Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
väga pekkis värk kandsin full tildist raha välja esmaspäeval 12 ajal ja siiani on ikka veel processing. Kellegil veel mega kaua läinud viimasel ajal või ongi full tilt selline saast.
väga pekkis värk kandsin full tildist raha välja esmaspäeval 12 ajal ja siiani on ikka veel processing. Kellegil veel mega kaua läinud viimasel ajal või ongi full tilt selline saast.
Comment