Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #736
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Sain täna kirja.

    Hi,

    Information regarding Ongame rake system changes

    A new algorithm called "Essence" has been introduced. The Essence algorithm
    measures each player’s overall contribution to the poker ecology.

    Essence takes the following issues into account:

    * the player's style of play, pot contribution and skill level
    * the long-term effects different players have on each other

    The purpose of this new procedure is to evaluate a player's true value - to
    assign the correct rake amount - and to ensure long-term relationships
    between affiliates and ongame poker sites.

    All players are valuable within the poker ecology, which is why ongame will
    not use any form of penalties or sanctions to ensure a healthy balance. By
    using Essence to assign rake on an individual player level that is not
    purely based on activity, ongame will ensure that there are incentives to
    attract all types of player, and that no players will be unprofitable
    .

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #737
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Ranka sul nendes asjades mõte jookseb hästi, võib-olla viitsid seletada, et miks Ongame sedasi käitub? Ma mõtlen, et miks nad pidevalt peedistavad regulare ning muidu võitvaid mängijaid, miks süsteem muudetakse haiglaselt läbipaistmatuks, miks ei soosita multi-tablemist.
      Ma ei tea, aga võib-olla Ongame poliitika on läbi aegade olnud selline, et tuleb hoida iga hinnaga tuba võimalikult fishine, sest see garanteerib turule püsima jäämise ning meelitab ligi regulare, olgu siis süsteem regulare soosiv või mitte. Ning viimasel ajal võib-olla kolis sinna liialt regulare ja nad üritasid süsteemi muuta kui kukkusid boonust-rb'd kärpima jne., aga ei saadud soovitud tulemust ja nüüd siis ollakse platsis uue müstilise süsteemiga.
      Minule on jäänud igatahes pikemat aega mulje, et nad üritavad vägisi laeva karidele ajada, aga ikka ja jälle see ei õnnestu lol
      või õnnestub?

      See 6 month trend jookseb kõikidel suurematel saitidel alla... , süüdi vist suvi põhjapoolkeral?
      Last edited by levis; 23.07.10, 16:36.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #738
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Kindlalt on suve käpp mängus ja samal ajal ka riikide karmistuv poliitika online pokkeritubade vastu ning ehk ehk ehk ei ole enam pokker fishidele nii atraktiivne kui vanasti.

        Aga kuidas praegune rakeback süsteem ei soosi regulare? Ma nagu sain aru, et praegune süsteem eriti ei soosi break-even super-tight regulare?

        EDIT: ja kui statrsis oleks näiteks contributed RB meetod siis tõenäoliselt botid oleksid seal kahjumlikud kuna nad on lihtsalt liialt tightid ja genevad reiki suht vähe.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #739
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Aga kuidas praegune rakeback süsteem ei soosi regulare? Ma nagu sain aru, et praegune süsteem eriti ei soosi break-even super-tight regulare?
          Kas uue süsteemiga pole nii, et mida suurem on mänguline kasum, seda vähem hakkad punkte saama.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #740
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Kas uue süsteemiga pole nii, et mida suurem on mänguline kasum, seda vähem hakkad punkte saama.
            Nii peaks olema jah, et mida rohkem võidad seda vähem saab ehk paras skeemitamine. Hea võimalus ju raha mitte tagasi maksta ja skeemitada sellega, et väidetavalt läheb pappi rohkem fishidele

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #741
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Ma ei oskagi seda öelda aga tundub, et see süsteem soosib loose mängijaid, kes mängivad vähem, kes anyway palju reikbackist ei sõltu.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #742
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Samas kui ma oleks pokkeritoa omanik siis ma kindlasti kasutaks contributed rakeback süsteemi, et soosida break-even nitte. Küll aga annaks osadele massgrinderitele suuremat reakbacki, et nad rohkem mängiks ja hoiaks laudu elus.

                Comment

                • mortalvombat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2010
                  • 412

                  #743
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Nutcrackeri ajaks 1/2$ fixed limitit mängima minna oleks väga loll idee, kui varem pole eriti mänginud seda?
                  Ja kas käe paranemiseks loetakse seda, kui nt. 2 paari -> full house või juba kickeri paranemist?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #744
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                    Nutcrackeri ajaks 1/2$ fixed limitit mängima minna oleks väga loll idee, kui varem pole eriti mänginud seda?
                    Ja kas käe paranemiseks loetakse seda, kui nt. 2 paari -> full house või juba kickeri paranemist?
                    NL 12 lauaga peaks suht tihti normi täis saama, ei näe pointi fixed limitisse ronida.

                    Kikker ei saagi paraneda, sest käsi peab moodustuma kahest holekaardist ehk näiteks 10j floppad 10jx kaks paari ja see jääb kaheks paariks, siis saad pappi aga kui 10j ja floppad 1010x kolmiku siis see ei lähegi üldse arvesse.

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #745
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      NL20 peaks saama 40 kätt ju, et max summat saada. FL'is saaks bankrolli järgi mängida.

                      Väljendasin valesti end. Mõtlesin nii, et kas situatsioon kus käes J T, floppi J T 3, turn K, river A läheb arvesse?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #746
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                        NL20 peaks saama 40 kätt ju, et max summat saada. FL'is saaks bankrolli järgi mängida.

                        Väljendasin valesti end. Mõtlesin nii, et kas situatsioon kus käes J T, floppi J T 3, turn K, river A läheb arvesse?
                        Jep läheb küll arvesse.

                        Me mängime tavaliselt nutcrakerit nl100 ja seda 20-40bb sisseostuga sest siis on hea limpida seal ja kui SD käega läheme, siis saab ka veel raha võita, kui kätt mucki just ei lase.

                        NL100 vaja ainult 8 kätt, mis peaaegu alati tuleb täis.

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #747
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Nii et soovitad pigem shortstackida NL100 kui FL'i?
                          Mida sa mängustiilis muudad selleks ajaks?
                          Shortstackides peaks imo ootama premium starting hande ja siis agressiivselt chipid sisse saama, aga nii ei pruugi eriti kvalifitseeruvaid käsi saada ju.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #748
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                            Nii et soovitad pigem shortstackida NL100 kui FL'i?
                            Mida sa mängustiilis muudad selleks ajaks?
                            Shortstackides peaks imo ootama premium starting hande ja siis agressiivselt chipid sisse saama, aga nii ei pruugi eriti kvalifitseeruvaid käsi saada ju.
                            Ei oska seisukohta võtta fixed limiti osas ehk kindlasti tasub ja veel rohkem tasub kindalsti veel 5maxi mängida ehk saad ju rohkem käsi läbi mingitud h.

                            No ühtegi korda ei tõsta preflop, olgu kasvõi aa, kk ehk siis kõikide paardega limbin 22-aa, pos limbin kõikide suited saastaga, samuti btn et flopata nä mast või 2 paari.

                            Stiilinumbrid on tavaliselt 24/0 või midagi sellist

                            Comment

                            • minuraha
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 214

                              #749
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Sooviks abi. HEMis näitab ilusti kõik ära, aga lauas ei viska HUDi lahti, mis võiks olla probleem? Ette tänades1

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #750
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas minuraha Vaata postitust
                                Sooviks abi. HEMis näitab ilusti kõik ära, aga lauas ei viska HUDi lahti, mis võiks olla probleem? Ette tänades1
                                Ehk mingi viimane update vaja teha, sest ongames pole kunagi midagi vajutanud peale auto impordi ja hud käivitub alati ise.

                                Mõnikord ainult hangub ja vaja oodata mingi paar minutit ennem kui statid lauale tulevad.

                                Comment

                                Working...