker will hold a draw on Friday....

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #352
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                kas ftp ei viska uusi laudu kohe cascade kui ma mingi 3-4 olen cascade pand et järmgised viskaks juba cascadesse? hetkel loobib lampi :/

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #353
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas leits
                  kas ftp ei viska uusi laudu kohe cascade kui ma mingi 3-4 olen cascade pand et järmgised viskaks juba cascadesse? hetkel loobib lampi :/
                  puhh cascade osas ma kahjuks ei tea.. tiled modega olen ma ka pigem selle triki teinud.. et võtan miski 16 lauda lahti.. siis lasen tal tiledisse panna ja siis salvestan layouti oma specialite vms alla ära.. ja kasutan seda.. muidu 9 või 12 laua puhul tikub neid nõmeda suurusega panema..

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #354
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ei leidnud... aga kas saab ftps kuidagi hand preview ka panna, näitab mis käsi koos on? :D

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #355
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Ahangama
                      ei leidnud... aga kas saab ftps kuidagi hand preview ka panna, näitab mis käsi koos on? :D
                      Ei.
                      Miks ?

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #356
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        selge. lihtsalt selline harjumus jäänud

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #357
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Madis Very
                          Ei.
                          Miks ?
                          mugavus.. aga jah FTP's pole seda kuskil kohanud..

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #358
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            kuskilt seda maha ei saa keerata, et parema hiireklikiga seda ripmenuud ei avaks, kui laual vajutad:) et saaks ilusti stack modes ka lasta

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #359
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              TILT on down . kaua see fcking maintainance k2ib .. 62 minti juba .. lubati 60 :D mul on raha vaja :D

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #360
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                zzz

                                Regan sngdele ära ja boom system maas sain korra sisse paar kätt ära ja uuesti. Süsteemi teadanne oli, et connectivity probleemid on ja timebanki on aega lisatud.. nice stuff !

                                Comment

                                Working...