*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #6061
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas con Vaata postitust
    Kuidas T-money rahaks konvertida saab?
    Võitsin mitu satikat, ühe sain ise unregida, ülejäänud läksid otse cashieri ja kõik Tournament Moneyna
    Kui ma nüüd regan turnale ja unregan siis saan ma tagasi ikka selle T-money.
    Mängid mingit SNGd või Turnat, selle võidud tulevad juba päris rahaga. DONid olid selleks toredad

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #6062
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Huvitav on see, et kui mul oli küsimus deposiiidi kohta cashier@pokerstars.ee siis tuli vastus minutitega, kui aga cashout probleem siis võib vastuse saabumist kalendriga mõõta, ärritab kergelt või mis

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6063
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Huvitav on see, et kui mul oli küsimus deposiiidi kohta cashier@pokerstars.ee siis tuli vastus minutitega, kui aga cashout probleem siis võib vastuse saabumist kalendriga mõõta, ärritab kergelt või mis
        Tõenäoliselt ühe jaoks on neil standard vastus võtta, teisel puhul peavad käsitsi uurima, milles asi.

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #6064
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          minu probleem seisnes suht lihtsas asjas: cashout cancelled, minu küsimus - miks? vastus peaks olema lihtne ja kiire. Suvised FullTildi jamad on mind rahadega viivitamise kohapealt lihtsalt väga hellaks teinud ja kui kuskil mingi viivitus tekib siis meenub kogu see psk

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #6065
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            wdf selle starsiga on, jääbki connectima
            ja korras ta on
            Last edited by oohoh; 28.11.11, 22:35.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #6066
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              kas pokerstars.ee klienditeenindus on eestikeelne? ja kas pokerstars.com klienditeenindus suudab eestikeelsest kirjast aru saada?

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #6067
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                jah. ei.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #6068
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Lihtne ja kindel : support@pokerstars.EU

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #6069
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

                    sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

                    siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

                    kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #6070
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

                      sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

                      siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

                      kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?
                      Kui tahad asja ametlikuks teha, siis tuleb Notari ja/või kohtu abi kasutada juba.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #6071
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

                        sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

                        siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

                        kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?
                        Oled pahane et kaotasid? Kui sa kaotad ei tee sa oma parimat mängu (nimetatakse ka A-gameks), soovitan sul laudadest eemal hoida kuna hetkel sul mõtted mujal ning mängid kehvasti (nimetatakse C-gameks)

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #6072
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          jah, ma tean seda. mina tegin need terminid siin foorumis populaarseks tundub ja ei, ma ei kaotanud ega ole pahane. lihtsalt tahaks ka PTR-i kaasabil proovida mängida, aga tahaks teha seda ausalt nii nagu siinsed "vanad kalad". saan aru, et nemad kasutavad PTR ehkki see on niiöelda ametlikult "prohibited" teenuste nimekirjas. aga kuidagi neil see luba on antud või midagi, sest ma ei usu, et nad petturlusega tegeleksid ja PTR-i salaja kasutaksid kui pokerstars pole neile seda kasutada lubanud.

                          Comment

                          • mortalvombat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 412

                            #6073
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Siin lehel avaldab Pokerstars iga nädal mängijate nimekirja kellel on ametlikult lubatud PTR'i kasutada. Vaata, kas sind on juba lisatud.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #6074
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                              jah, ma tean seda. mina tegin need terminid siin foorumis populaarseks tundub ja ei, ma ei kaotanud ega ole pahane. lihtsalt tahaks ka PTR-i kaasabil proovida mängida, aga tahaks teha seda ausalt nii nagu siinsed "vanad kalad". saan aru, et nemad kasutavad PTR ehkki see on niiöelda ametlikult "prohibited" teenuste nimekirjas. aga kuidagi neil see luba on antud või midagi, sest ma ei usu, et nad petturlusega tegeleksid ja PTR-i salaja kasutaksid kui pokerstars pole neile seda kasutada lubanud.
                              Soovitan PTR-ist eemale hoida, ausus ennekõike ja FullTilt poker suleti juba selle pärast et liiga paljud kasutasid PTR-i ja võimatu oli mängida, mängutempo läks lihtsalt nii aeglaseks kuna kõik ainult träkkisid, timebank oli koguaeg peal....nõme

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6075
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                tahaks neilt üle küsida, et kas siis pokertabelratingsi kasutamine on "prohibited" või mitte. mulle endale tundub pärast mõningast kaalumist, et kõige arukam on seda teha nii, et panen siinse foorumi PTR teema lingi, kus on varasematest aruteludest näha, et paljud vanad kasutajad seda kasutavad.

                                sest kui nad niisama küsides nad võib-olla ütleksid, et "see on keelatud teenuste nimekirjas. sa ei tohi seda kasutada mängimise kõrvalt.", siis kui näidata neile, et nii mõnedki siinsed professionaalsed mängijad seda kasutavad, siis neil on keerulisem öelda, et see on keelatud sest nad peaksid põhjendama et miks osad tohivad seda kasutada, aga minule ja teistele algajatele oleks see sellegipoolest keelatud (nagu nende kodulehel kirjas nagu oleks).

                                siinsetele "vanadele kaladele" ei tohiks see ka mingit ohtu kujutada, sest mis siis ikka juhtub kui stars teada saab, et nad PTR kasutavad minu arust. bannivad enamuse eesti elukutselisi ära lihtsalt? ei usu, et nad nii radikaalse sammu ette võtaks, sest neile on see rahaliselt ebasoodne (kaotavad "rake"-s, mida elukutselised neile genereerivad) ja mingi kümmet mängijat korraga PTR-i kasutamise eest nad ka ju bannima ei hakka või mis?

                                kuidas oleks kõige õigem sellele läheneda, kui ma tahan, et minul oleks ka ametlik luba PTR-i mängimise ajal kasutada nii nagu paljud teised siit seda teevad?
                                Suht hull vend oled.

                                Kui sul on sõber nimega Maksu Mati, kes hiilib maksudest kõrvale. Vaatad, et jube hea profit tuleb sealt ja hiilid ka maksudest kõrvale. Võta näpust, üks öö akna taga sinised vilkurid või hoopis postkastis miskid imelikud kirjad kutsega maksuametisse. No jääd vahele ja öeldakse, et on keelatud tegevus ja saad kopsaka trahvi. Selle peale sa ütled, et "näed mul üks jube hea sõber Maksu Mati juba aastaid ei ole makse maksnud. Miks Te talle midagi ei tee?"

                                Comment

                                Working...