*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #6076
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Quote:
    Originally Posted by Nickakis
    Any updates about fast moving ring games..... Any news.... Anything????? Will you publish it before 2012???
    The current plans are to have a public Beta by late January.

    rushi huvilistele.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #6077
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas kollane Vaata postitust
      The current plans are to have a public Beta by late January.

      rushi huvilistele.
      Success. Siis kaovad tavalistest laudadest rb prod minema, nagu FTP-s.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #6078
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        tahaks
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Mingit ametlikku luba pole. See, et keegi teine teeb illegaalse valiku ei tähenda, et sa nüüd kõva häälega karjuma hakkad, et miks mina ei või. Vähemalt normaalse täiskasvanud inimesena, kellel on mingigi arusaam millestki. See on nende valik, see on nende risk. Igal riskil on teoorias oma hind.

        Miks nemad saavad ja mina mitte? Olgugi, et antud küsimuses meil samad väljavaated ja võimalused. Sinu valik on lihtsalt erinev. Nüüd järsku teed sa end ohvriks, kuna tegid ise teadlikult teise valiku.

        Kui suur on sinu kasutegur kui sa vähendad teiste mängijate võimalusi?

        Retoorilised küsimused(ära vaeva end vastamisega)

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #6079
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Suht hull vend oled.

          Kui sul on sõber nimega Maksu Mati, kes hiilib maksudest kõrvale. Vaatad, et jube hea profit tuleb sealt ja hiilid ka maksudest kõrvale. Võta näpust, üks öö akna taga sinised vilkurid või hoopis postkastis miskid imelikud kirjad kutsega maksuametisse. No jääd vahele ja öeldakse, et on keelatud tegevus ja saad kopsaka trahvi. Selle peale sa ütled, et "näed mul üks jube hea sõber Maksu Mati juba aastaid ei ole makse maksnud. Miks Te talle midagi ei tee?"
          ma ei teeks kunagi nii. esiteks on maksudest kõrvale hiilimine 100% illegaalne, kui tegemist pole seadusliku maksude optimeerimisega, mis on võimalik ainult teatud juhtudel (suurfirmad, topeltmaksustamine). teiseks see oleks kitse panemine, kui ma näpuga selle "Mati" peale näitaksin ja mulle ei meeldi kitse panijad.

          mind huvitab hoopis, et kuidas mõned siinsed foorumi kunnid saavad legaalselt seda kasutada? sest ma ei usu eluilmas, et sina (kellele ma vaatan alt üles sarnaselt Codeccile ja paljudele siin) näiteks illegaalselt kasutaksid PokerTabelRatingsit - näiteks mängid HU mänge starsis ja vaatad enne iga vastasega pikemat madistamist kas ta on võitev mängija või mitte. see on üldreeglitega nagu keelatud tavalisele pokerstarsi kasutajale, aga teie teete ikka seda siin. ja nagu mainisin - olles eeskujuks paljudele siin ei saa te ju sellist asja teha kuna näitaksite sellega algajatele eesti mängijatele, et petturlus pokkerit mängides on normaalne ja seda võib kasutada kui vahele ei jää.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #6080
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas con Vaata postitust
            Mingit ametlikku luba pole. See, et keegi teine teeb illegaalse valiku ei tähenda, et sa nüüd kõva häälega karjuma hakkad, et miks mina ei või.
            peab olema. sest seda teevad siin ka eeskujud, kes ei saaks sellist asja teha kui see "prohibited" oleks, sest sellega nad annaksid signaali algajatele eesti pokkerimängijatele, et illegaalsed võtted pokkeris on tolereeritav (lubatud) tegevus ja see oleks hävitav eesti netipokkeri mängijate mainele suures plaanis. ei usu, et keegi "vanadest kaladest" paneks oma isikliku sissetuleku ettepoole eesti pokkerikogukonna heast nimest. suht nõme oleks see :(

