888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ninasarvik11
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 126

    #346
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    webcami lauad on puhas nuts:D
    hetkel teevad mingid vennad bongist peale korralikult:D

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #347
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Mul on kaa selle DNS õpetuse järgi kõik paika pandud kuid ikkagi selline error.. wth? Keegi ei tea milles viga võib olla?

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #348
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Mina lahendasin selle probleemi nii, et lülitasin sisse firewalli progra.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #349
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Suht sick. Ma ei saaks sellises toas mängida, sest ei armasta bankrolli iga päev vaadata ja 1BI kadumist ei paneks tähelegi.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #350
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Täna sõimasin konkreetselt tüübi läbi suppordis, ütles mulle et 5 päeva läheb aega..
            Siis andsin veel sõimu, siiis leiutati mingi supervisor kohale sinna ning üteldi et jah, nende viga, et 24h läheb aega, et homme 100% korras. Krt ma ei tea kui ei ole, sõim5000 veel otsa sinna.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #351
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Nad kunagi nõudsid minult , et saadaksin enda ID-d tõendava pildi , täna siis saatsin ja tegin enda digikaga, sünniaeg, pilt, allkiri ja sihuke värk näha. Panin ID kaardi veel valgele paberile ja kirjutasin sellele oma kasutajanime, tea kas on lootust, et confirmitakse? Tahaks nagu rahasid toast välja kanda, aga ilma selleta panevad nad konto lukku kui terve rolli välja kannan?

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #352
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Ma tegin lihtsalt aknalaual juhilubadest telefoniga pildi ja sobis küll.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #353
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kas kellegil veel laggib soft viimasel ajal rohkem tavalisest ? Teed softile restarti, ei miskit. Solid tuba oma cashoutimise ja muude jamadega....

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #354
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Kas kellegil veel laggib soft viimasel ajal rohkem tavalisest ? Teed softile restarti, ei miskit. Solid tuba oma cashoutimise ja muude jamadega....
                    laupäeva öösel lagis küll, mõtlesin et viga minu sitas ühenduses. kas võib olla et cashout venib? praegu juba teist päeva awaiting process cashier history all

                    e: ok, support ütles, et 3 päeva internal processinguks ja siis veel 1-2 päeva MB-sse edastamiseks.
                    mõnus värk, võrreldes PS-iga
                    Last edited by adam_q; 21.02.11, 19:06.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #355
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                      Nad kunagi nõudsid minult , et saadaksin enda ID-d tõendava pildi , täna siis saatsin ja tegin enda digikaga, sünniaeg, pilt, allkiri ja sihuke värk näha. Panin ID kaardi veel valgele paberile ja kirjutasin sellele oma kasutajanime, tea kas on lootust, et confirmitakse? Tahaks nagu rahasid toast välja kanda, aga ilma selleta panevad nad konto lukku kui terve rolli välja kannan?
                      kandsin just terve rolli v2lja, ei tahetud küll mingit ID koopiat ega midagi ja 4 tööpäeva ja raha oli mb olemas:)
                      olen rahul.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #356
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        cashoutid on alati täpsed neil, täpselt 3 tööpäeva ja on mb's, ükskord läks isegi 2 päeva ainult.
                        aga täna suhtelsin suppordiga, kehitavad õlgu jälle, sorry, et pole vel korras, saatsin igalepoole neid, siis üteldi et sõimata pole vaja, ja et tunnipärast saadavad meili mulle infiga, 2 tundi möödas, sittagi pole meilis, nüüd uuele suppordiringile

                        --edit

                        epic.. oodake veel 72 tundi..
                        Last edited by KristjanRawk; 21.02.11, 21:04.

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #357
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                          cashoutid on alati täpsed neil, täpselt 3 tööpäeva ja on mb's, ükskord läks isegi 2 päeva ainult.
                          aga täna suhtelsin suppordiga, kehitavad õlgu jälle, sorry, et pole vel korras, saatsin igalepoole neid, siis üteldi et sõimata pole vaja, ja et tunnipärast saadavad meili mulle infiga, 2 tundi möödas, sittagi pole meilis, nüüd uuele suppordiringile

                          --edit

                          epic.. oodake veel 72 tundi..
                          kas mingi ekstrasuur summa või miks venib? minevikus mingi jama old sul vms?

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #358
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            mingit jama pole olnd, varem 5$ jäänd samamoodi, kanti papp kohe tagasi järgmisel päeval ja vabandati
                            nüüd aint 40$, ja siuke huiamine ja pedereerimine käib. umbes et support ei saa midagi teha, supervisor ütles 72 tundi ja jokk.
                            tahaks kradi helistada sinna ja teada saada, et mis kradi ajude keppimine seal käib.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #359
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                              mingit jama pole olnd, varem 5$ jäänd samamoodi, kanti papp kohe tagasi järgmisel päeval ja vabandati
                              nüüd aint 40$, ja siuke huiamine ja pedereerimine käib. umbes et support ei saa midagi teha, supervisor ütles 72 tundi ja jokk.
                              tahaks kradi helistada sinna ja teada saada, et mis kradi ajude keppimine seal käib.
                              on 40$ seda v22rt, et nii hullult p6ed sellep2rast jne?

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #360
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                eino rahad oli vja välja kanda kõik, ma ise ka micros siis oligi mingi 40$umbes br.. kõik oli laudades kinni
                                nüüd enamvähem pohh juba, aga ikkagi põhimõtte pärast

                                --edit
                                tundub et nad on oma tech tüübid tööle lõpuks saand, papp nüüd tagais kontol. 10 päeva läks aega
                                Last edited by KristjanRawk; 22.02.11, 13:41.

                                Comment

                                Working...