*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #8026
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.

    Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.

    Comment

    • PokerStars Marika
      PokerStarsi Esindaja
      • Jun 2011
      • 46

      #8027
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Miks ei saa öelda kasvõi kaudset summat ning lisainfot. Kas €1000 on reaalne? Kas ja kuidas elamine jne. jne.
      Kahjuks ei ole meil võimalik sellist informatsiooni anda kuna isegi meil puudub see. Teame pakkumisest sama palju kui antud kuulutuses mainitud oli. Seega soovitan kindlalt kirjutada otse careers@rfts.com. Tänud.

      Comment

      • PokerStars Marika
        PokerStarsi Esindaja
        • Jun 2011
        • 46

        #8028
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
        Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.

        Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.
        Võimalik, et sul ei ole konto täielikult kinnitatud. Ole hea ja saada dokumendikoopiad meile klienditoele või verification@pokerstars.ee.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #8029
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Terv Regina,

          Tahaks Starsis muuta profiili pilti aga viskab errori: Sa oled juba korra pilti vahetanud, teist korda seda teha ei saa.
          Mul on eksnaise pilt avatariks ja nüüd vaikselt hakkab häirima juba :D. Ehk tulete vastu ikka?
          Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #8030
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Miks see pokersars nii RIGGED on?

            Comment

            • PokerStars Marika
              PokerStarsi Esindaja
              • Jun 2011
              • 46

              #8031
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.
              Ja, kindlasti saada meile kiri aadressil support@pokerstars.ee. Aitame hea meelega. :)

              Comment

              • supernova66666
                Grinder
                • Nov 2012
                • 732

                #8032
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.
                Kui sulle teiste inimeste vastused ei kõlba, siis mis kuradi mõttega sa üldse siia oma küsimuse postitad, pane otse pokerstars supporti või mairikale ps

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #8033
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Seoses selle eesti keelse supporti pakkumisega, kas Costa Rica Office's töötamine on ka jõus?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Tuleb kõige alla kerida)

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #8034
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                    Seoses selle eesti keelse supporti pakkumisega, kas Costa Rica Office's töötamine on ka jõus?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Tuleb kõige alla kerida)
                    See on kahjuks aegunud informatsioon. Link parandatakse peatselt.

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #8035
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      massiivne lagg täna. kas minu elion conn probleem või starsi enda oma?

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #8036
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Mul ei lagginud, just lõpetasin 2h sessi, connection oli normal.

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #8037
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                          Mul ei lagginud, just lõpetasin 2h sessi, connection oli normal.
                          k, thanks. proovin mingeid restarte süsteeme

                          Comment

                          • supernova66666
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 732

                            #8038
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                            k, thanks. proovin mingeid restarte süsteeme
                            mul töötab ilusti, sõber väitis et lagib..

                            Comment

                            • supernova66666
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 732

                              #8039
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

                              Läksin meili lugema ja kiri järgmine
                              Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

                              Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

                              Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.

                              Teiseks küsimus supernova elite kohta. Avastasin mängija kes sai Detsembri lõpus supernova eliteks (dhilton12) aga enam ta elite hetkeseisuga ei ole. Mismoodi? Kas supernova elite ei kehti siis aasta aega, et kui aastalõpuks vajalikku arve punkte täis ei saa, siis enam elite ei ole?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #8040
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                                Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

                                Läksin meili lugema ja kiri järgmine
                                Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

                                Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

                                Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.

                                Teiseks küsimus supernova elite kohta. Avastasin mängija kes sai Detsembri lõpus supernova eliteks (dhilton12) aga enam ta elite hetkeseisuga ei ole. Mismoodi? Kas supernova elite ei kehti siis aasta aega, et kui aastalõpuks vajalikku arve punkte täis ei saa, siis enam elite ei ole?
                                Esimesel juhul tõenäoliselt oled selle mängijaga mänginud mõned käed koos, mida kahtlustatakse pettuses vms. See rutiine kontroll. Kui sul seotust ei ole, siis ära karda midagi ja saada aus kiri neile.

                                Teisel juhul: SNE hoidmiseks pead koguma vähemalt 50 000 kuus ja ei tohi jätta vahele rohkem kui kaks kuud. Seega sinu nimetatud mängija ei täitnud nõudeid: S.t. jättis kogumata 50 000 kuus ja seda kaks kuud järjest.

                                Comment

                                Working...