*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #7561
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas cpkr Vaata postitust
    mul siuke loll küsimus ,vb ees räägitud aa ei viitsi otsida, et kuidas saab ära panna selle et lobby ette ei loobi näiteks kui tuleb waiting listi ruut koos lobbyga, et tuleks ainult lauda liitumise ruut. tundub segane küsimus aa ei oska paremini väljendada
    See 'waiting listi ruut' peaks sul aktiivsesse lauda tulema ju? Muidu Options - Advanced Multi-Table Options - Minimize main lobby..... võid näppida, äkki aitab.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #7562
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Käige kanni, palju neid restarte on. Sügisel on koguaeg restarditud ja ainult bugisid juurde opitud kenasti. Samuti ei teatata mailitsi ette ja nüüd terve päev raisus, täpselt planeeritud sessi ajal.

      Loodan, et jõuludeks mingid vpp kampaaniad jne tulevad, siis on vähemalt tasa tehtud, tänane päev täiega raisus.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #7563
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        njah, kõik juba oma kampaaniad avalikustanud peale starsi. Maarika whats up?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #7564
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Starsi kampaania on viimased aastad olnud uue aasta reload boonus 25% kuni 150$.

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #7565
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Starsi kampaania on viimased aastad olnud uue aasta reload boonus 25% kuni 150$.
            lol...

            E:kui teen selle aasta lõpuks goldstar nt, siis järgmine aasta alustan uuesti goldstarist eks, aga supernova jaoks pean nullist alustama 100k vpp teenimist?

            E2:kaua selle "restartimisega" aega läheb tavaliselt, ei tea keegi?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7566
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              jah

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #7567
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Tere!

                Probleem selline, et saatsin üleeile ka supporti kirja, et osad käed ei salvestu minu valitud hand history folderisse. Keskmiselt läheb kaduma 5% handhistoryst viimaste päevade sesside keskmisena. Võrdlus siis starsi cash laudade statistika vs HEM1 statistika. Kohati on kaduma läinud päris suured käed, mistõttu ma selle üldse avastasin.

                Comment

                • Matu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 284

                  #7568
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  t66tab j2lle

                  Comment

                  • cpkr
                    Jube Noob
                    • Nov 2012
                    • 195

                    #7569
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    See 'waiting listi ruut' peaks sul aktiivsesse lauda tulema ju? Muidu Options - Advanced Multi-Table Options - Minimize main lobby..... võid näppida, äkki aitab.
                    ty, muidu jah imelikult hyppas koos lobbyga,siis kõik lauad jäid varju

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #7570
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      kas kellelgi on olnud probleeme ID kaardi identifitseerimisega? Lükkan ID kaardi sisse, panen pinni, aga midagi ei juhtu ega ütle ka midagi. milles probleem võib olla ?
                      Uue serveri restardiga, meie andmetel probleem lahendati, kui asi ikka ei lahenenud, palun kirjuta meile selgitades olukorda, et saaksime edasi uurida ja anna teada kui õnnestus!

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #7571
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Sain sellise kirja starsilt, kui tahtsin cashouti teha. Pole kuulnudki sellisest kasutajast ja uurisin hemist ka selle kasutaja kohta ja pole temaga ühtegi kätt mänginud. Saatsin supporti kirja ka, aga ei taheta vastata millegi pärast. Kellelgi on ka äkki selline jama olnud või mis teha antud olukorras?
                        "Deposit and Cashout Transactions are currently disabled in your account as it has come to our attention that your account is associated with a player with whom we have an outstanding issue.

                        In order to assist you in clearing your account, we kindly request an explanation of your association to 'wsem privet'."

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7572
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Restardi info võiks emailile tulla ca 24h ja 1h enne restarti. Viimanekord tegin sessi ning 15min pärast tuli uudis, et "sry bro, GTFO, we need to do some c++."



                          Kas Pokerstars Maarika või Regina on hetkel Prahas, Online-Direct-Buyin putkas??? (NB! Ma ei salli valetamist).

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7573
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Misasja? Pumper HCC konto ära häkkinud w?

                            Comment

                            • valgelendur
                              Jube Noob
                              • Oct 2012
                              • 121

                              #7574
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Restardi info võiks emailile tulla ca 24h ja 1h enne restarti. Viimanekord tegin sessi ning 15min pärast tuli uudis, et "sry bro, GTFO, we need to do some c++."



                              Kas Pokerstars Maarika või Regina on hetkel Prahas, Online-Direct-Buyin putkas??? (NB! Ma ei salli valetamist).

                              On täitsa olemas selline list, kirjuta supporti ja nad lisavad sind listi. Oli mingi spets email selle jaoks IMO aga ei mäleta hetkel peast

                              Edit: Polnud spets maili, info tweeter kontolt:
                              Any further updates will be posted here. Join the server restart mail list by emailing vipclub@pokerstars.com
                              Last edited by valgelendur; 09.12.12, 20:22.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #7575
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kas uuest aastats on plaanis poes ka nänni uuendada ja miks üldse elektroonikat pmts enam pole?

                                Comment

                                Working...