888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #1351
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Tahan ka endale 888poker kasutaja teha.Aga millegipärast ei saa registreerimisel kasutada täpitähti.Ma elan Pärnus,aga aadressiribale ma "ä" tähte kirjutada ei saa.Miks nii ja kuidas ma peaksin antud olukorras toimima? Aadress peab ju loomulikult õige olema.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #1352
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      parnu

      Comment

      • Wolferk
        Jube Noob
        • Jun 2012
        • 176

        #1353
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        parnu
        Mingit linki ka anda on,kus on kirjas,et nii võib kirjutada?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1354
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          nope aga mul t2navanimes t2pit2ht ja igalpool (moneybookers,ebay jne) tavaline t2ht kirjutatud ja k6ik mastercardid,kirjad ja pakid kohale tulnud

          vaevalt see miskil v2iksel pokkerisaidil kotib siis

          kui ebakindel oled siis kysi supportist j2rgi

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #1355
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            nope aga mul t2navanimes t2pit2ht ja igalpool (moneybookers,ebay jne) tavaline t2ht kirjutatud ja k6ik mastercardid,kirjad ja pakid kohale tulnud

            vaevalt see miskil v2iksel pokkerisaidil kotib siis
            +1

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #1356
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              endal samamoodi Võruga.Igalepoole pannud Voru ja pole probleemi olnud.

              Comment

              • Makuz
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 214

                #1357
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Kas keegi oskab öelda, mis faili kuhu ma pean copyma, et saada 888pokeri note luckyacesse ?

                Comment

                • Wolferk
                  Jube Noob
                  • Jun 2012
                  • 176

                  #1358
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kuidas te seal Poker888 pokkeritoas üldse mängida saate??!! Eesti Maksu-ja Tolliameti blokeering ikka peal ju.Proovisin läbi proxy.Esilehele lasi,aga järgmise klikiga viskas jälle bloki ette.Huvitav on aga see,et ühes teises kohas ühte teist arvutit kasutades sain ilusasti 888poker veebilehele,dowloadida ka.Mänginud veel ei ole.Ja sellesse arvutisse ka ilmselt rohkem ei saa.

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #1359
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                    Kuidas te seal Poker888 pokkeritoas üldse mängida saate??!! Eesti Maksu-ja Tolliameti blokeering ikka peal ju.Proovisin läbi proxy.Esilehele lasi,aga järgmise klikiga viskas jälle bloki ette.Huvitav on aga see,et ühes teises kohas ühte teist arvutit kasutades sain ilusasti 888poker veebilehele,dowloadida ka.Mänginud veel ei ole.Ja sellesse arvutisse ka ilmselt rohkem ei saa.
                    dude mis sajandil sa elad,proovi seda

                    Comment

                    • Wolferk
                      Jube Noob
                      • Jun 2012
                      • 176

                      #1360
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                      dude mis sajandil sa elad,proovi seda
                      http://www.pokkeriprod.com/google-dns/
                      Tänud!:)

                      Comment

                      • paradigmlost
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 421

                        #1361
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        hmmm 888s peaksid cashoutid tasuta olema ju (nagu enamikes pokkeritubades,antud juhul räägin otse visale)? Iga kord on olen lõpuks kätte saand umbes 4-5% väiksema summa, kui väljakande hetkel valuutakalkulaator (usd-eur) arvutanud on..
                        oskab keegi kommenteerida olukorda?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1362
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                          hmmm 888s peaksid cashoutid tasuta olema ju (nagu enamikes pokkeritubades,antud juhul räägin otse visale)? Iga kord on olen lõpuks kätte saand umbes 4-5% väiksema summa, kui väljakande hetkel valuutakalkulaator (usd-eur) arvutanud on..
                          oskab keegi kommenteerida olukorda?
                          Tõenäoliselt valuutade vahetusest tulenev vahe. Kui ma ei eksi ja su 888 valuuta on EUR siis 888poker on üks suuremaid vargaid maapeal.

                          Näiteks: €1000 arvel ja soovid selle kanda oma EUR MB. Siis €1000 cashimisel konverteerib 888 koheselt selle sita kursiga dollariteks. Siis saadab uuesti sita kursiga dollareid su EUR kontole ja maksad 2x sitta kurssi.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #1363
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            läheb maha ilmselt convertimis fee
                            nemad saadavad usd aga panka läheb euriks vm.

                            Comment

                            • andrus69
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 232

                              #1364
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              888 soovitas mulle selle vältimiseks kanda välja USDis mitte EURis. Support on küll aegajalt päris idiootsusi suust välja ajanud, nii et eks tuleb katsetada, kas siis kaotab vähem.

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #1365
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                selge pilt. järgmine kord siis "Preferred withdrawal currency" us$ (balance ka $)

                                Comment

                                Working...