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #6081
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              kaugele sa selle asjaga lähed ?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #6082
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                mind huvitab hoopis, et kuidas mõned siinsed foorumi kunnid saavad legaalselt seda kasutada? sest ma ei usu eluilmas, et sina (kellele ma vaatan alt üles sarnaselt Codeccile ja paljudele siin) näiteks illegaalselt kasutaksid PokerTabelRatingsit - näiteks mängid HU mänge starsis ja vaatad enne iga vastasega pikemat madistamist kas ta on võitev mängija või mitte. see on üldreeglitega nagu keelatud tavalisele pokerstarsi kasutajale, aga teie teete ikka seda siin. ja nagu mainisin - olles eeskujuks paljudele siin ei saa te ju sellist asja teha kuna näitaksite sellega algajatele eesti mängijatele, et petturlus pokkerit mängides on normaalne ja seda võib kasutada kui vahele ei jää.
                Seda usuksid eluilmas, et mõni siinse foorumi kunnidest mängis FTP's edasi kuigi sellel ei olnud litsentsi? Maksavad vabatahtlikult makse ka selle pealt?

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #6083
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Üle maailma on nii palju selle reegli rikkujaid, et kui PS hakkaks selle eest karistama, siis kaotaksid nad üle poole oma cashimängijate genetavast reigist.

                  See on nagu keelatud ained pro bodybuildingus. Nad on keelatud, kuid mitte kunagi ei testita.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #6084
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Kuhu kõik pokerstarsi Marikad, Reginad ja Tarvid on kadunud? Tahaks lihtsalt teada mille jaoks või kelle jaoks need support@pokerstars.ee lõpulised klienditoed loodud on, kui nad ei suuda 110+ tunni jooksul vastata. Mõttetu üritus. Saan oma vastused ka mujalt kätte jah kui tarvis aga ikkagi sooviks teada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6085
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      ma ei teeks kunagi nii. esiteks on maksudest kõrvale hiilimine 100% illegaalne, kui tegemist pole seadusliku maksude optimeerimisega, mis on võimalik ainult teatud juhtudel (suurfirmad, topeltmaksustamine). teiseks see oleks kitse panemine, kui ma näpuga selle "Mati" peale näitaksin ja mulle ei meeldi kitse panijad.

                      mind huvitab hoopis, et kuidas mõned siinsed foorumi kunnid saavad legaalselt seda kasutada? sest ma ei usu eluilmas, et sina (kellele ma vaatan alt üles sarnaselt Codeccile ja paljudele siin) näiteks illegaalselt kasutaksid PokerTabelRatingsit - näiteks mängid HU mänge starsis ja vaatad enne iga vastasega pikemat madistamist kas ta on võitev mängija või mitte. see on üldreeglitega nagu keelatud tavalisele pokerstarsi kasutajale, aga teie teete ikka seda siin. ja nagu mainisin - olles eeskujuks paljudele siin ei saa te ju sellist asja teha kuna näitaksite sellega algajatele eesti mängijatele, et petturlus pokkerit mängides on normaalne ja seda võib kasutada kui vahele ei jää.
                      Mina ei tea kuidas teised teevad aga Codecciga külastasime ühte kuulsat Londoni advokaadibürood, et tuua selgust meie õigustest ja kohustustest. Seal saime palju targemaks ja jõudsime pärast 13h arutelu kuue erineva advokaadiga järeldusele, et tuleb käituda järgnevalt:
                      1. Kui vastane istub su PokerStarsi lauda siis postitad BB ja...
                      2. ... paned vastase nime otsima PTR-ist (ise tulemusi ei vaata)...
                      3. ... kui näed, et tulemused olemas siis tõmbad kaabli seinast välja ja siis vaatad alles tulemusi...
                      4. ... kui tulemused vaadatud ja kirjas, kaabel seina ja mängid edasi.

                      See on 100% JOKK süsteem. PTR-i ei tohi kasutada samaaegaselt PokerStarsis mängides. Mängimiseks nimetatakse kui sa oled saanud kaardid enne floppi ja sul on antud hetkel töötav internetiühendus. Kaabli välja tõmbamisel annab PokerStars sulle kaks minutit lisaaega, et sa jõuaksid tagasi lauda. Kasuta täpselt samat süsteemi ja probleeme ei teki.

