888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #751
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas overgrow Vaata postitust
    Kurat, hakkan moneybookersiga depot tegema ja emaili aadressi ei saa muuta. Kas selleks et moneybookersiga depot teha peavad 888 email ja moneybookersi email samad olema? Väga nadi lugu küll.
    Sa saad moneybookersile ju sekundaarse emaili lisada, vanale kontole.

    Comment

    • Fuzzy
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 452

      #752
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Märkasin praegu väga imelikku asja. Mõni tund on jäänud Platinum ja VIP-i freerollideni. Platinumi auhinnafond ca 7k ja vipil 10k, platinumil registreerunuid 266 ja VIP-il 931!

      Kas tõesti on VIP-e nii palju ja kuidas nad viitsivad nühkida mingil $10 väärtusega turniiril? Või on seal automaatne regamine vms? Väga imelik lugu igatahes.

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #753
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        sest vip oma on promotod. pärast black fridayd anti see vip staatus ikka väga paljudele(ka minule).

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #754
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Hmm, aga sul lisaks ka mingi rakeback veel?

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #755
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            jep

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #756
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Assa nuga!

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #757
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                VIP rb(direct) läheb ju affiliate rakest maha ehk saab ikka oma kindla %. Vähemalt mul.

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #758
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Ah ei tea, mulle algul öeldi, et rakeback on top of vip system (mul pole fikseeritud), hiljem selgus jah, et nt punktide convertimine arvestatakse maha. Jäi vist fineprint lugemata jälle. Pokkeri bisnises kipub ikka nii olema, et tüng tuleb selgest taevast ja sageli tuleb sealt tema.

                  Comment

                  • Firzen
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #759
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                    Ah ei tea, mulle algul öeldi, et rakeback on top of vip system (mul pole fikseeritud), hiljem selgus jah, et nt punktide convertimine arvestatakse maha. Jäi vist fineprint lugemata jälle. Pokkeri bisnises kipub ikka nii olema, et tüng tuleb selgest taevast ja sageli tuleb sealt tema.
                    Kelle käest sellise tünksi said?

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #760
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      ah mingid lambi kanaadalased.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #761
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Tra fucking debiilikud.. võitsin turnalt pusa aga värdid saatsid card protectori FFS. Ja loomulikult 2 paari 3D prille.

                        Comment

                        • 0kiar
                          Räme Fish
                          • Aug 2011
                          • 1

                          #762
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Loll küsimus, kuid ei suutnud kuskilt leida, kui mitu korda on vaja raha läbi mängida, et saaks seda cashoutida. Sain raha buddy transferi kaudu.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #763
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Minumeelest oli 2x see kunagi. Kõige parem on live supportist küsida, nad osakavad ka öelda, palju on jäänud.

                            Comment

                            • imavere
                              Räme Fish
                              • Apr 2011
                              • 14

                              #764
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Lasen muidu NL2 aga võtsin korraks proovida NL10't, paar kätt mängisin ja juhtus selline asi:
                              Blinde ei võetud, jagati kaardid ja kohe flop. Eriti kõva veel see, et 3 tüüpi said nupud selles olukorras sisse Q32 ärtud laual, kahel mastid ja ühel top two.

                              Comment

                              • SuusaKunn
                                Jube Noob
                                • Jun 2011
                                • 142

                                #765
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Paluks septembri kuu reload koodi:)

                                Comment

                                Working...