FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #136
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Marek K.
    No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.
    wow.. 6 milli eest saaks omale mootorratta või auto..

    njahh.. ma mõtlesin pusa peale.. aga FTP'st lahkumise peale pole mõeld.. imo on soft OK ja mujal pole ikkagi nii suurt laudade valikut.. ja Starsis pole mul midgai teha.. miskit supernova elitet ma seal grindida ei jaksa..

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #137
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kui saavutad Iron taseme 12 esimest kuud jutti (minu kalkulatsiooni järgi NL50 6-max 30K käsi kuus), siis
      1) peaksid kokku koguma 3190 medalit, mille eest saab osta 630 taalase boonuse (rake deductioniga kohitsetuna siis 460)
      2) Mid year boonus otse rahana kätte 12x100 USD = 1200
      3) Aasta jooksul Ironmanina kogun ma min 60K punkte (12*25*200) ja arvestades seda, et ma mängin tihti happy houri ajal, siis äkki mingi 80-90K punkte tuleb täis. Selle eest saab FT poest osta 24-tollise Samsungi, mis poehinnas on oma 500 taala väärt. Rake deductioniga maha - 365

      Kokku 460+1200+365=2025 aastas + veel rakeback 27%, millest starsi gold ja platinum level grinderid vaid unistada võivad.

      Üks miinus selle asja juures on muidugi see, et 25 päeva kuus oled aheldatud arvuti külge kasvõi 2h päevas. Veebruaris ei tohi paaripäevast mälukat endale lubada :D

      Teine miinus on see, et kõrgemale areng tuleb ainult rakebacki või FT punktide arvelt. Ironmani enda boonus ei kasva oluliselt kui saad Iron leveli kätte ja grindid ntx 2x vingemalt.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #138
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Starsis 30-40k kätt kuus nl50't tähendaks aasta lõpuks Supernovat.

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #139
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas -andres-
          Starsis 30-40k kätt kuus nl50't tähendaks aasta lõpuks Supernovat.
          Ja selle kaudne rakeback oleks... ?

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #140
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Tarq666
            Kasutan fulltilt punkte satikate jaoks, sest see tuleb kasumlik. Pole veel märganud, et satikate mängimine rakei vähendab aga isegi kui vähendab kogu makstud rakeist, siis arvan, et satikate mängimisel tekitab overlay. See arvutus on lambist aga kui rake väheneb näiteks 5$ võrra, siis sellest saadav satika pilet on näiteks väärtuses 7,4$, seda siis sellepärast, et rake võetakse üldisest makstud rakeist, mitte 27% rakebackist.

            ps: kõige kasumlikum on tõesti kasutada punktid alles siis kui oled lõpetanud mängimise FTPs
            Sama ju või mis ?

            nt: satikas 200k$gle on 500ftp ja iga 4400fp kohta pilet kui 1 punkt on 0,005$(poest ostes kui turniiridel kasutades) siis tuleb pileti väärtuseks 22$ nagu ka originaal on.

            Samas 750kle saab jah pileti 43000punktiga ehk 215$ peaks olema 216$ =+1$ :D

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #141
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Maheaatom
              Kui tegid kunagi ammu arve ja ei teinud deposiiti, siis ei saa sa igal juhul rakebacki, sõltumata sellest kas oled liitunud läbi affiliate või mitte. Full Tildi nõue on minu teada, et tuleb teha deposiit 60 päeva jooksul. Tarkvarale unistall, kustuta "küpsised", vali sobilik affiliate ning kõik algusest peale.
              Ja jätke meelde: ei ole vaja teha kuskile niisama arveid, vaid alles siis kui on plaanis hakata reaalselt mängima.
              Nojah omad vitsad peksavad kunagi sai igalepoole kontosid tehtud et freerole mängida nüüd saan aru et see oli väga vale lahendus asjale.
              Mul on vist lihtsam supportile saata kiri et nad mu accoundi sulgeksid kui ma tahan samanimelist accounti läbi affiliate teha.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #142
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Bikewarrior
                Nojah omad vitsad peksavad kunagi sai igalepoole kontosid tehtud et freerole mängida nüüd saan aru et see oli väga vale lahendus asjale.
                Mul on vist lihtsam supportile saata kiri et nad mu accoundi sulgeksid kui ma tahan samanimelist accounti läbi affiliate teha.
                ei toimi.. ma maadlesin Bodogi supportiga mingi 20 kirja.. kuni miski regioonijuhataja viimase kirja kirjutas.. kus seletas, et neil on ikkagi affiliate pakkujatega lepped, et nad ei lase kasutajatel affiliate koode muuta ega uusi kasutajaid teha.

                ainuke variant on mingi läbi ema/isa/vanaema/õe pangakonto uus account teha, iseasi kui rõõmsad nad selle üle on:-P

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #143
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas rrrr
                  Kui saavutad Iron taseme 12 esimest kuud jutti (minu kalkulatsiooni järgi NL50 6-max 30K käsi kuus), siis
                  Olen vaadanud, et NL100 FR tuleb teha Ironmani jaoks 500 kätt päevas = 9lauda 1tund (500 kätt=200FTP) ehk 12.5K kätt kuus. Sel puhul siis optimaalne RB%, mis on ca 50% ($1 raket --> 8,7FTP)
                  http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg84962

                  9lauda NL100 FR 1tund 6tundi nädalas 70 kätt tunnis annab Pokerstarsi kalkulaator 4500VPP kuus


                  Aga jah, tuleb öelda, et 25 päeva kuus mängida (ok 21 päeva, kui 4 päeva poest juurde osta) on suht inimvõimete piir. Ja eks nad mängivad selle peale, et selliseid nolifereid, kel omakorda distsipliin Ironmani taset teha, on vähe. Enamik ikka silver või Gold level, mitte Ironman.

