*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #7006
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Just proovisin tel mängida, kärab küll.

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #7007
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
      Palun ära ürita enam siin oma joru edasi ajada. Sinu senise jutu järgi arvan, et parimal juhul oled sa 10% nii kõva mängumees kui need, kes sulle siin teemas vastanud on. Otsi kuskilt mõned strateegiaartiklid rebuy-turniiride kohta ja avarda oma sellealaseid teadmisi, enne kui üritad siinsetele inimestele õpetussõnu jagama tulla.
      Idioot!!! Sul ajud pehmed või? Mismõttes 10% nii kõva mängumees...??? Arvate,et olete mingid pokkeriprod,sest teil on rohkem raha mängimiseks või te olete mängimisega rohkem raha võitnud(teil on rohkem lucky olnud)??? Kui nii mõtlete,siis te olete ikka küll haledad kujud.Kaarte oskab iga titt mängida.Vahe on selles,kellel on lucky ja kellel mitte.Kes ajab raha kokku ja kes mitte.Ja ilmselt te olete need,kellel on seda roppu moodi.Ja siis ülbitsete nendega,kellel on asjad vastupidi.Häbi teil olgu!!!

      Olen vaadanud küll TV-st seda Euroopa Pokkeriturneed.Väidetavalt on need miljonärid seal pokkeriprod.Kust otsast??? See et neil on raha sellistel turniiridel osaleda,ei tee neist pokkeriprosid.Pokkeriprod on need,kes hästi mängivad.Ja hästi mängimine on lihtne.Iseasi,kui palju kellelgi õnne(lucky) on.Need väidetavad pokkeriprod mängivad paljud väga halvasti.Mängivad palju nõrke käsi ja isegi siis,kui laud neile abi ei anna.Blufivad kohtades,kus seda teha ei tohiks.Enamasti sellised mängijad(fishid,donkid) kaotavad ja siis oigavad,et miks nad nii lollisti mängisid.

      3xTurbo rebuy turniiri võib mitut moodi mängida:
      1) Mängid vaid häid käsi ja hoiad sellega raha kokku.
      2) Laristad rohkem raha mängides palju erinevaid käsi mingi turniiri etapini,lootes korralik stack kokku koguda.

      Seega,V4LD0,hoia oma idiootsus ja sarkastilisus endale.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #7008
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Väärt arutelu. Edaspidi ainult Starsiga seonduvaid postitusi palun.

        Comment

        • lauri89
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 206

          #7009
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas MeeGo-le tuleb ka mob versioon?

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #7010
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Uus app on nuts aga loodan et arendatakse veel palju edasi, võiks ikkagi üle 4 laua saada mängida ja suurem seadete valik võiks olla. Muidu viis pluss!

            Comment

            • popp00
              Räme Fish
              • Jan 2010
              • 22

              #7011
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Ei saa mina seda appi käima oma samsung galaxy S plusiga. Tõmbab exe faili ilusti alla aga ei installi mitte kuidagi. Zip failiga proovisin ka unzipib kõik ilusti lahti aga ikka käima ei saa.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #7012
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                app käib ja toimib, aga kuidas saaks filtreerida ntx hyperitest HU lauad?

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #7013
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas popp00 Vaata postitust
                  Ei saa mina seda appi käima oma samsung galaxy S plusiga. Tõmbab exe faili ilusti alla aga ei installi mitte kuidagi. Zip failiga proovisin ka unzipib kõik ilusti lahti aga ikka käima ei saa.
                  Kas seadistused on paigas, et lubab peale AppMarketi ka mujalt appe tõmmata?
                  Võta settings-applications-unknown sources ja aktiveeri ära.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #7014
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    5+ rakendus. live mtt-d, cashi mängides väga hea aja sisustamiseks.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #7015
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      peab vist nutitelefoni ostma
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Kodu
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 311

                        #7016
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Vaata siis et resolutsioon on 800x480 + mul X peria mini prol on väiksem ja peab ka mõtlema telefoni vahetamisele
                        Last edited by Kodu; 29.06.12, 10:50.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #7017
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Exe faile ei saagi android telefonis installida, tiri ikka õigest kohast omale .apk fail androidi jaoks.

                          Comment

                          • CeuZ^
                            FPP Pro
                            • Jun 2012
                            • 258

                            #7018
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Väga tore uudis.Ise laen ka hetkel alla:D

                            Comment

                            • 800miljonit
                              Jube Noob
                              • May 2012
                              • 118

                              #7019
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Pokerstars Marika kas saaksite palun öelda mis on pokerstarsi seisukoht .EE kliendiga välismaal viibides mängimise suhtes. Kas võib mingeid probleeme tekkida?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #7020
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
                                Pokerstars Marika kas saaksite palun öelda mis on pokerstarsi seisukoht .EE kliendiga välismaal viibides mängimise suhtes. Kas võib mingeid probleeme tekkida?
                                Saada kiri supporti, et sellest hetkest selle hetkeni viibid välismaal ja mängid .EE kliendiga ja ei tohiks mingeid probleeme tekkida. (Mul vähemalt aitas)

                                Comment

                                Working...