Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Selge tänks. Seda punkti supernova elite taseme hoidmiseks ma ei teadnudki
Mis puutub mängijasse K300C > antud mängijat minu andmebaasis ei leidugi. Seega ei ole ma temaga isegi samas lauas istunud. Ega midagi karta ei olegi, lihtsalt huvitav juhtum. Proovisin ka sharkest ja OPR seda kasutajat leida > ka need andmebaasid ei näita mittemidagi.
Selge tänks. Seda punkti supernova elite taseme hoidmiseks ma ei teadnudki
Mis puutub mängijasse K300C > antud mängijat minu andmebaasis ei leidugi. Seega ei ole ma temaga isegi samas lauas istunud. Ega midagi karta ei olegi, lihtsalt huvitav juhtum. Proovisin ka sharkest ja OPR seda kasutajat leida > ka need andmebaasid ei näita mittemidagi.
Comment