888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #166
    Re: 888

    kas pacis saab kuidagi nii teha et igas lauas istun ühes kohas et siis näiteks kõige alumisel???
    jube kehv mängida kui istekohad ekraanil laiali:D

    Comment

    • mortalvombat
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 412

      #167
      Re: 888

      settingute alt saab valida istet

      // ja kes mode tahtis, siis http://www.simplemedia.org/mods/
      kasutasin vist neid

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #168
        Re: 888

        Popupitamisele see ju ei mõju või?

        Comment

        • mortalvombat
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 412

          #169
          Re: 888

          Ei, aga teeb pildi vähem kirjuks.
          Popupimise vastu settingute näppimine ei aita?

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #170
            Re: 888

            Algselt postitas Skyline Vaata postitust
            Alguses ei suutnud ka üldse uue softiga mängida, aga siis harjusin ära ja nüüd tundub küll täitsa OK, kui mingid avatarid ja muu nilbus maha keerata.
            Keerasin kah avatarid maha ja panin selle märkmiku laua disaini ja no HU-d kannatab mängida :).

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #171
              Re: 888

              nagu näha on , on timebank poole peal ja kaarte mul pole





              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #172
                Re: 888

                fold

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #173
                  Re: 888

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  fold
                  +1. Tough spot, aga pigem fold.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #174
                    Re: 888

                    ma calliks ja otsustaks flopi põhjal edasi

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #175
                      Re: 888

                      Mulle anti ükskord ainult A kätte, hiline positsioon, tegin 3bb avangu ära. Kõik foldisid, vaatasin pärast, et olla A3o olnud. Aga päris ilma kaartideta oleks vast targem foldida.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #176
                        Re: 888

                        tõsta ikka. saad flopis reaalselt õhuga cbetida. :D

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #177
                          Re: 888

                          ma arvan, et raise, peale floppi saad ise taskukaardid valida imo.

                          Comment

                          • vass
                            Jube Noob
                            • Jan 2010
                            • 181

                            #178
                            Re: 888

                            mul krt ei näita turnades HUDi, keegi teab milles viga võib olla???
                            omast arust on HEMis kõik korrektselt seatud:S

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #179
                              Re: 888

                              On orig. HEM ?
                              Crackitud versioonil nt ei näitagi.

                              Comment

                              • vass
                                Jube Noob
                                • Jan 2010
                                • 181

                                #180
                                Re: 888

                                ikka originaal:)...small stakes version...vaatasin üle Hemist nii player preferences jne ja seal kõik linnukesed tehtud:S

                                Comment

                                Working...