888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #181
    Re: 888

    Tere Mupsik! Mul on sama jama turniiridega, hande nagu importib aga hudi ei kuva. Notesid on küll võimatu kirjutada selle laua popupi pärast, isegi 4 lauaga.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #182
      Re: 888

      Mul ka ei kuva turnasid, aga kuna ma neid mängin 888's 2x aastas, siis ma ei ole süvenenud milles viga võib olla.

      Comment

      • Skyline
        Grinder
        • Dec 2008
        • 510

        #183
        Re: 888

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Mul ka ei kuva turnasid, aga kuna ma neid mängin 888's 2x aastas, siis ma ei ole süvenenud milles viga võib olla.
        Täpselt sama.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #184
          Re: 888

          Krt, kas ma kuskilt saan maha võtta, et enter ei toimiks bet nupuna, stack läks just selle pärast.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #185
            Re: 888

            Game settings alt saab, paned, et chatile oleks suunatud kui uus aken tuleb. Ise olen ka raha tuulde lasknud nii...

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #186
              Re: 888

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Game settings alt saab, paned, et chatile oleks suunatud kui uus aken tuleb. Ise olen ka raha tuulde lasknud nii...
              Tänud, otsisin küll, aga ei tea miks eile uimase peaga seda tähele ei pannud :D

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #187
                Re: 888

                Sõbra palvel installisin uue softi taaskord, et auto-folderit testida. Täiesti kohutav käkk ikka, seda kannataks ainult siis kui oleks 30'' monitor või mängiks 4-6 lauda max.

                Peale 2BI maha tiltimist insta uninstall ja vana peale.

                Edit: kurat mul jäi see 5.8 roheliseks, kui siin on veel keegi juhuslikult, kes 5.8 kasutab, siis PM palun :)
                Last edited by Spewmonkey; 30.10.10, 15:03.

                Comment

                • Ski
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 97

                  #188
                  Re: 888

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  hehehe....
                  pole siia jõudnud, aga hüplemise saab korda:

                  * 888 settingutest pane pop up the game window

                  ja HEMist:

                  * HUD Options - table preferences - Force on top/active table only (force on top kindlasti linnuke, a ma ei tea, kas active tablel peab ka olema....)

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Normaalne, force on top aitas mul aind niipalju et esimese laua statid jäid top up koguaeg, võtsin linnukese ära ja nüdü on HEM totaalselt ptsis, näitab et iga sess on mõnikend kätt aind ja kokkuvõtted ja kõik totaalselt võssa, panin uuesti kõik käed importima, aga ei muutund midagi. Ei tea mis nüüd edasi teha, kas jääbki kõik fucked up :S
                  Mul hakkas ka HUD jamama peale seda kui force on top panin linnukese, laggib ka haigelt ja statsid nagu kumavad läbi lauast vms. kõik ühes puntras. Ilma HUDita töötab ilusti.

                  Mingit rohtu selle vastu?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #189
                    Re: 888

                    Algselt postitas vass Vaata postitust
                    mul krt ei näita turnades HUDi, keegi teab milles viga võib olla???
                    omast arust on HEMis kõik korrektselt seatud:S
                    Vanasti, pakun puusalt mingi pool aastat tagasi näitas. Ma ei teagi, kas probleem uues versioonis või pole HEMi personal viitsind asjaga tegeleda - samas ei koti ka.
                    Trios ka näiteks ei näita.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #190
                      Re: 888

                      Algselt postitas Ski Vaata postitust
                      Mul hakkas ka HUD jamama peale seda kui force on top panin linnukese, laggib ka haigelt ja statsid nagu kumavad läbi lauast vms. kõik ühes puntras. Ilma HUDita töötab ilusti.

                      Mingit rohtu selle vastu?
                      võta siis ära see linnuke.

                      Comment

                      • vass
                        Jube Noob
                        • Jan 2010
                        • 181

                        #191
                        Re: 888

                        keegi ei tea infi miks selle live chatiga enam suhelda ei saa???

                        Comment

                        • Ski
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 97

                          #192
                          Re: 888

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          võta siis ära see linnuke.

                          No siis hakkavad lauad jälle lampi hüppama ju..

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #193
                            Re: 888

                            Kas kuidagi lauades istudes saab määrata alati ühes kohas istumise ? Jube ebamugav, kui igal laual istud erineval kohal.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #194
                              Re: 888

                              uue softiga saab määrata, aga imo hudi statsid jooxevad sul maximaalselt p*****

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #195
                                Re: 888

                                mul kõik õiges kohas kogu aeg

                                Comment

                                Working...