Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #781
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    ....
    Mul on küll ikka päris täpselt järge aetud seal.
    Jätsin isegi sellise käe saatmata K4 K45 10 10
    ...
    See käsi ei lähe arvesse.
    Tegelikult on süsteem väga lihtne, sa pead floppama 2 paari või parema (kasutades mõlemat taskukaarti) ja käsi ei tohi paraneda järgnevate tänavatega. Kui juhtub nutcracker käega kaotama, siis peab kindlasti showdownil näitama oma kätt vastastele, sest muidu käsi arvesse ei lähe.

    Näiteks käes 22 ja board AAJQK, siis see käsi läheb arvesse.
    77 board 558A8 ei lähe, sest riveris on 5577A asemel juba 7788A
    K4 K45TT ei lähe samal põhjusel.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #782
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Algselt postitas levis Vaata postitust
      See käsi ei lähe arvesse.
      Tegelikult on süsteem väga lihtne, sa pead floppama 2 paari või parema (kasutades mõlemat taskukaarti) ja käsi ei tohi paraneda järgnevate tänavatega. Kui juhtub nutcracker käega kaotama, siis peab kindlasti showdownil näitama oma kätt vastastele, sest muidu käsi arvesse ei lähe.

      Näiteks käes 22 ja board AAJQK, siis see käsi läheb arvesse.
      77 board 558A8 ei lähe, sest riveris on 5577A asemel juba 7788A
      K4 K45TT ei lähe samal põhjusel.
      Jep nii on, ma ka unustasin kunagi selle mucki näitamise ära ja jäi insta raha saamata käe eest

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #783
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Point Shop näitab nüüd juba 5$ 10 punkti eest, peab ikka mingi viga olema.

        Kui kiiresti cashoudid tavaliselt aega võtavad? On lootust, et reedel päeval tehtud saab pühapäeva hommikuks kätte või nädalavahetusel üldse asi ei toimi?

        Kas keegi mingeid mode ja teistsuguseid layoute ka kasutab? ise olen otsinud aga leidnud ainult vana softi jaoks.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #784
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
          .........
          Kas keegi mingeid mode ja teistsuguseid layoute ka kasutab? ise olen otsinud aga leidnud ainult vana softi jaoks.
          Sealt leiab:
          http://forumserver.twoplustwo.com/45...1/index99.html
          Näiteks see:
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1420
          Softis valida settings/show avatars, siis saab vahetada tumeda tausta sinise vastu.

          *.xml saab näiteks sealt:
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1411


          Kui 10ne punkti eest antakse 5$ kontole, siis oled varsti rikas!
          Last edited by levis; 31.07.10, 15:09.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #785
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            Huvitav küll mul tuleb alguses punkte rohkem ja pärast võetakse maha.Mitu korda juba seda täheldanud

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #786
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Huvitav küll mul tuleb alguses punkte rohkem ja pärast võetakse maha.Mitu korda juba seda täheldanud
              No hakkasid võitma liiga palju vist ja kohe võteti maha, ahhahah

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #787
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                Huvitav küll mul tuleb alguses punkte rohkem ja pärast võetakse maha.Mitu korda juba seda täheldanud
                kui sa jälgid player points this month, siis minu arust seal kajastub jooksva kuu punkte. ehk siis jooksvad 30 päeva vms.
                mul ka nii olnud, et ühel päeval on ütleme 1000 punkti ja kui pole 2 päeva mänginud, siis on mingi 800 vms

                Comment

                • air343
                  Julm Donk
                  • Apr 2010
                  • 50

                  #788
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Kuidas toweris SNGdega on, võrreldes nt starsi/tildiga? Huvitab rohkem micro

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #789
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Algselt postitas air343 Vaata postitust
                    Kuidas toweris SNGdega on, võrreldes nt starsi/tildiga? Huvitab rohkem micro
                    up to 10$ on väga fishine võrreldes Starsiga.
                    Turbo STT-de rake on veidi tappev 10%-ti, sest blindid 3min ja anted kah, paras loto.

                    Comment

                    • air343
                      Julm Donk
                      • Apr 2010
                      • 50

                      #790
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      okei selge aga traffikut ka ikka jagub?

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #791
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Algselt postitas air343 Vaata postitust
                        okei selge aga traffikut ka ikka jagub?
                        Jah, peamiselt õhtuti.

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #792
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          trafficut on 10$ ja 5$ omades piisavalt minu arust, eriti õhtuti. hommikuti peaks 2 limiiti korraga mängima, kui tahta lauad kiiresti lahti saada. nonturbod tulevad tunduvalt aeglasemalt täis kui turbod.
                          mina olen küll päris palju võitvaid regulare kohtand 10$ sngdes, vahel lased 4 regiga koos, ja kui oodata ei taha siis raske vältida ka neid

                          Comment

                          • 0ttt
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 444

                            #793
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Tänane Nutcracker: 6 lauda, 7 kätt, mänguga +30 ja kokku +135. Pole paha tunni aja eest :D

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #794
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Mul 10 lauda, 9 kätt, mänguga -75 ja kokku +325$. Peab meeldima kuna mängin üle BRi limiiti mida üldse ei biidi.

                              See oli viimane Nutcracker ka? Toweri lehel uue aega ei näita, või uuendatakse seda iga kuu alguses?

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #795
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                                Mul 10 lauda, 9 kätt, mänguga -75 ja kokku +325$. Peab meeldima kuna mängin üle BRi limiiti mida üldse ei biidi.

                                See oli viimane Nutcracker ka? Toweri lehel uue aega ei näita, või uuendatakse seda iga kuu alguses?
                                Ei tahaks uskuda et see viimane. Mul Toweris ainult roll selleks et nutcrackerit teha. Ostsin 10.5 taala NL30 sisse oma 42 BR'ga :D

                                Comment

                                Working...