                  Comment

                  • Tylos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 340

                    #144
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Olen ise FTP konto omanik juba mingi kaks-kolm aastat(t2pselt ei m2leta).Panin ilma raketa nagu nugis.Kerisin ysna mitmeid deposid ka.Kaks kuud tagasi saatsin supportile kirja,et tahaks nagu rakebacki,et ilma selleta panevad pragusel ajal vaid tiblad.J2rgmisel p2eval tuli vastus,et nemad sellega ise ei tegele jne jne jne kuid nad saatsid mu andmed affile edasi.Kolm p2eva peale seda oli rakeback olemas.
                    Tuleb lihtsalt viisakas kiri saata ilma kisata,et kui nuinahhui nyyd rakebacki ei saa siis pange oma si*ane sait p6lema.

                    Sait kust rakebacki sain on http://www.rakebackpros.com/ .Pole just monstersait aga rahad tiksuvad ilusti iga n2dal arvele.V6ib ka neile otse meili saata.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #145
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Madis Very
                      Sama ju või mis ?

                      nt: satikas 200k$gle on 500ftp ja iga 4400fp kohta pilet kui 1 punkt on 0,005$(poest ostes kui turniiridel kasutades) siis tuleb pileti väärtuseks 22$ nagu ka originaal on.

                      Samas 750kle saab jah pileti 43000punktiga ehk 215$ peaks olema 216$ =+1$ :D
                      Point selles, et ma ei näe mõtet FTPst esemeid osta, kui nende esemete väärtus kaubana pole kindel ja see läheb maha mu rake kogusummast. Turna sateliitide puhul ma tean, et tasu läheb samuti maha rake kogusummast, mitte rake backist, ning seetõttu tuleb ftpde eest turniiri sateliitide mängimine odavam, kui real money eest.

                      Mis minus segadust on tekitanud:

                      Kui ostsin poest kaupa, siis seda oli kohe mu affiliti kaudu tunda, et rakei läks kaotsi. Aga kui olen mänginud sateliite, ühe korra kaotanud ja ühe korra võitnud, siis see pole mu rakei tuntaval määral mõjutanud?

                      ps: võib olla eksin ja rake võetakse tagantjärgi, eks näis.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #146
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Tarq666
                        Point selles, et ma ei näe mõtet FTPst esemeid osta, kui nende esemete väärtus kaubana pole kindel ja see läheb maha mu rake kogusummast. Turna sateliitide puhul ma tean, et tasu läheb samuti maha rake kogusummast, mitte rake backist, ning seetõttu tuleb ftpde eest turniiri sateliitide mängimine odavam, kui real money eest.

                        Mis minus segadust on tekitanud:

                        Kui ostsin poest kaupa, siis seda oli kohe mu affiliti kaudu tunda, et rakei läks kaotsi. Aga kui olen mänginud sateliite, ühe korra kaotanud ja ühe korra võitnud, siis see pole mu rakei tuntaval määral mõjutanud?

                        ps: võib olla eksin ja rake võetakse tagantjärgi, eks näis.
                        Kui MGRist (Monthy Generated Rake, millest arvutatakse RB) maha võetakse, siis pole vahet, kus sa oma punkte kulutad. Ainuke point on, et poes on asjad väga suure juurdehindlusega.
                        Tegelikult ma ei ole amelikku vastust saanud, kas satellitide puhul võetakse maha või ei võeta, aga loogiline tundub, et ikka võetakse.

                        See millest sina räägid, on et sul on satelliitide mängimise ROI plussis, mis on ka omamoodi õige, sest FTP sisseostetavad satelliidid on softimad kui real money omad IMO.

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #147
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas kilu6
                          Kui MGRist (Monthy Generated Rake, millest arvutatakse RB) maha võetakse, siis pole vahet, kus sa oma punkte kulutad. Ainuke point on, et poes on asjad väga suure juurdehindlusega.
                          Tegelikult ma ei ole amelikku vastust saanud, kas satellitide puhul võetakse maha või ei võeta, aga loogiline tundub, et ikka võetakse.

                          See millest sina räägid, on et sul on satelliitide mängimise ROI plussis, mis on ka omamoodi õige, sest FTP sisseostetavad satelliidid on softimad kui real money omad IMO.
                          Mitte ainult softimaid vaid tulevad ka odavamad kui real money sateliidid, sest rake läheb MGRist maha, mitte RB. Kui läheks otse RBst maha siis poleks tõesti vahet, kas ostan raha eest satelliidile või FTPde eest. Seetõttu ka kaudselt overlay.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #148
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Tarq666
                            Mitte ainult softimaid vaid tulevad ka odavamad kui real money sateliidid, sest rake läheb MGRist maha, mitte RB. Kui läheks otse RBst maha siis poleks tõesti vahet, kas ostan raha eest satelliidile või FTPde eest. Seetõttu ka kaudselt overlay.
                            Ei, vahet pole ju, kas teed sate või ostad poest. RB ikka sama (kui välja jätta see variant, et punkte kulutad kunagi kauges tulevikus, kui enam FTs ei mängi - aga miks enam ei mängi??)

                            Comment

                            • pkmarek
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 193

                              #149
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              huvitav kui ma ostan Poker Academy-st asju, kas siis ka läheb rackebackist midagi maha?

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #150
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                no see pood on seal jumala lage ka, sittagi pole tellida sealt. olen võtnud 24'' monitori ja paar chipsikohvrit sõpradele aga rohkem ei oska midagi sealt tellida. tahaks playstationit või läpakat aga euroopasse selliseid asju obv ei pakuta.

                                Comment

                                Working...