*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sonsu
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 83

    #61
    Re: Partypokker

    Totu jätkab küsimist.
    Kas keegi saab partys rake ka tagasi ja mille järgi see protsent kujuneb. Kas allaoleva tabeli % back vastavalt staatusele ongi rakeback osa? Mina saan sellest tabelist nii aru, et see % näitab seda, et kui ma kasutan vastava boonuse ära, siis see teeb rahas teatud % raha tagasi.
    Aga konkreetne rake, mis ma maksan (5%), millest see kuni 40% sõltub?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #62
      Re: Partypokker

      Kui minu "max 5%" rakebacki kommentaari mõtled, siis see oli laest võetud. Lähtusin sellest, et sa ei suuda NL5 limiidis end kusagile kõrgemal tasemel mängida, sest punkte antakse nii kusiselt vähe. Kui 1500 punkti suure surmaga kokku saad, siis selle eest saadki kas cash bonuse osta või otse 50 dollarit cashi.

      Lisaks sellele ei ole minu meelest NL5 ja NL25+ tasemel partypointide teenimine proportsioonis. S.t. NL5 tasemel makstes dollari rakeks saad keskmiselt vähem punkte kui NL25+ tasemel dollari rakeks makstes. See tõmbab siis tegeliku rakebacki veel maha.

      Kui nii tahad võtta, siis: Kui Party ütleb, et 50 cash bonusel on nende arust rakeback 6.67%, siis nad arvavad, et selle ostuks kuluv 1000 punkti saadi kui maksti kokku rake 50/6.67%=750 USDi rake. Reaalselt olen ma ise seal 35 käe peale keskmiselt dollari rakeks maksnud NL25-s (HEMi järgi).

      Loodetavasti ei läinud asi segasemaks.

      Comment

      • pronks
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 116

        #63
        Re: Partypokker

        kui kiirelt raha partypokerist cashoudib? nädalaga saab kätte?

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #64
          Re: Partypokker

          Mul viimane cashout võttis vist 2 nädalat+.

          Comment

          • Strateeg
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2009
            • 303

            #65
            Re: Partypokker

            Algselt postitas tolmuahv
            Mul viimane cashout võttis vist 2 nädalat+.
            party to moneybookers võtab ka nii kaua aega ? :O

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #66
              Re: Partypokker

              Algselt postitas Strateeg
              party to moneybookers võtab ka nii kaua aega ? :O
              Ei, ma cashisin otse panka.

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #67
                Re: Partypokker

                kas mul on mõttekaaslasi teemal 'party soft on nagu tigu'?
                jube aeglane, võtab tohutult ressurssi ja julmade miinustega :D
                näiteks sng'de blindide struktuure ma lihtsalt ei näe kusagilt..

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #68
                  Re: Partypokker

                  kinnitan, on tigu

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #69
                    Re: Partypokker

                    eino aga tegelikult ka. kuidas party soft üldse sellist asja lubada saab??? ma valin sng ja saan ainult registreerida. ei ole kusagil kirjas leveleid, payout structure jne. väga kahtlane.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #70
                      Re: Partypokker

                      Tegelikult kui sa seal "take seat" klikid, siis on nii payout struktuur kui leveli pikkus näha. Mis muidugi ei muuda PP softi eriliselt paremaks. Kokkuvõttes on vähe põhjuseid sellisel saidil sellise rakega mängida.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #71
                        Re: Partypokker

                        Sain mingi promoga partypokkerisse 25$.
                        Kas keegi oskab soovitada mingit turniiri, mida seal mängida?

                        Soov oleks siis, et turna ei oleks rebuyiga ning oleks hea auhinnafondiga.
                        Praegu suurimaks olen näinud 6K gtd.

                        Comment

                        • rmartin
                          Klubi Liige
                          • Dec 2008
                          • 175

                          #72
                          Re: Partypokker

                          sihuke küsimus: kas ja kuidas on võimalik Partys näha kaotanud vastase kaatre? Näiteks, kui läheme all in siis võitmise korral laud mulle vastase kaarte ei näita ja replayer samuti ei näita. Saab seda kuskil järgi vaadata või nii ongi, et vastaste kaarti teada ei saa?

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #73
                            Re: Partypokker

                            Algselt postitas rmartin
                            sihuke küsimus: kas ja kuidas on võimalik Partys näha kaotanud vastase kaatre? Näiteks, kui läheme all in siis võitmise korral laud mulle vastase kaarte ei näita ja replayer samuti ei näita. Saab seda kuskil järgi vaadata või nii ongi, et vastaste kaarti teada ei saa?
                            Kui HEMi kasutad, siis peaks näitama 5 sec peale käe lõppu. Kui ei kasuta, siis vaata manuaalselt HH-st.

                            Comment

                            • German
                              Räme Fish
                              • Oct 2009
                              • 3

                              #74
                              Re: Partypokker

                              Kas Pokkeripro-d pakuvadki 0% rakeback-i või see on hiljutine muudatus?

                              Ses suhtes, et milleks 0% raceback-iga liitumine on üldse välja pakutud?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #75
                                Re: Partypokker

                                Minu teada Partys otsest RB-i polegi(võin eksida), seal ka mingi boonussüsteem, mida ranka lähemalt ehk tutvustab kui kunagi siia jõuab.

                                Comment

                                Working...