888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #196
    Re: 888

    Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    mul kõik õiges kohas kogu aeg
    Räägi lähemalt. Saad alati istuda ühes kohas laudades ? Ja statsidega on ka kõik okei ? Kas 888s peab manuaalselt updatima softi siis vms...

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #197
      Re: 888

      loe mõned postid ülevalt!

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #198
        Re: 888

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Räägi lähemalt. Saad alati istuda ühes kohas laudades ? Ja statsidega on ka kõik okei ? Kas 888s peab manuaalselt updatima softi siis vms...
        888-s Settings -> Table layout -> Game settings sealt saad istekohad paika panna pead valima FR, 6max, HU ja paned paika. Ja kui statsid näidavad valesti siis pead PTR-is või siis HEM-is enda istekoha ära määrama.

        Comment

        • n2xxi
          Julm Donk
          • Sep 2010
          • 37

          #199
          Re: 888

          avastasin seal paar tyypi, kes regulaarselt juba m6nda botivad laudades (NL10) ja saatsin vastavasse kohta (operations@) t6enditega e-maili. kas sellisel juhul k2itutakse tavaliselt nii v6i mida tegelikult tegema peaks?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #200
            Re: 888

            Mängin ise ka nl10s. Ütled äkki kahtlustavate kasutajanimed ?

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #201
              Re: 888

              Algselt postitas n2xxi Vaata postitust
              avastasin seal paar tyypi, kes regulaarselt juba m6nda botivad laudades (NL10) ja saatsin vastavasse kohta (operations@) t6enditega e-maili. kas sellisel juhul k2itutakse tavaliselt nii v6i mida tegelikult tegema peaks?
              Mismoodi sa nad kindlaks tegid? :D
              Ise pole seal märganud ühtegi, kes koguaeg mängiks... aga üks Liam1215 oli, kellega oli päris palju käsi koos ja mingi kahtlase stäkiga short oli ta. Samas olen teda ka kõrgemal näind mängimas full stackiga..

              Comment

              • n2xxi
                Julm Donk
                • Sep 2010
                • 37

                #202
                Re: 888

                cdenvir7 ja cass7111, sama tyyp t6en2oliselt. umbes 12h yhe nimega ja siis vahetus ja ligi 12h teise nimega. kunagi samal ajal ei m2ngi, t2na n2iteks kui cass7111 lahkus l2ks 15 minutit ja siis ilmus cdenvir7. pokertracker n2itab suhtkoht t2pselt samat statistikat (5000-8000 k2tt), m6lemad aussid. m6tlemisaeg j22b alati samasse vahemikku, kunagi ei tee otsust enne oma korra k2tte j6udmist, kunagi midagi ei r22gi ega vasta.
                kuna cdenvir7 on m2nginud juba suht pikalt, siis pakun, et ta m6tles, et kahe vahetusega teenib ju poole rohkem ja hankis ka teise kasutaja endale.

                abuseda eriti ei saa, panin t2na nende range kirja, homme proovin veidi julmemalt allini neid lykata teatud situatsioonides. kui flopil checkib, v6ib alati teha yle poti raise, siis foldivad (alati on ysna t2pselt sama m6tlemisaeg selles situatsioonis). betib top pairi, overpairi, oe ja flush draw. turnil teeb tihti nii ees kui taga olles checki, ja kui checkib turnil, siis midagi omades betib riveril kindlasti.
                m6ned teised regid ka saavad aru, et tegemist on bottidega ja soovitavad lihtsalt v2ltida neid.

                muidu kas te seda olete t2hele pannud, et freerollides on alati inimesi, kellel on 5-7 kasutajat ja ei katsu seda isegi kuidagi varjata? a la adam1701, adam1702, adam 1703 jne. ning k6ik samast riigist p2rit.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #203
                  Re: 888

                  Viitsid pane mõlema mängija kohta PT3 screenshot ja võimalikult paljude stattidega.

                  Comment

                  • n2xxi
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 37

                    #204
                    Re: 888

                    sain siis vastuse ka, aga nad poleks nagu aru saanud, millega tegu on ("chip dumping/collusion" - ma pole sellest ju r22kinud):


                    Thank you very much for informing us of this matter. Although we have specialized software which monitors all tables and a team of experts who study the games closely, they are not infallible, and some cases of chip dumping/ collusion etc may slip though the net. We do our level best to keep our Poker Room safe for our members, and always act on information given.

                    Please beware that a full investigation into the mentioned accounts is under way and in the event that we find evidence of this they will be dealt with.

                    Due to strict company policies I will not be able to divulge to you our findings.

                    I would like to Thank you once again and wish you a great day and the best of luck at the tables.

                    ja siin siis screenshotid:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    ja t6siasi, et nad pole koos m2nginud:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #205
                      Re: 888

                      hmm põnev...

                      Comment

                      • n2xxi
                        Julm Donk
                        • Sep 2010
                        • 37

                        #206
                        Re: 888

                        kui teaks tulemust ette, l2heks nende vastu AI k6mmutama :D

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #207
                          Re: 888

                          neid ei koti üldse, kui keegi botib, peaasi et raket genereerib. tubli 2a on juba nl 100 FR jp laudades 1 bot ja pole midagi ette võetud. tipolina vms. oli ta nimi vist, võin ka eksida.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #208
                            Re: 888

                            Mõnel on sitt jooks, mul pole üldse jooksu.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #209
                              Re: 888

                              Olen ka kohanud seda mitte jooksu:D

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #210
                                Re: 888

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Mõnel on sitt jooks, mul pole üldse jooksu.
                                as ma olen varemgi öelnud, siis suur raise ja flopis saad ise endale kaardid valida

                                Comment

                                Working...