Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
wow.. 6 milli eest saaks omale mootorratta või auto..
njahh.. ma mõtlesin pusa peale.. aga FTP'st lahkumise peale pole mõeld.. imo on soft OK ja mujal pole ikkagi nii suurt laudade valikut.. ja Starsis pole mul midgai teha.. miskit supernova elitet ma seal grindida ei jaksa..
Algselt postitas Marek K.
njahh.. ma mõtlesin pusa peale.. aga FTP'st lahkumise peale pole mõeld.. imo on soft OK ja mujal pole ikkagi nii suurt laudade valikut.. ja Starsis pole mul midgai teha.. miskit supernova elitet ma seal grindida ei jaksa..
Comment