*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Alger20
    Räme Fish
    • May 2011
    • 17

    #9061
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas starsis on võimalik korraga mängitavate laudade arvu enda jaoks piirata?

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #9062
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Algselt postitas Alger20 Vaata postitust
      Kas starsis on võimalik korraga mängitavate laudade arvu enda jaoks piirata?
      Saada meil support@pokerstars.com sisuga et soovid piirata oma korraga mängitavate rahalaudade arvu x-le.

      Comment

      • ussdoktor
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 76

        #9063
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Olen ma ainuke, kel hetkel ei tööta pokerstars ei androidil ega windowsil? Lihtsalt ei ühenda ära. Blank message viskab ette ja kõik. Network test näitab, et Londoni serveritega ühendus puudub?



        edit: tundub, et kiunumine aitas - kohe pärast postitust hakkas uuesti toimima..

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #9064
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
          Olen ma ainuke, kel hetkel ei tööta pokerstars ei androidil ega windowsil? Lihtsalt ei ühenda ära. Blank message viskab ette ja kõik. Network test näitab, et Londoni serveritega ühendus puudub?



          edit: tundub, et kiunumine aitas - kohe pärast postitust hakkas uuesti toimima..
          uuendus oli.

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #9065
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Kuidas see on, kui ma panen table limitiks NL/PL50, siis kas ma saan pärast seda mängida kuni NL50 või väljaarvatud NL50 ja kõrgemal.
            thanks.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #9066
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              Kuidas see on, kui ma panen table limitiks NL/PL50, siis kas ma saan pärast seda mängida kuni NL50 või väljaarvatud NL50 ja kõrgemal.
              thanks.
              Peaks olema nii et table limit on kõrgeim limiit mida saad mängida. Ja muidu kui paned NL50 $ lauad limitiks, siis NL50 € lauda ka ei lase, sest € väärtus suurem.

              Comment

              • PokerStars Marika
                PokerStarsi Esindaja
                • Jun 2011
                • 46

                #9067
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                Tourney Number 900 Million $109 Sunday, April 27 at 13:00 ET $1M GTD plus $100K in giveaways <<< kas selle turniiri jaoks kehtib ka mõni online ticket, mis fpp poest saadaval. Näiteks The Big 109$ online ticket?
                Turniir on nüüdseks läbi aga jah, sellel turniiril sai kasutada ka teisi pileteid. Palun tulevikus kirjutada otse klienditoele, et saada kiiremat vastust.

                Comment

                • PokerStars Marika
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jun 2011
                  • 46

                  #9068
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Kuna .EE PokerStars7 saab maitsta?
                  Kahjuks puudub meil informatsioon millal võiks .EE PokerStars 7 välja tulla. Hetkel on see saadaval vaid PokerStars.COM kasutajatele..

                  Comment

                  • MarttiR
                    Räme Fish
                    • May 2014
                    • 2

                    #9069
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Tere,

                    Üritasin otsingut kasutada, aga ei suutnud leida murele lahendust.
                    Nimelt Pokerstars ei salvesta siltide nimetusi ega sildistatud mängijaid.
                    Kui täna märgin kasutajad vastavalt enda poolt valitud värvidega ja igale värvile annan oma poolt nime , siis homme pokerstarsi sisse logides ei ole sellest midagi järgi. Kõik nimed on "custom label1,2,3..." ja mängijatelt on värvid kadunud.
                    Oskab keegi nõu anda?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #9070
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas MarttiR Vaata postitust
                      Tere,

                      Üritasin otsingut kasutada, aga ei suutnud leida murele lahendust.
                      Nimelt Pokerstars ei salvesta siltide nimetusi ega sildistatud mängijaid.
                      Kui täna märgin kasutajad vastavalt enda poolt valitud värvidega ja igale värvile annan oma poolt nime , siis homme pokerstarsi sisse logides ei ole sellest midagi järgi. Kõik nimed on "custom label1,2,3..." ja mängijatelt on värvid kadunud.
                      Oskab keegi nõu anda?
                      Ise samamoodi mitukorda wipe saanud ja ausaltöeldes megatilt ikka. Oli ligi 500-700 mängijat ära tagitud ja peale update oli tühjus. :( Samamoodi ka sättetega, mis peale update lendavad suht tihti by default.

                      Võiks olla võimalus salvestada praegused sätted nii, et juhul kui midagi juhtub saad 1 klikiga loadida enda arvutist recovery file.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #9071
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Saabki ju! Copy enne igat update oma seadistused mujale kausta ning kui keerabki pekki saad nad sinna tagasi lisada.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #9072
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          6k posti pokkerifoorumis, aga ei oska notes faili backuppida, kurb:/

                          Algselt postitas MarttiR Vaata postitust
                          Tere,

                          Üritasin otsingut kasutada, aga ei suutnud leida murele lahendust.
                          Nimelt Pokerstars ei salvesta siltide nimetusi ega sildistatud mängijaid.
                          Kui täna märgin kasutajad vastavalt enda poolt valitud värvidega ja igale värvile annan oma poolt nime , siis homme pokerstarsi sisse logides ei ole sellest midagi järgi. Kõik nimed on "custom label1,2,3..." ja mängijatelt on värvid kadunud.
                          Oskab keegi nõu anda?
                          Siis ei salvesta, kui Starsi nö korralikult kinni ei pane pärast sessi (File>Exit või X-st kinni peab panema). Kui ntx jätad Starsi lahti ja shutdownid arvuti, ei salvesta midagi. Help>Open My Settings Folder ja notes.kasutajanimi.xml fail kopeeri regulaarselt kuskile mujale, et vajadusel saaksid taastada kui miskit &#%"/ läheb.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #9073
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            6k posti pokkerifoorumis, aga ei oska notes faili backuppida, kurb:/
                            Ei noo asi pole oskamises vaid pigem teadmatuses. Pole kunagi Starsi kausta uurinud. Aga igaljuhul thx info eest.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #9074
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ei noo asi pole oskamises vaid pigem teadmatuses. Pole kunagi Starsi kausta uurinud. Aga igaljuhul thx info eest.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Huvitav, et lauad üles leiad.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #9075
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Huvitav, et lauad üles leiad.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                mhm. :D tegelt nii ongi. Aga millegipärast ei saada naljast aru, kui postcounti mainin kuskil. Hell teema kellegi jaoks vizt.

                                Comment

                                Working...