*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #4606
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    kuidas sharkscopes optinnida saab peale transferite kadumist?
    PokerStarsi Tarvi midagi kuskil rääkis, et support teeb ära.

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #4607
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Fleg Vaata postitust
      Local Bank Transfer peaks ju olema kohalik panga ülekanne? Seb võtab ikka 5 euri selle kande eest nagu välismakse. Kohalikud laekumised peaks olema tasuta. Starsil siis endal sebi kontot pole või?

      Asi siis nii,et välja kandes peab ikka pangale midagi maksma.Või mis varianti kasutada oleks mõistlik,et võimalikult vähe teenustasu maksta?
      Vabandan, unustasin selle lisada. PokerStars ei võta mingeid lisatasusi Otsese pangaülekande kasutamisega (Direct Bank Transfer), kuid Teie enda pank võib seda teha. Soovitan võtta ühendust oma pangaga ja küsida võimalike tasude kohta.

      * Äkki rahvas oskab siin kommenteerida, iga pank on vast erinev?
      Proovin ise ka pangaga ühendust saada ja uurida, oleks kasulik tulevikus teada.

      Olen kuulnud, et rahvas kasutab MoneyBookersit, seal on tasud vist väiksemad ja tehingud kiiremad.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4608
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        No siin küsiks kohe, et kas Direct bank Trasferi teete EESTI pangast või mõnelt välismaa kontolt? Kui välismaa kontolt, siis obv teenustasu(krooniajal SEB küsis 90eek), aga nt Olympic Onlinel ja Triobetil Eestis konto ja rahad tulevad üle kiirlt ja ilma ühegi tasuta!

        E: ülal mainisite ka LOCAL bank trasferit, mis peaks olema kohalik riigisisene ja ilma ühegi teenustasuta!
        Last edited by emmimees; 31.03.11, 12:24.

        Comment

        • PokerStars Regina
          PokerStarsi Esindaja
          • Jan 2011
          • 254

          #4609
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas oohoh Vaata postitust
          kuidas sharkscopes optinnida saab peale transferite kadumist?
          Saada oma soov: support@pokerstars.ee - saadame su palve edasi. See võtab 10-14 päeva.

          Comment

          • PokerStars Regina
            PokerStarsi Esindaja
            • Jan 2011
            • 254

            #4610
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            Kas on mingi viis ümber sellest, et ettehüppav laud teeb notekasti eelmisel laual mitteaktiivseks? 24tabledes läheb mul isegi värvi panekuks 10 klikki ja ohtralt tilti.
            Sorry natuke segane jutt, kas sa saaksid meile kirja saata koos screenshotiga ja selgitustega, vaataks parima meelega ise üle. Kas sa kasutad Vestluse kasti eraldatult või see mis on all ühendatult?

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #4611
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              No siin küsiks kohe, et kas Direct bank Trasferi teete EESTI pangast või mõnelt välismaa kontolt? Kui välismaa kontolt, siis obv teenustasu(krooniajal SEB küsis 90eek), aga nt Olympic Onlinel ja Triobetil Eestis konto ja rahad tulevad üle kiirlt ja ilma ühegi tasuta!

              E: ülal mainisite ka LOCAL bank trasferit, mis peaks olema kohalik riigisisene ja ilma ühegi teenustasuta!

              - Local Bank Transferiga saab teha ainult Deposiite ja teenustasu ei kaasne.

              - Direct Bank Transfer on teine meetod ja seda saab kasutada ainult väljamakseteks. Tegemist on kohaliku maksega, kuid me ei saa kindlustada, et teenustasu pole. Palun kontrolli oma pangaga, kui oled mures teenustasu pärast.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #4612
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                No siin küsiks kohe, et kas Direct bank Trasferi teete EESTI pangast või mõnelt välismaa kontolt? Kui välismaa kontolt, siis obv teenustasu(krooniajal SEB küsis 90eek), aga nt Olympic Onlinel ja Triobetil Eestis konto ja rahad tulevad üle kiirlt ja ilma ühegi tasuta!

                E: ülal mainisite ka LOCAL bank trasferit, mis peaks olema kohalik riigisisene ja ilma ühegi teenustasuta!
                Loogiline, et kui teed väljamakse $, siis võtab konverteerimine oma ?

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #4613
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Miks on vaja väljamakse taalades teha? Konverdid ise eurodeks ümber ja feed ka minu teada ei ole.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #4614
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                    Sorry natuke segane jutt, kas sa saaksid meile kirja saata koos screenshotiga ja selgitustega, vaataks parima meelega ise üle. Kas sa kasutad Vestluse kasti eraldatult või see mis on all ühendatult?
                    Saan aru küll, mida ta mõtleb. Kui hakkad kedagi märgistama, topeltklõpsad ta nime peal ja hakkad näiteks värvi valima, kargab teine laud ette. Siis pead uuesti eelmise laua peale klikkima, värvi valima, siis actioniga lauda klikkima ja actioni tegema. Ja kui nii peab palju tegema, ajab närvi küll.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #4615
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Loogiline, et kui teed väljamakse $, siis võtab konverteerimine oma ?
                      ma ei mõelnud üldse konvertimistasusid, neid minu teada pank ei võta, konverdib oma ostu vms kursi järgi. Küll aga nt võtab MB 1,8% summast konvert feed.

                      Comment

                      • Fleg
                        Julm Donk
                        • Jan 2011
                        • 36

                        #4616
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                        - Local Bank Transferiga saab teha ainult Deposiite ja teenustasu ei kaasne.

                        - Direct Bank Transfer on teine meetod ja seda saab kasutada ainult väljamakseteks. Tegemist on kohaliku maksega, kuid me ei saa kindlustada, et teenustasu pole. Palun kontrolli oma pangaga, kui oled mures teenustasu pärast.


                        Kohaliku makse eest ei võta pank teenustasu.Välismakse laekumise eest aga küll.Kui pokerstarsil oleks SEB pangas konto siis ei oleks teenustasu.Aga mulle laekub küll väljamakse mingilt x kontolt ja SEB võtab selle eest tasu. Nii,et ikkagi see pole riigisisene makse.Kui teen väljamakse siis pakub mulle kohe ,et otse pangakontole ,mingist siseriiklikust kohalikust kandmisest on küll asi kaugel.Ei tea miks see makse siis 4 päeva laekub kui on kohalik?
                        Last edited by Fleg; 31.03.11, 20:57.

                        Comment

                        • Peedu
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 179

                          #4617
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Vb olnud, vb loll küsimus, aga mis ajal päev vahetub starsis meie kella järgi?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #4618
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            07:00 hommikul

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #4619
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Poes on 1. aprilli puhul 1000fpp eest 16$ instant cash boonsued saadaval. VIP store->April 1st special. Suht humoorikad on pealekauba :)

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #4620
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kiitos her fish

                                Comment

                                Working...