*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #961
    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    kas ühe laua sitgodel ei töötagi HEMi hud?

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #962
      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

      Pead ise table managerist lisama hudi

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #963
        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

        whatsup madis?
        kuidas ma lisan table managerist hudi? thanks

        /////////////

        leidsin...
        Last edited by lambitont; 01.07.11, 17:26.

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #964
          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

          miks mul 6m cash games ei jää hemi statid õigete kohtade peale? st. statid lähevad vale mängija juurde?
          kuidas ma peaks seadistama?

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #965
            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

            Hemist otsi preferred seat vb on hudi all ka

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #966
              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

              kas keegi teab triobet livel lisaauhinnana pakutava boonuse kohta midagi?
              Mis see endast kujutab?

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #967
                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                Saad oma triobeti kontole selle ja pead mingi arv kordi läbi mängima või siis ostad selle eest järgmisele triobet live'ile ennast sisse

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #968
                  Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                  Okei tänud:)
                  Oskad ehk öelda mis aja jooksul selle saab?

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #969
                    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                    suure tõenäosusega esmaspäeva õhtuks

                    Comment

                    • metsnik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 462

                      #970
                      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                      Kas keegi Triobeti regularidest oskab öelda, millal eelmise nädala rakeback kontole jõuda võiks? Eeldan, et täna...

                      peavad muidu mingit kollektiivpuhkust vä? Live support kah tukub.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #971
                        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                        Täna jah, aga kellaaeg on erinev alati ja hetkel veel üle pole.

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #972
                          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                          reeglina 12 ajal tuleb , sain oma rakbacki kätte juba 23 euri jee :D

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #973
                            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                            reeglina 12 ajal tuleb
                            njh see kyll mingi kirjutamata reegel, muidu tuli ikka hommiqul vara juba, aga nyyd on hiljem tulema hakanud.

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #974
                              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                              Öelge mulle palun, kas ma näen viirastusi või on 2/4 NLHE HU lauad Triost kadunud? Hetkel saab valida justkui nagu vaid 1/2 ja 3/6 vahel...

                              ja range selector ka hästi ei toimi

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #975
                                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                                n2ed viirastusi

                                Comment

                                Working...