FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kodu
    Klubi Liige
    • Dec 2008
    • 311

    #61
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Peale eilset uuendust on minul Full Tiltiga jokk. Sisse logimisel on kõik nupud ilma tekstita ja kui mõne laua võttan siis annab veateate ja paneb programmi üüldse kinni. Kas kellelgi on veel sarnane jama või on see minu arvuti kamm???Tegin uninstalli ja siis uuesti peale aga ei miskit.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #62
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas arvamusliider
      Pole hullu, FT lubas lasta uue update välja selle aasta numbri sees, mis peaks lahendama suuremad probleemid nagu nähtavad kaartid, võimalus multitableda 3 laual ning mõndadele võimaluse sisse logida klienti jne.

      Kannatust. Ära jumala eest supporti tülita, koondamislaines softi arendajad lasti lahti ja klienditugi peab ka nende tööd tegema.
      irw


      aga see viimane uuendus on pask jh
      last hand ei tööta üldse, aga eks harjub ära

      Comment

      • SpreeXXL
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 136

        #63
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Eile oli mul juba kõik korras ja käte vaatamine on küll minu arust väga kenasti lahendatud.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #64
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          mul nussib nüüd veel hullemini

          tra siiamaani ühelgi nupul kirju peal ei ole. Mäu järgi orienteerun ja tra laudu ka ei ava, klõpsin lobbys laua peal, viskab errori ette ja sulgeb clienti
          no nahhui
          mingu vittu
          teen uninstall ja uuetsi ja kui ikka nussib, siis tuleb välja cashida
          ma ei saa aru, mida tra kõik uuendavad oma töötavaid softe

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #65
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            peale re-installi on nagu enamvähem korras, aga nad on ära fuckinud sellised asjad:
            *mul ei salvesta notse osadel ja ka erinevaid värvimarkeeringuid
            * kui notei kirjutad, siis toob sama akna aktiivseks, kus tegevus toimus ja, millisele mängijale note`i kirjutad, mis segab jubedalt
            *lauad, kus vajab actionit ei vilgu enam all ribal ja seega kui kaotad järje ära, et ei viska mingi hetk enam ette laudu, siis pead käsitsi läbi klõpsima.

            Saab hakkama, aga enne oli parem

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #66
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas jrgn hell

              *lauad, kus vajab actionit ei vilgu enam all ribal ja seega kui kaotad järje ära, et ei viska mingi hetk enam ette laudu, siis pead käsitsi läbi klõpsima.
              See ongi jube tilt, praktiliselt miski 8-9 lauda vb kannatab nii ä'ra mängida.. aga 12+ suht persses, jube nuss. Esimest päeva peale update mängisin siis vaatasin, et mis nuss on et enda arust olen nagu võitnud aga 2 bi kahjumis. Lõpuks tuli välja, et pooled lauad olid poole käe pealt sitoutinud, kuna järg kaob asjal ära ja ei vilgu ka enam ja siis ongi puts majas. Suht jama raisk

              Comment

              • Tylos
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 340

                #67
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas rankapoeg
                See ongi jube tilt, praktiliselt miski 8-9 lauda vb kannatab nii ä'ra mängida.. aga 12+ suht per**es, jube nuss. Esimest päeva peale update mängisin siis vaatasin, et mis nuss on et enda arust olen nagu võitnud aga 2 bi kahjumis. Lõpuks tuli välja, et pooled lauad olid poole käe pealt sitoutinud, kuna järg kaob asjal ära ja ei vilgu ka enam ja siis ongi **** majas. Suht jama raisk
                Play faster.Pole vaja iga k2e juures onada.Endal polnud mingeid probleeme.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #68
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Cascadesid?

                  Comment

                  • Tylos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 340

                    #69
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    jup

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #70
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Tylos
                      Play faster.Pole vaja iga k2e juures onada.Endal polnud mingeid probleeme.

                      selles pole point

                      tehku oma soft korda

                      http://forumserver.twoplustwo.com/28...7-11-a-530844/

                      siin lõou poolep aistab, et hakkab igasugust jama välja lööma
                      Peded. Mul jääb ka täna mängimata, kuan ei ava munnigi ühtki lauda ja siis viskab need, ettte kui lobby sulgen.
                      ahvid

                      Comment

                      • sven21
                        Räme Fish
                        • Jun 2009
                        • 3

                        #71
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Huvitaval kombel ei ole mul mingeid probleeme olnud. Ja pull on see et läpakas on mul Vista ja on uued kaardid ja desktopis on ME ja on vanad kaardid. Loodame et nad parandavad selle varsti ära et saab igalpool vanade kaartidega mängida, sest need uued on MASENDAVAD. Fulltilti punnide eest ise ostan koige rohkem golfipalle jne. aga pole siiamaani millegi yle pidanud kurtma, olen ostnud ka ipodi, 2 monitori etc ja koik ilusti ja kiiresti eestisse tulnud.

                        Comment

                        • Tylos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 340

                          #72
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Pole ka minul probleeme olnud.Korra kasutasin kyll neljav2rvilisi kaarte,muutsin tagasi ja v2lja-sisse logides olid j2lle neljav2rvilised.Aga see yhekordne probleem.See pilt on muidugi kyll epic,lol

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #73
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Peale viimast update tundub mul ka nüüd asi korras olevat.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #74
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mängisin kah täna seal mõned sajad käed prooviks ja miskeid probleeme ei esinenud, kõik töötas korralikult nagu varem.

                              Comment

                              • altzie
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 169

                                #75
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kellelgi HEM'ga pole probleeme?

                                Mul alati ~10 käe juures jookseb kinni ja mitmeid käsi ei loe üldse

                                On uusim versioon ka peal...

                                Comment

                                Working...