*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #6976
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    tere,
    tahan cashoutida panka, aga ta ütleb mulle midagi sellist, et summa x läheb skrilli ja siis väiksem osa ainult läheb panka?
    mis toimub? ma tahan kõike panka saada seekord, mitte skrilli.
    mis ma tegema pean?
    Oletame, et deposid kunagi ammusel ajal $500 moneybookersist Starsi ja nüüd on sul seal $5k. Paned kogu summale cashout, siis esimene $500 läheb kohustuslikult tagasi moneybookersisse ja ülejäänud $4500 jaoks on sul vaba voli. Nagu Starsi saadetud kirjas kirjas on, siis see on Starsi(kõikide saitide) ja Skrilli/Netelleri omavaheline poliitika. Seda vältida ei ole reeglina kuidagi võimalik. Kui tahad loobuda edasisest Skrilli kasutamisest, siis on sul võimalus see ära blockida ja sa ei saa kunagi Skrilli kasutada depomiseks/cashoutimiseks. Sel juhul saad kogu summa cashoutida vabalt valitud kohta(nt. panka).

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #6977
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Kas ma saan õigesti aru,et alati on palju kasulikum mängida neid turniire,kus auhinnafondi ja sisseostu suuruste vahe on suurem? Mida suurem see on,seda rohkem on turniiril mängijaid.Võiduvõimalused on aga samad(umbes 10% osalejatest saab raha)? Seega,PokerStarsis on palju kasulikum mängida,kui näiteks Triobetis,kuna PokerStarsis on enamike turniiride auhinnafondide ja sisseostude vahe palju suurem(nt. 60 korda suurem),kui Triobetis? See on ka põhjuseks,miks PokerStarsis on korraga 50 000-200 000 mängijat,aga näiteks Triobetis ainult mõned tuhanded?

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #6978
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Pigem on asi vastupidi. Kuna Pokerstarsis on nii palju kasutajaid, võimaldab see neil teha nii suure auhinnafondiga ning väiksema sisseostuga turniire, ilma et overlay tekkida üldse saakski.
        Kui Triobet nüüd teeks sellise turniiri kujs GTD on 60 000$ siis osalejaid kohe kindlasti ei tuleks niipalju kui Pokerstarsis, kuna lihtsalt pole niipalju kasutajaid.
        Kasulikkuse kohapealt on see maitse asi, kas sulle meeldib mängida 10h turniiri ning saada ostusumma tagasi ning natukene peale, või mängida Triobetis väiksemaid turniire ning u 7h turniir läbi.

        Comment

        • Wolferk
          Jube Noob
          • Jun 2012
          • 176

          #6979
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Sul on asjadest vale arusaam. PokerStars $1.10+R NL Hold'em [3x-Turbo, $60K Gtd] turniir ei kesta 10 tundi.See on 3x-Turbo,ehk siis blindid suurenevad kolm korda kiiremini,kui tavakiirusega turniiridel.Ja mänguaeg 3x-Turbol pole kindlasti 10 tundi vaid umbes 7 tundi.Triobetis on vähe turniire,mis kestavad 7 tundi.Tavaline turniiri kestvus on seal 4-5 tundi.
          Mismõttes "saada ostusumma tagasi ja natuke peale"??? Näiteks PokerStars $1.10+R NL Hold'em [3x-Turbo, $60K Gtd] turniiri sisseost on kõigest 1.1 Dollarit ja auhinnafond on hiiglaslik 60 000 Dollarit.Rahalised kohad algavad seal 14-20 Dollarist.Seega "natukene peale" on sisseostu summast minimaalselt 14-20 korda suurem võit ja maksimaalselt tuhandeid kordi suurem võit.
          Samas kui Triobetis 1 Eurose sisseostuga turniiri auhinnafond on vaid 1000 Eurot.Seega,PokerStarsis on sama suure(rahaühik teine) sisseostuga turniiri auhinnafond 60 korda suurem,kui Triobetis.Võiduvõimalused on samad.Umbes 10% turniiril osalejatest võidab raha.Seega on sama suure sisseostuga PokerStarsi turniiril palju kasulikum mängida,kui Triobeti turniiril,kuna PokerStarsis on võimalik palju rohkem raha võita(palju suurem auhinnafond).Ja turniiril osalejate arv ei mõjuta võiduvõimalust,kuna 10% osalejatest võidab niikuinii.On ju nii?

