888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheckRaise
    Julm Donk
    • Dec 2010
    • 86

    #1471
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mõhh ? Lihtsalt ette ei teatatud midagi ja viimase ~nädala eest jäi saamata.
    Tänan teatamast, ise tulen ka tulema sealt urkast.

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #1472
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Igasugu rb diilid lõpetati, ja ülelasuga obv. Pakun et korralik hulk rege tõmbab tuld sealt.
      eem alles peaks olema ju?!

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #1473
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
        eem alles peaks olema ju?!
        Kus ja millisel kujul sul alles on?

        Comment

        • Ballahollic
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 388

          #1474
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Kus ja millisel kujul sul alles on?
          Saab ju neid reward pointse mida saab rahaks convertida?! Mis kujul teil see rakeback oli siis?! Saan enda gold staatusega 9% ja kogu Anton.(eelmine kuu 75$ ümber convertinud) Saan aru, et normaalne rakeback on 30%+ aga 888-s suht fishine ja alati saab staatuse suhtes edasi areneda?!
          Last edited by Ballahollic; 20.02.13, 01:24.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #1475
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
            Saab ju neid reward pointse mida saab rahaks convertida?! Mis kujul teil see rakeback oli siis?! Saan enda gold staatusega 9% ja kogu Anton. Saan aru, et normaalne rakeback on 30%+ aga 888-s suht fishine ja alati saab staatuse suhtes edasi areneda?!
            Paljudel oli vanast ajast 30%+ sõltumata tasemest jep, seda peeti silmas.

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #1476
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Fuck, võitsin läbi satelliidi Whale-ile pilti. Tahaks välja registreeruda, aga ei lase, kuna satelliidilt saadud.
              Kas supportilt saaks mesijutuga mingi diili või on lost cause? Ise ei tahaks väga nii suure sisseostuga turniiril coinflippida (530 dollarit)

              Comment

              • conex
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 27

                #1477
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Tore uudis, et rake lambist ära võetakse. 888 sukkis juba enne kui tuli 6 lauda ja nüüd siis rake võetakse ka ära.

                888 suudab alati üllatada oma idiootsustega. Tuleb hakata uut tuba vaatama...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1478
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas conex Vaata postitust
                  Tore uudis, et rake lambist ära võetakse. 888 sukkis juba enne kui tuli 6 lauda ja nüüd siis rake võetakse ka ära.

                  888 suudab alati üllatada oma idiootsustega. Tuleb hakata uut tuba vaatama...
                  888pokeris oli mistahes otsese rakebacki pakkumine keelatud. Samasugune reegel on väga paljudes pokkeritubades. Affiliated siiski pakkusid 888pokerisse althõlma rakebacki ja seda oma enda kasumist (revenuest).

                  Nüüd lõpetati see jama ära. Tegelt lõpetati varem, aga see diil oli üks viimaseid, mille üle nutate ja edaspidi saate oma rakebacki läbi VIP-programmi, nagu enamus mängijaid.

                  Ma ei ütleks, et see on 888pokerile poolt idiootsus ja see oli ammuilma teada, et nii see ka juhtub.

                  Comment

                  • conex
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 27

                    #1479
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    888pokeris oli mistahes otsese rakebacki pakkumine keelatud. Samasugune reegel on väga paljudes pokkeritubades. Affiliated siiski pakkusid 888pokerisse althõlma rakebacki ja seda oma enda kasumist (revenuest).

                    Nüüd lõpetati see jama ära. Tegelt lõpetati varem, aga see diil oli üks viimaseid, mille üle nutate ja edaspidi saate oma rakebacki läbi VIP-programmi, nagu enamus mängijaid.

                    Ma ei ütleks, et see on 888pokerile poolt idiootsus ja see oli ammuilma teada, et nii see ka juhtub.
                    Mul oli väga vana diil mis kehtis siiani ja sain 40% rakeback. Ja see VIP programmi rakeback on sama mis nothing - 4% kui sedagi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1480
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas conex Vaata postitust
                      Mul oli väga vana diil mis kehtis siiani ja sain 40% rakeback. Ja see VIP programmi rakeback on sama mis nothing - 4% kui sedagi.
                      888poker VIP-programmi rakeback tabel

                      Blue $0 kuus 0 2% 1 0
                      Bronze $5 kuus 10 2% 1 0
                      Silver $250 kuus 500 4% 2 $10
                      Gold $750 kuus 1500 9% 4.5 $67.5
                      Platinum $2250 kuus 4500 18% 9 $405
                      VIP $30 000 aastas 60 000 27% 13.5 $8100
                      VIP Diamond $150 000 aastas 300 000 36% 18 $54 000
                      Blue, Bronze, Silver, Gold ja Platinum VIP tasemete arvestust peetakse kuu ning VIP ja VIP Diamond tasemeid aasta kaupa

                      Comment

                      • conex
                        Julm Donk
                        • Apr 2009
                        • 27

                        #1481
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Ranka NL10s sa ei saa never VIP diamondit! :), mul hetkel seal "bronze"=2%,
                        Kas 2% või 40% seal on ikka suur vahe! :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1482
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas conex Vaata postitust
                          Ranka NL10s sa ei saa never VIP diamondit! :), mul hetkel seal "bronze"=2%,
                          Kas 2% või 40% seal on ikka suur vahe! :)
                          See ei tähenda, et VIP-programm on maksimum 4%. Maksimum on 36% ja VIP-diamondit ei saa vist üleüldse keegi. Sama nagu PokerStarsis ei saa 10NL-lis Supernovat ja tõenäoliselt ka PlatinumStari, rääkimata SNEst. See ei muuda VIP-programmi halvemaks.

                          Lisaks rakebacki pakkumine oli keelatud ja sa teadsid seda. Sa said hüvesid läbi affiliate, kes pakkus sulle hea diili, millest üleüldse ei tohi avalikult rääkidagi.

                          EDIT: kui sa oled Bronze, siis sa maksad ju $5-$249 kuus ning väga vähesed pokkeritoad rewardivad sellisedi mängijaid. Saa üle :)

                          Comment

                          • conex
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 27

                            #1483
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Enam pole ju vahet. Kui nagunii keegi enam ei maksa midagi! Võib sellest väga avalikult rääkida!

                            Comment

                            • conex
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 27

                              #1484
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Ma lasin igakuu autol paagi täis rakei eest Nüüd sõidan tühja paagiga! :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1485
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas conex Vaata postitust
                                Enam pole ju vahet. Kui nagunii keegi enam ei maksa midagi! Võib sellest väga avalikult rääkida!
                                Absoluutselt mitte. Kõik ei ole veel läbi ja nii võid keerata oma affiliatele kui ka endale. Usu mind, et nad (affiliated) loevad ka seda foorumi teemat ja edaspidi pakutakse sulle underground diile suurema ettevaatlikusega.

                                Comment

                                Working...