Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kuna 2000$ on 30 päeva limiit. 640$/24hr. Tahan rohkem kui 2k$. eks see probably suppordiga rääkimine ja lihtne värk ole. Kuid nüüd tekkis teine küsimus.
Kui mul on MB EURides, mis valuutan ma PSi peaksin kandma, et mingeid convertertasusid jms ei läheks? Ehk kuidas kõige säästlikum oleks?
Kuna 2000$ on 30 päeva limiit. 640$/24hr. Tahan rohkem kui 2k$. eks see probably suppordiga rääkimine ja lihtne värk ole. Kuid nüüd tekkis teine küsimus.
Kui mul on MB EURides, mis valuutan ma PSi peaksin kandma, et mingeid convertertasusid jms ei läheks? Ehk kuidas kõige säästlikum oleks?
Comment