          Comment

          • Kodu
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 311

            #6980
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            20000 mängurit v 400 mängurit, kui tihti 10% sisse ühel või teisel puhul tuled. Teine teema on turniiri formaat, mis on täiesti võrreldamatud sinu näite puhul.

            Comment

            • V4LDO
              FPP Pro
              • Jun 2010
              • 229

              #6981
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Rebuy turnad on hoopis teine teema...1.1R turnal on keskmise sisseostu suurus koos rebuyde ja addonidega kindlasti palju suurem, kui 1.10$, pigem umbes 5.50$ kanti.

              Comment

              • Wolferk
                Jube Noob
                • Jun 2012
                • 176

                #6982
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kas tõenäosus 20 000 mängijaga ja 400 mängijaga turnadel 10% sisse jõuda pole siis sama?

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #6983
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                  Kas tõenäosus 20 000 mängijaga ja 400 mängijaga turnadel 10% sisse jõuda pole siis sama?
                  Kindlasti mitte.

                  Comment

                  • Kodu
                    Klubi Liige
                    • Dec 2008
                    • 311

                    #6984
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***



                    Vastuseks sulle 20000 ja 400 mängijaga turnade kohta.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #6985
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kle wolli, sa mängi kõigepealt 1 selline turniir läbi, vaata palju rebuysid läheb. 20-30 rebuyd on 3x turbo puhul tavaline, tavaliselt saab addoni eest 10x algstacki. Nii suurest fieldist läbi hammustada on sada korda raskem kui mingil Trio lambiturnal. Ja palun vii ennast enne natuke kurssi kui selliste küsimustega siia tuled.

                      Neeger Justin Bieber was just hilarious! :D

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #6986
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                        Kindlasti mitte.
                        Kindlasti on sama. Tõenäosus täpselt sama, ehk 1:10 le. Vahet ei ole kas pead 10% sisse jõudma 20000 mängijaga või 400 mängijaga turnal. Töenäosus hakkab rolli mängima siis kui hakkame vaatama esikohale jõudmist. See on vastavalt 1:20000 ning teise turniiri puhul 1:400

                        Comment

                        • lauri89
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 206

                          #6987
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kvalifitseeru PokerStars™i suurimatele live ja netiturniiridele. Valikus on muuhulgas European Poker Tour (EPT) ja World Championship of Online Poker (WCOOP)

                          Kena feil $$$$$$$$$seeonmiljonivise$$$$$$$$

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #6988
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Kindlasti on sama. Tõenäosus täpselt sama, ehk 1:10 le. Vahet ei ole kas pead 10% sisse jõudma 20000 mängijaga või 400 mängijaga turnal. Töenäosus hakkab rolli mängima siis kui hakkame vaatama esikohale jõudmist. See on vastavalt 1:20000 ning teise turniiri puhul 1:400
                            imo ei ole sama. kergem on 20k mängija hulgas 2k koht saada kui 400 mängijaga turniiril 40. koht.

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #6989
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              On küll sama - kuna me räägime TÕENÄOSUSEST mitte kergusest. Sama suur tõenäosus, ehk nn pooltel kordadel saad 2 mängijaga sngl esimeseks ning sama suur tõenäosus on saada 10000 mängija puhul 5000 mängija hulka. Tõenäosuse juures ei saa arvestada mängijate oskuski.

                              Kui sa väidad, et 20K mängija puhul on kergem saada 2k koht kui 400 mängija puhul 40 nes koht siis 10 mängija puhul esimese koha saamine peaks olema suht võimatu?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #6990
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Sinu teooria järgi peaks siis Iveyl olema 50% võimalus minu vastu HU matchil?

                                Comment

                                Working...