Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #766
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    9 kätt ja 350$ hittisin enda arvutuste kohaselt. mänguga -34$
    nl100 ja nl50 segamini.
    pole kaua-kaua seda promo mänginud, mõned strateegilised vead olid mis järgmiseks korraks kõrvaldatud saavad :D

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #767
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      C:\Users\$USER-PROFILE$\AppData\Local\P5\TowerGaming\handhistory
      failist saab ka ikka kui oskab otsida.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #768
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Algselt postitas levis Vaata postitust
        C:\Users\$USER-PROFILE$\AppData\Local\P5\TowerGaming\handhistory
        failist saab ka ikka kui oskab otsida.
        F.... seal on mingi viimase poole tunni käed, see käsi toimus enne.
        Jääbki selle käe eest vist saamata.

        Muidu tuli 2kätt ainult NL200 mingi 4 korda paranes käsi riveriks.No küll ajab närvi kui vaja ei ole siis tuleb.Mänguga -6$

        Comment

        • mortalvombat
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 412

          #769
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          1. kord mul ka läbi.
          Mängisin NL100 SH, 10 lauda enamus ajast. Mänguga -25, kuigi endale tundus, et oleks pidand nagu plussis olema. Aga peab meeldima kuna varem pole NL100 mänginud ja eriti SH veel.
          Enne kui saatma hakkan küsin igaks juhuks üle veel. Käes 44, lauda KK8 A Q, läheb ikka arvesse?
          Kui läheb, siis kokku 13 kätt millest 3 läksid mucki kogemata :S

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #770
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            See küll ei lähe.Oleks käes olnud 4K lauda K48 AQ siis küll.kas shorthanded tohtis üldse mängida
            Last edited by ropka11; 28.07.10, 21:42.

            Comment

            • mortalvombat
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 412

              #771
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Fakk, ei lähegi?

              The minimum required hand to qualify for this promotion is two pairs. After the flop a player must have at least two pairs, using both hole cards to qualify. If the player’s hand improves through the turn and river, he/she DID NOT flop the nuts and is no longer eligible to receive the prize.

              On ju mõlemad pocket kaardid kasutuses, pärast floppi 2 paari ja käsi ei parane.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #772
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                läheb küll, mul enamus ongi sellised.
                Kui vaadata kickerit, siis käsi paraneb, aga seda nad õnneks ei arvesta.
                up to 400$ saab, seega NL100 pealt 8 kätt, aga igaks-juhuks tasub saata kõik käed :)
                Last edited by levis; 28.07.10, 22:31.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #773
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Algselt postitas levis Vaata postitust
                  läheb küll, mul enamus ongi sellised.
                  Kui vaadata kickerit, siis käsi paraneb, aga seda nad õnneks ei arvesta.
                  up to 400$ saab, seega NL100 pealt 8 kätt, aga igaks-juhuks tasub saata kõik käed :)
                  Krt kus on pappi saamata jäänud siis.Sellepärast tee saategi niipalju käsi siis.
                  Mul on küll ikka päris täpselt järge aetud seal.
                  Jätsin isegi sellise käe saatmata K4 K45 10 10

                  Crashi ajal mängitud käe ID-d kätte ei saanudki.Handhistorys olid ainult käed peale crashi.panin neile kirja ka, et mis s... soft teil on panin kellaja millal crash toimus HEM-i järgi - mingi 2 minutit on HEM-is vahelt ära jäänud-et kas nemad näevad seda kätt.Näiss.

                  Krt no selle stiiliga ei tulnud NL 200 ka mingeid punkte.
                  Ma arvan, et isegi poole vähem punkte tuleb kui normaalselt mängida happy houri ajal veel vähem.Keegi on arvutusi teinud.Täiskuu uue süsteemiga täis tuleks siis võiks arvutada.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #774
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Hetkel Point shopis selline asi:
                    Your Points for Cash rewards will start when your final queued bonus is finished.
                    Points: 12.00 Cash: $4.00 Progress: 12.00 Points Required

                    12 punkti kohta 4$ tähendab, et nad hakkavad peale maksma ju või on see hetkel mingi näidis ainult ja kui boonuse ära lõpetan tulevad teised numbrid sinna?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #775
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                      Hetkel Point shopis selline asi:
                      Your Points for Cash rewards will start when your final queued bonus is finished.
                      Points: 12.00 Cash: $4.00 Progress: 12.00 Points Required

                      12 punkti kohta 4$ tähendab, et nad hakkavad peale maksma ju või on see hetkel mingi näidis ainult ja kui boonuse ära lõpetan tulevad teised numbrid sinna?
                      See pakkumine on kahtlane tõesti, mul näiteks on 630 punni ja saan 30$

                      Comment

                      • air343
                        Julm Donk
                        • Apr 2010
                        • 50

                        #776
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Mu arvuti näitajad on: 3gh prose, 2g ram ,250mb videokaart - on see piisav ,selles toas mängimiseks(max 9 lauda) ja kas eraldi rakebacki võimalik ka saada?

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #777
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          irw mul on pointshopis pakkumine 7833 punkti ja 7$
                          päris naljatilgad

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #778
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Tohohoh

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #779
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Tohohoh

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #780
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas air343 Vaata postitust
                                Mu arvuti näitajad on: 3gh prose, 2g ram ,250mb videokaart - on see piisav ,selles toas mängimiseks(max 9 lauda) ja kas eraldi rakebacki võimalik ka saada?
                                Oleneb mis protsessor on. Igaljuhul mul on ka 3ghz aga üsna (6 aastat) vana protsessor ja saan mängida 4 lauda normaalselt max 5.

                                Comment

                                Working...