*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #976
    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

    Ehk siis lauad on alles või selliseid Trios pole?

    Support väitis, et laudu polegi.

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #977
      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

      ...nüüd on midagi tekkinud

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #978
        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

        kui postituse tegin olid nad olemas, aga pidin seda vanamoodset lobbyt kasutama...

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #979
          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

          Kunagi oli Trios mingi loyalty programm, kus ühes kuus teatud arv pokkeripunkte tehes sai kas 150 või 200 EUR boonuse (samas minuteada kusagil seda välja ei reklaamitud).

          Tänaseks on pokkeripunktidest saanud Loyalty Points, aga kas nimetatud boonust ka veel mingitel tingimustel saab?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #980
            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

            Triobet ei luba mul cashoutida:(
            Cashout aken on lihtsalt hall, näen kõike, aga natuke tumedam on ja millegile ei saa vajutada.
            Miks oo miks?

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #981
              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

              Kaua kestab trio kampaania 50% rakeback, kas juuli lõpuni, või pikemalt?

              Comment

              • _justice_
                Räme Fish
                • Jun 2011
                • 12

                #982
                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Kaua kestab trio kampaania 50% rakeback, kas juuli lõpuni, või pikemalt?
                tahaks ka teada, kui see pikema perioodi peale siis oleks põhjus toa vahetamiseks. 50% otse kätte on ikka nuts.

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #983
                  Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                  juuli lõpuni kestab. oleksite pidanud varem ärkama. võimalik oli osadest kohtadest saada ka üle 60%

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #984
                    Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                    wait wait wait, kuidas seda 50% saada? Vabandust kui retarded küsimus, aga olen paari päevaga juba mitusada € rake maksnud ja tore oleks isegi nii palju saada kui pakuvad (hetkel näitab 30%).
                    Või automaatselt annab lihtsalt 50 tõelises maailmas?

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #985
                      Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                      500 pead n2dalas maksma. ja alates 250 saad 40%

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #986
                        Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                        voh, siis peab lootma, et bustolands ei tule järgmise 3 päeva jooksul, mis ilmselt tuleb, aga vähemalt 40% grt.

                        Comment

                        • marxiku
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 471

                          #987
                          Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                          Teen ettepaneku, et Triobet võiks MTT turnadel PAUSid ühel ajal teha, nii nagu on PS. Kui sul ikka 4-5 turnat lahti on, ja pausid 3 erineval ajal on, siis suht tüütu.

                          Comment

                          • Andreas93
                            Räme Fish
                            • Jul 2011
                            • 6

                            #988
                            Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                            Tere! "Kui reeglites ei ole ettenähtud teisiti tuleb enne saadud boonusraha väljamakset või Triobet’i Pokkerituppa või Kasiinosse kandmist saadud boonuse ja sissemakse summa väärtus kuuekordselt Triobet’i Sportsbookis läbi mängida ennustades vähemalt koefitsendiga 1,80. Sinu tehtud käibe kohta leiad informatsiooni oma kontolt - Minu konto / Piirangutega raha." Kas see lause siis tähendab seda, et kui kannan Triobeti 10 Euri, on seal peatselt 20 Euri, millest 10 saan ma pokkerituppa kanda ja teine 10 on siis nii öelda lukus raha? Ja kas selle 10 euri kuue kordselt läbi bettimiseks saan ma kasutada seda 10 euri mis tuli nii öelda Boonuseks, või selle niiöelda boonus rahaga ei saa ma midagi teha? Aitäh!

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #989
                              Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas Andreas93 Vaata postitust
                              Tere! "Kui reeglites ei ole ettenähtud teisiti tuleb enne saadud boonusraha väljamakset või Triobet’i Pokkerituppa või Kasiinosse kandmist saadud boonuse ja sissemakse summa väärtus kuuekordselt Triobet’i Sportsbookis läbi mängida ennustades vähemalt koefitsendiga 1,80. Sinu tehtud käibe kohta leiad informatsiooni oma kontolt - Minu konto / Piirangutega raha." Kas see lause siis tähendab seda, et kui kannan Triobeti 10 Euri, on seal peatselt 20 Euri, millest 10 saan ma pokkerituppa kanda ja teine 10 on siis nii öelda lukus raha? Ja kas selle 10 euri kuue kordselt läbi bettimiseks saan ma kasutada seda 10 euri mis tuli nii öelda Boonuseks, või selle niiöelda boonus rahaga ei saa ma midagi teha? Aitäh!
                              20 on lukus raha.

                              Comment

                              • Andreas93
                                Räme Fish
                                • Jul 2011
                                • 6

                                #990
                                Re: *** Ametlik TrioBeti pokkeritoa teema ***

                                ehk siis, et pokkerit saaksin mängida pean kas selle summa kuue korselt läbi bettima või veel ühe sissemaksu tegema?

                                Comment

                                Working...