                      Alguses oli kole tülikas aga siis jälle Codecciga istusime kokku ning suhtlemise erinevate automaatikutega. Lõpus leidsie ühe vanema meesterahva nimega Vello, kes tegi meile automaatblocki netikaabli vahele. See on nagu lambilüliti, mis on laua peal. Kui vastane tuleb, postitad BB, kirjutad nime ja vajutad lambilüliti alla. VOILAA! Netti ei ole. Siis vaatad tulemused ära ja lükkad lüliti üles. VOILAAA! Net on olemas.

                      See lüliti tuleb järgmisest aastast ka müügile www.pokkerilyliti.ee ja samuti inglisekeelse klientuurile www.pokerswitch.com.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #6086
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Kuskil üleval oli ju, et PTR on täiesti keelatud Pokerstarsi mängijatele, ükskõik kas mängid samal ajal või ei. Siis aitab see, kui võtad kellegi sõbra (ema, vanaema, naabrimehe) mängimise ajaks teise arvutiga kõrvale, kellele veerid vastaste nimesid, tema toksib sisse ja loeb sulle tähtsamad andmed ette ja vajadusel joonistab vaba käega A4le graafiku ka. Ja kõik korras, sina pole ühtegi PTRi kasutanud.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #6087
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                          Kuskil üleval oli ju, et PTR on täiesti keelatud Pokerstarsi mängijatele, ükskõik kas mängid samal ajal või ei. Siis aitab see, kui võtad kellegi sõbra (ema, vanaema, naabrimehe) mängimise ajaks teise arvutiga kõrvale, kellele veerid vastaste nimesid, tema toksib sisse ja loeb sulle tähtsamad andmed ette ja vajadusel joonistab vaba käega A4le graafiku ka. Ja kõik korras, sina pole ühtegi PTRi kasutanud.
                          Nimetatakse ka JOKK-olukorraks

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #6088
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Kuhu kõik pokerstarsi Marikad, Reginad ja Tarvid on kadunud? Tahaks lihtsalt teada mille jaoks või kelle jaoks need support@pokerstars.ee lõpulised klienditoed loodud on, kui nad ei suuda 110+ tunni jooksul vastata. Mõttetu üritus. Saan oma vastused ka mujalt kätte jah kui tarvis aga ikkagi sooviks teada.
                            PokerStarsi Marikad, Reginad ja Tarvid? Me ei saa foorumi kaudu su väljamakset kommenteerida.

                            Kas said esialgse vastuse, et kiri on edastatud?
                            Kui üldse vastust ei saanud, siis su kiri ei jõudnud kohale - saada uuesti: support@pokerstars.ee.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #6089
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                              PokerStarsi Marikad, Reginad ja Tarvid? Me ei saa foorumi kaudu su väljamakset kommenteerida.

                              Kas said esialgse vastuse, et kiri on edastatud?
                              Kui üldse vastust ei saanud, siis su kiri ei jõudnud kohale - saada uuesti: support@pokerstars.ee.
                              Kirja saatmisega pidi kõik OK olema, kuna näitas et kiri saadetud ja tagasi veateadet ei tulnud, proovisin nii support@pokerstars.ee kui ka cashier@pokerstars.ee Võin ju veel proovida....

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6090
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                Kirja saatmisega pidi kõik OK olema, kuna näitas et kiri saadetud ja tagasi veateadet ei tulnud, proovisin nii support@pokerstars.ee kui ka cashier@pokerstars.ee Võin ju veel proovida....
                                Sadatuhat asja võib juhtuda. Kui kasutad outlooki siis incoming/outgoing serverid valed, eriti kui erinevates wifides. Samuti miskit hot.ee emailid on ammu nononononon. Kasuta hotmaili või gmaili. Reeglina on kasutaja enda viga, kui vastust ei saa või kiri ei jõua kohale. Alati ei peagi veateadet tulema.

                                Comment

                                Working...