*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #6106
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selleks ei pea mega suurt summat kandma, piiasab kui lühikese perioodi jooksul teha mingist X summast rohkem väljamakseid.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #6107
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
      Selleks ei pea mega suurt summat kandma, piiasab kui lühikese perioodi jooksul teha mingist X summast rohkem väljamakseid.
      Vip poest 4000 boonus saadaval+ milestone cash credit, et kui need on kättesaadavad siis ei tohiks ju nende summade väljakandmisega probleeme olla. Kui peaks neid mitu kuud välja kandma siis selleks ajaks pole vb meil enam ei euroliitu ega eurot :D

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #6108
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        blockitud imaged ja chatid lähevad iseenesest maha pärast programmi restarti. Blokin ära> PS restart> blokk maas.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6109
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas con Vaata postitust
          blockitud imaged ja chatid lähevad iseenesest maha pärast programmi restarti. Blokin ära> PS restart> blokk maas.
          Mul sama mure :(

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6110
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            miks te ei kasuta support@pokerstars.com -i ?
            saate kiirema vastuse ju..

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6111
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              miks te ei kasuta support@pokerstars.com -i ?
              saate kiirema vastuse ju..
              Ei ole 100% kindel aga eestlaste kirjutatud emailid suunatakse automaatselt Eesti suppordile.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6112
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                kusjuures ma arvan, et mingi osa suunatakse, aga olenebki probleemist ja murest.
                Nt kui küsin enda HH-d, siis saan kiire vastuse .comist

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #6113
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Teoreetiliselt peaks Eesti litsentsi omamise eelduseks olema ka eestikeelne klienditeenindus. Nüüd, kui keegi nendega rahul ei ole, siis peaks ta pöörduma tarbijakaitseametisse, Huvitav, mis nemad vastaksid ja veel huvitavam, mida stars vastaks, kui nendega üldse ühendust võetaks/saadaks ?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6114
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Teoreetiliselt peaks Eesti litsentsi omamise eelduseks olema ka eestikeelne klienditeenindus. Nüüd, kui keegi nendega rahul ei ole, siis peaks ta pöörduma tarbijakaitseametisse, Huvitav, mis nemad vastaksid ja veel huvitavam, mida stars vastaks, kui nendega üldse ühendust võetaks/saadaks ?
                    jap, aga olgem ausad, enamus meist on ära hellitatud .comi kiire ja hea supordiga

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #6115
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Mail.ee on siiani laitmatult toiminud
                      Mail.ee on pange pannud küll. Seepärast hakkasin mina põhimeilina muud mailikontot kasutama.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #6116
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        nonii sai ka .com-i kirjake teele pandud, näis kas saan lõpuks mõne vastuse :D seda et mail.ee terve nädala poolteist mul juba pange paneb ei tahaks ka uskuda, mingi kolmas jama peab olema, aga suht huvitab, et kuhu see inf kaob, muidu PS-i tournament results ja muu spämm tuleb kenasti läbi kirjakasti, kuidagi ebaloogiline et ülejäänud kirjad mis ei ole automaatvastustega seotud, ei jõua kohale.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #6117
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          nonii sai ka .com-i kirjake teele pandud, näis kas saan lõpuks mõne vastuse :D seda et mail.ee terve nädala poolteist mul juba pange paneb ei tahaks ka uskuda, mingi kolmas jama peab olema, aga suht huvitab, et kuhu see inf kaob, muidu PS-i tournament results ja muu spämm tuleb kenasti läbi kirjakasti, kuidagi ebaloogiline et ülejäänud kirjad mis ei ole automaatvastustega seotud, ei jõua kohale.
                          Me saatsime eile vastuse teist korda, seda ka ei saanud kätte?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6118
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            nonii sai ka .com-i kirjake teele pandud, näis kas saan lõpuks mõne vastuse :D seda et mail.ee terve nädala poolteist mul juba pange paneb ei tahaks ka uskuda, mingi kolmas jama peab olema, aga suht huvitab, et kuhu see inf kaob, muidu PS-i tournament results ja muu spämm tuleb kenasti läbi kirjakasti, kuidagi ebaloogiline et ülejäänud kirjad mis ei ole automaatvastustega seotud, ei jõua kohale.
                            Soovitan soojalt kasutada kas hotmail.com või gmail.com. hot.ee ja mail.ee on minu nimekirjas ammu maha kriipsutatud. Kõige parem on mõne privaatserveri või kui ise omad serverit siis selle emaili aadress.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #6119
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                              Me saatsime eile vastuse teist korda, seda ka ei saanud kätte?
                              Kahjuks ei saanud jah, küll aga kirjutasin täna .com lõpuga supporti ja vähemalt tuli vastus läbi:Thank you for contacting PokerStars regarding your cash out issue.

                              We have forwarded your email to our Accounts Team for their review and action. You will receive a response as soon as possible.

                              Your patience is appreciated.
                              Võibolla tõesti peaksin hotmaili või gmaili peale üle minema

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #6120
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Milestone promo jälle siis:



                                Ei saa jätta mainimata, et kogu see 10th anniversary promo on siiamaani olnud suurema osa mängijate jaoks täiesti hale.

                                Comment

                                Working...