*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mortalvombat
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 412

    #7891
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Cashis ka täna lauad crashisid. Kui pärast milestone loosimist laudu kinni hakkasin panema, siis avastasin ~8 lauda, kus mitte midagi ei liikunud mitte kuskile.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #7892
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Suur aitäh PokerStars Regina,

      Tere Kaspar,

      Täname kannatlikkuse eest, kuni Teie nõude üle vaatasime ja vabandame eilsete ebameeldivuste pärast.

      Ehk olete juba kuulnud, et eilsete eriturniiride ajal tekkisid meil seoses suurte mängijatearvuga mõned probleemid.

      Selleks, et hoida nende lahendamise ajal pimepanused samal tasemel, panime Sunday Storm ja Sunday Million turniirid pausile. Seepärast mõjutas toimunu kõiki mängijaid võrdselt ja meil pole võimalik sisseostu kompenseerida.

      Oleme ülevaatamise lõpetanud ning kandnud Teie PokerStarsi kontole turniiri $11 Sunday Million satellite (T#709070101) sisseostu summa. Pange tähele, et tegime seda enda kuludest, kuna esialgne sisseostu summa jagati turniiri auhinnafondina mängijatele.

      Palume veel kord ebameeldivuste eest vabandust. Õnneks ei juhtu seda PokerStarsis tihti.

      Lugupidamisega,

      Regina
      PokerStarsi klienditugi

      Comment

      • Divide03
        Julm Donk
        • Dec 2009
        • 77

        #7893
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Selline probleem starsiga, et kui ma muudan handhistory kausta ja mängutoa kinni panen ja uuesti käima panen siis on ikka eelmise kausta seadistused. Põhimõtteliselt taastab koguaeg kõik asjad vana süsteemi peale ära. Peab igakord kui mängutoa lahti võtan uuesti asjad enda käe järgi üle seadistama. Ja kui kommenteerin mängijaid ja märgistan värviga, siis minuarust uuesti mängu lahti võttes kaovad ka need. Osad nagu jäävad. Ja paljusid mängijaid, keda tean pean uuesti märgistama. Et kas keegi on kokku puutund selle probleemiga või teab lahendust?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #7894
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
          Kahjuks pole meil võimalik sellist infot pakkuda, see pole saadaval meie kliendidele.

          Cypher0 - Ma ei tea kust sa sellise info said :)

          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...6&postcount=24

          Comment

          • -KP-
            Julm Donk
            • Sep 2012
            • 26

            #7895
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            ll
            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Suur aitäh PokerStars Regina,
            Kaua neil sinu asja uurimisega läks? Ajast millal neile kirja saatsid.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #7896
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kavas see aasta Supernova ära teha.
              Praegu näitab,et saan osta 10, 25, 75, 200daalase VIP boonuse
              600 VIP boonuse saaks alles supernovana.Vahepeal nagu boonuseid ei saagi või.
              FPP konto 53,037
              Vanad supernova hundid võiksid muljeid jagada kuidas on teel supernovani parim-kasulikum variant boonuseid osta.

              Comment

              • kondor
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 339

                #7897
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                kõige kasulikum polegi enne osta kui 100k VPP käes , ehk 250k FPP ja ostad siis oma boonused ära. 2x 1600$ + nipetnäpet
                tõesti tahad enne supernovat oma boonuseid ostma hakata siis pead paraku leppima sitema FPP/$ kursiga

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #7898
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  täpselt nq kondor ytles, kui otsest vajadust boonuseid pole osta, siis pole mitte mingit mõtet enne SN täitumist neid realiseeirda

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #7899
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                    Selline probleem starsiga, et kui ma muudan handhistory kausta ja mängutoa kinni panen ja uuesti käima panen siis on ikka eelmise kausta seadistused. Põhimõtteliselt taastab koguaeg kõik asjad vana süsteemi peale ära. Peab igakord kui mängutoa lahti võtan uuesti asjad enda käe järgi üle seadistama. Ja kui kommenteerin mängijaid ja märgistan värviga, siis minuarust uuesti mängu lahti võttes kaovad ka need. Osad nagu jäävad. Ja paljusid mängijaid, keda tean pean uuesti märgistama. Et kas keegi on kokku puutund selle probleemiga või teab lahendust?
                    Palun kirjuta klienditoele, saame aidata.

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #7900
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Jah, Steve on tõesti see kes võib seda teha. Kahjuks meie ei või, mul polegi seda infot kusjuures, sorry.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #7901
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        keegi täna MB-sse on kandnud? Küllalt pikalt aega läinud. 7h juba, tavaliselt alla tunni kohal.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #7902
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Täna kandsin ja täna sain kätte ka. Solvusin "natuke" TBH, et pokerstars lahendas selle täieliku FAIL turniiri tagasimakse turnadollarite näol ning väiksema bi-ga turna puhul üteldi, et sry aga meie siin mingit probleemi ei näe ja midagi mängimata ei jäänud vms. HUI- jumala palju jäi vahele seal ju ning ainuke, mis tagastatakse on turnadollar Fcking ridiculous- mis kuradi annetus ma teie arust olen? Annetasin u 10-11 taala, et saada satika pilet- turna läheb täiega ptsi ning teie annate mulle turnadollarid tagasi? Et ma saaksin jopata äkki kuskil, et rake kindlasti kaduma ei läheks?

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #7903
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            See on küll huvitav, ise ostsin sisse turnadollaritega aga refundi sain tavadollarites.

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #7904
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Stars jamab jah
                              Edit.restart

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #7905
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Oskab keegi öelda, kuidas RIT hem1'es töötab. Probleemideta?

                                Kas serveri restart, mis hetkel toimumas, on iganädalane ja samal ajal?

                                Comment

                                Working...