*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Albertti
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 113

    #76
    Re: Partypokker

    Minule teadaolevalt seal ei ole RB-d, boonuspunktide eest saab alates mingist levelist osta endale RB-d ja pm on boonuspunktid võimalik vahetada ümber rahaks (ehk mõnes mõttes saada RB-d)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #77
      Re: Partypokker

      Algselt postitas Bidzu
      Kas Pokkeripro-d pakuvadki 0% rakeback-i või see on hiljutine muudatus?

      Ses suhtes, et milleks 0% raceback-iga liitumine on üldse välja pakutud?
      Algselt postitas lenC
      Minu teada Partys otsest RB-i polegi(võin eksida), seal ka mingi boonussüsteem, mida ranka lähemalt ehk tutvustab kui kunagi siia jõuab.
      Tundub tõesti, et RB-d ei ole. Muud kahjuks ei oska öelda.

      Comment

      • Albertti
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 113

        #78
        Re: Partypokker



        Mingi RB süsteem on siiski olemas, ehk minu arusaama järgi saad enda teenitud punkte vahetada ümber rahaks.

        Comment

        • lauri0
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 29

          #79
          Re: Partypokker

          Tutvuge reeglitega palun.
          Last edited by vapsik; 04.03.10, 20:42.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #80
            Re: Partypokker

            Lol. Ma sain oma kontole mingi boonuse 10 taala. Panin siis 7k guranteed turnale kirja, 9 taala sisseost, sain 5 min mängida ja otsustasin et mängin läpakas edasi. Hakkan läpparis sisse logima, ütleb et mingi turvalisuse värgi tõttu ma ei saa sisse logida. Küsiti telefoni numbrit ja lubati 30 min jooksul ühendust võtta. Esimesest arvutist logisin enne läppari minekut välja muidugi.
            IMO sick.

            Comment

            • donksrule
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 5

              #81
              Re: Partypokker

              Mängisin mingi kuu aega tagasi sõbra pool partys enda kontoga. Peale seda sain paar päeva rahulikult kodus edasi mängida, kui järsku oli konto deaktiveeritud. Siis küsiti ka telefoni numbrit, et uuesti konto aktiveerida. Tegid mulle kõne ära ja kõik oli korras aga mängida ikka ei saanud, saatsin siis neile kirja, et mis toimub ning vastuseks sain, et nad oli unustanud mu konto aktiveerida. See ajas suht närvi

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #82
                Re: Partypokker

                7 sngd pelasin eile, aga 4 ainult sharkscopes kirjas. tea siis mis värk. 3$ BI-ga on ainult 6-max? Ma ei saa ju 6$ mängida, kui tasuta 25 anti ainult :)

                EDIT paar päeva hiljem: I love ParPok. Soft on mõnus, ainuke miinus on reik.
                Last edited by adam_q; 02.04.10, 23:54.

                Comment

                • Ski
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 97

                  #83
                  Re: Partypokker

                  Uued kasutajad kes pole MB kaudu depot teinud kunagi sinna, ei saagi enne sedapidi cashoutida kui MB kaudu deposiidi teen, või siiski on mingi variant?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #84
                    Re: Partypokker

                    Mul on päris paljudel saitidel töötanud see, et kui olen nullist mingi summa teinud, saadan moneybookersist sinna 10$ peale ja kohe kogu bankroll välja tagasi. Nii on toiminud Ongame tubades vähemalt.

                    Comment

                    • kalkaan
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 187

                      #85
                      Re: Partypokker

                      Algselt postitas Ski Vaata postitust
                      Uued kasutajad kes pole MB kaudu depot teinud kunagi sinna, ei saagi enne sedapidi cashoutida kui MB kaudu deposiidi teen, või siiski on mingi variant?
                      Seal on selline imelik süsteem, et sa ei saa mitte kuhugi cashoutida, kui sa pole sama kanalit pidi viimase 180 päeva jooksul sissemakset teinud. Just oli vaja Party'st välja kanda ning sissemakse oli tehtud MB kaudu. Sellest oli aga üle 180 päeva möödas ja tuli teha uus sissemakse MB kaudu, et saaks raha välja kanda.

                      Comment

                      • Ski
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 97

                        #86
                        Re: Partypokker

                        Kui kiirelt umbes 100 standard pointi muidu NL10s täis mängib?

                        Comment

                        • isenseven
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 598

                          #87
                          Re: Partypokker

                          2h
                          e:oleneb kas fullstack lauad ja mitu lauda ka

                          Comment

                          • pukkmaster
                            Jube Noob
                            • Sep 2009
                            • 126

                            #88
                            Re: Partypokker

                            Siuke värk party's, et tegin sinna kasutaja, aga mul oli juba ennem ka olemas seal real money konto, mille olin unustanud ja siis sain rahulikult mängida, tegin cash out, siis tuli kiri et multi kasutaja, et küsisid mis kasutaja sa tahad alles jätta, ütlesin kasutaja nime, rohkem pole nad mulle vastanud kirjadele, et mis seisus cash out ja millal kasutaja lahti tehakse..kas võib olla võimalus, et pannakse konto kinni ja raha ei saagi tagasi ?

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #89
                              Re: Partypokker

                              obv, et on, aga tõenäoliselt mitte. saada uus kiri
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • pukkmaster
                                Jube Noob
                                • Sep 2009
                                • 126

                                #90
                                Re: Partypokker

                                Party support on ikka ülisitt, saatnud juba mingi 4 kirja 24h jooksul pole ühelegi vastatud :)

                                Comment

                                Working...