Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming
krt kas selle pärast tõstetigi mu vip level mingi aeg level 3'le?
sest ma pole elus teinud ära 8k punkti kuus mis level3 jaoks vaja on. peab jälgima kuidas need punktid tulevad...tunne on küll, et aeglasemalt.
krt kas selle pärast tõstetigi mu vip level mingi aeg level 3'le?
sest ma pole elus teinud ära 8k punkti kuus mis level3 jaoks vaja on. peab jälgima kuidas need punktid tulevad...tunne on küll, et aeglasemalt.

Comment