888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #781
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    No 8$ vähemalt - maastl eitud raha :D

    Comment

    • E-Kunn
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 261

      #782
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Mulle eile naeratas see õnn:)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #783
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Suht fail on see, et ta käib NL50+ laudades ka oma 8$ kinkimas rõõmsa häälega..

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #784
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Mis krdi porno see käib waiting listidega, et laudadel on mingil hetkel keskmiselt ca 4 inimest järtsus, mõnedel 5-6. Mitte ainult pacificus vaid ka Pardi pokkeris jne jne. Mis inimene paneb end järjekorda, kui 3-4 inimest juba ootab? Ilmselgelt koha vabanemisel pole see laud enam sama ja väga suure tõenäosusega ka fishid ammu läinud. Miks siis mitte juba uut lauda teha? Mis mõttega sellised waiting listid?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #785
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Sest järelikult sel ajal fishe ei jagu/tule nii palju lauadesse ja regsid omavahel ei viitsi mängida.
            Sa ei ole ainuke, kes table selectib. Ja kui sul üksi lauas olles fishi lauda ei tule, siis mõned "toredad" tõmbavadki waiting listi umbe. Tülikas, aga nii see regularide tipp-kellaajal on.

            Ise üritan ka võimalusel laudu teha ja üle 1-2waiting olevasse lauda ei rega. Või, siis mängida sellisel ajal, kus fishide osakaal on suurem ja regulare vähem.

            Ehk, siis stating the obvious :)
            Last edited by inward; 14.09.11, 14:20.

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #786
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              No kui sa sinna lauda lõpuks koha saad siis pole harilikult neist fishidest haisugi, kes seal regamise hetkel olid. Uue laua alustamisel tavaliselt tuleb kontingent minu arust ikka fishisem, kuna fishid ei viitsi ka järjekorras oodata.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #787
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Ma saan aru ja olen nõus. Aga ma räägingi teatud ajal ei ole neid fishe nii palju lihtsalt või kõik on laudades. Ja regulare on liiga palju.

                Comment

                • E-Kunn
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 261

                  #788
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kui ma olen oma reload bonuse poole kuu jooksul läbi mänginud, kas on võimalik siis uus reload boonus käima lükata?

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #789
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                    Kui ma olen oma reload bonuse poole kuu jooksul läbi mänginud, kas on võimalik siis uus reload boonus käima lükata?
                    Kui sul on kaks erinevat kehtivat koodi, siis jah. Ühe ja sama koodiga mitte.

                    Comment

                    • DaBeat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 404

                      #790
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul seal juba kasutaja olemas?
                      Keegi oskab öelda kuidas 6max nl200-1k tase on?(hea oleks, kui tooks välja võrdluse mõne teise toaga kus enne mängis.)

                      Comment

                      • Firzen
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #791
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                        Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul seal juba kasutaja olemas?
                        Keegi oskab öelda kuidas 6max nl200-1k tase on?(hea oleks, kui tooks välja võrdluse mõne teise toaga kus enne mängis.)
                        Ma tean ainult seda öelda, et palju actionit seal sellistes limiitides ei tohiks olla.

                        Comment

                        • vass
                          Jube Noob
                          • Jan 2010
                          • 181

                          #792
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          jap, peamine action kuni nl 200 maksimum, sealgi ( 200s) on vahest väga vähe laudu, nii et soovitaks otsida mõne suurema võrgu selliste tasemete jaoks:)

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #793
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Üldiselt on soovitatav kaamera välja lülitada kui sa kaameraga lauast välja istud, et naisega pisut tegeled.. Igrok** ei teinud seda ja kõigil oli lõbus.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #794
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Nendes laudades olen ma igasugu koledaid ja ilusaid ja huvitavaid asju näinud, aga keppi pole tehtud veel :D

                              Comment

                              • Fuzzy
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 452

                                #795
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Veebkämmiga lauad on väga teretulnud nähtus, lõpuks näeb, millised tolvanid tegelikult oponeerivad.

                                Comment

                                Working...