888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cpkr
    Jube Noob
    • Nov 2012
    • 195

    #1501
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    kus e-maili vahetada saab??

    Comment

    • Evikas
      Julm Donk
      • Feb 2013
      • 28

      #1502
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Ei ole ühtegi halba sõna siiani 888 kohta öelda, 6. märtsil tegin cashouti Skrilli, täna tuli kohale. Mõnikord ei logi sisse ja laeb megapikalt ning vahest viskab laudadest lambist välja, aga muu küll väga viis. Fishide hulk korvab ka need vead. :D

      Comment

      • andrus69
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 232

        #1503
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Kas tõesti on kellegil cashoutidega probleeme?
        Olen viimase kuue kuu jooksul iga kuu ühe või kaks cashout teinud ja kõik toiminud igakord nagu kellavärk. Cashout on ootel 3 tööpäeva ning kolmanda tööpäeva õhtul vahemikus 17-20.00 on makse ära tehtud. Ehk kolmandal tööpäeval on Skrilli kontole jõudnud. Pangakontole võtab muidugi pikemalt aega. Aga seni on eranditult kõik korrad täpselt sama aja võtnud

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #1504
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Mul juba teist korda lambist konto ajutiselt suletud .. Eelmine kord teavitati e-maili teel .. see kord mitte midagi :S

          äkki annab mingeid pileteid vms neilt nüüd välja meelitada :D

          Comment

          • Evikas
            Julm Donk
            • Feb 2013
            • 28

            #1505
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Konto suletakse siis kui cashouti tahad teha või täiesti lambist?

            Comment

            • N1x0n
              Jube Noob
              • Jun 2011
              • 155

              #1506
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Evikas Vaata postitust
              Konto suletakse siis kui cashouti tahad teha või täiesti lambist?
              täiesti lambist .. ja mingit infot enne ja pärast toimunut ei anta :D .. solid fucking into my face :D

              Comment

              • Evikas
                Julm Donk
                • Feb 2013
                • 28

                #1507
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Väga imelik, infot võiks ju ikka jagada, et kuidas asja parandada saaks.

                Comment

                • N1x0n
                  Jube Noob
                  • Jun 2011
                  • 155

                  #1508
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Pmst nädal aega läks aega ja siis öeldi "sorry , meie poolne viga" ja tehti konto lahti. Nuts!

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1509
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Keegi seda depo boonust GETNOW150 hiljem on ka proovinud ? Chatis aetakse iba, et see töötab ainult praegu sellel ajahetkel. (loe:chatis olles) .

                    Comment

                    • mcompany
                      Räme Fish
                      • Jan 2012
                      • 20

                      #1510
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      888 ilmselt lõpetas HUDi kasutamise ja sharkdscopei. Kui keegi teab hudi progre mis toimib, siis paluks märku anda. Vb asi paraneb tasapisi mai tea aga tundub, et HM ja Pokertracker ei toimi hetkel.

                      Comment

                      • N1x0n
                        Jube Noob
                        • Jun 2011
                        • 155

                        #1511
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        eile ja täna lasin 888-s w tracker ja kõik funkas ...

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #1512
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Mccompany, HEM1 ei toimi ilma uuendamata. Seda pead uuendama. PT3 kohta ei oska öelda, HEM2 ja PT4 töötavad@888

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1513
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            HEM1 uuendamine on täielik pain in the ass

                            kodukal ametlik versioon on: HM1 - Initial Installer - Version 1.12.10b 2012-06-09

                            Aga tegelikult kuskil foorumis liigub erinevaid versiooni 1.13.01 vms, ja tegelikult ei teagi, milline see kõige õigem ja parem siis on.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1514
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              HEMi foorumist leiadki endale selle 1.13.01 ja töötab HUD nagu ikka. Mingi 888 thread peaks olema, siis kui see HUD esimest korda ära kadus. Leits on ka seal teemas midagi jauranud.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #1515
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                kusjuures päris mõistliku kuupäeva update leidsin, ma ei saa aru, miks nad enda main saidile seda ei topi



                                pool kuud vana ainult.

                                Comment

                                Working...