888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #151
    Re: 888

    jaa,aga mingi aeg uuendab ta seda automaatselt :D (nagu mul mitmed korrad)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #152
      Re: 888

      Algselt postitas Timpz Vaata postitust
      tundub fishine koht, esimese päevaga +5bi
      Su tunne ei peta sind..

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #153
        Re: 888

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Ma mängin vana softiga ja ei kavatsegi kunagi uuendada.
        vana soft on see, kus laud on jalgpalliväljaku suurune ja selle ümber istuvad 1993. aastast pärineva low-budget arvutimängu avatarid?

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #154
          Re: 888

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          vana soft on see, kus laud on jalgpalliväljaku suurune ja selle ümber istuvad 1993. aastast pärineva low-budget arvutimängu avatarid?
          Vana soft on see, mis oli vahetult enne selle uue bugikäkerdise tulekut. 5.8, praegune on 6.1 vist. Mingi 10 minutit proovisin seda uut ja siis viskas kopa ette. A ja ma neid ahvitiltivaid featureid ei jõudnud kogedagi, need random pop-up jms.

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #155
            Re: 888

            Mu arust se uus soft täis fail, vanem oli palju normaalsem, praegu se teema liiga värviliseks ja segaseks aetud.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #156
              Re: 888

              Algselt postitas H2O Vaata postitust
              Mu arust se uus soft täis fail, vanem oli palju normaalsem, praegu se teema liiga värviliseks ja segaseks aetud.
              kõik ei pea mustvalge olema

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #157
                Re: 888

                Hakkan mängima ja juba teist korda jookseb soft kokku, no wdf, kõik muu toimib ilusti, **** närvi ajab

                Comment

                • Skyline
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 510

                  #158
                  Re: 888

                  Algselt postitas H2O Vaata postitust
                  Mu arust se uus soft täis fail, vanem oli palju normaalsem, praegu se teema liiga värviliseks ja segaseks aetud.
                  Alguses ei suutnud ka üldse uue softiga mängida, aga siis harjusin ära ja nüüd tundub küll täitsa OK, kui mingid avatarid ja muu nilbus maha keerata.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #159
                    Re: 888

                    Miks te tablemode ei kasuta? Teeb ka asja palju paremaks
                    Laudade popupimisega pole mul ka kunagi probleeme olnud...

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #160
                      Re: 888

                      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                      Miks te tablemode ei kasuta? Teeb ka asja palju paremaks
                      Laudade popupimisega pole mul ka kunagi probleeme olnud...
                      link to mods??

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #161
                        Re: 888

                        Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                        Miks te tablemode ei kasuta? Teeb ka asja palju paremaks
                        Laudade popupimisega pole mul ka kunagi probleeme olnud...
                        räägi lähemalt.

                        aga eks iga uus asi tahab harjumist. Aga olgem ausad, paci soft on nt aasta jooksul väga palju arenenud ja muutunud. Kui võrrelda seda softi mis oli ala september 2009, siis noo...tegemist oli väga buggise tarkvaraga.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #162
                          Re: 888

                          aa ma 888 clientiga, sellele küll ei leidnud mod-e

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #163
                            Re: 888

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            räägi lähemalt.

                            aga eks iga uus asi tahab harjumist. Aga olgem ausad, paci soft on nt aasta jooksul väga palju arenenud ja muutunud. Kui võrrelda seda softi mis oli ala september 2009, siis noo...tegemist oli väga buggise tarkvaraga.
                            Olgem ausad, 5.8 on bugivaba, 6.0+ on jällegi väga bugine tarkvara. See on see kui kogu software development team on viimased 5a ühest inimesest koosnenud, kes ei paista ka väga tasemel olevat.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #164
                              Re: 888

                              Mis bugid seal siis on? Minu jaoks ainus on see, et vahest harva kui tahad maha istuda, öeldakse, et reserved. Ning ka see, et vahepealei näita player notesid kui nime peale viia kursor. See popupi teema ongi nii progretud, et viskaks uue akna ette kuigi vanas veel minu kord..
                              Võiks layouti ka saada salvestada, iga kord peab väiksemaks reguleerima lauad :(

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #165
                                Re: 888

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Olgem ausad, 5.8 on bugivaba, 6.0+ on jällegi väga bugine tarkvara. See on see kui kogu software development team on viimased 5a ühest inimesest koosnenud, kes ei paista ka väga tasemel olevat.
                                +1, õige jutt

                                mina ei saa ka aru, 888 võiks oma programmeerijad välja vahetada vms...

                                Comment

                                Working...