Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Heh, tellisin lapsele sünnipäeva kingiks ka Wii just täna. Oleks tore küll see nädala jooksul kätte saada, kuna lapsel 2. august juba sünnipäev aga nagu mul ikka juhtub, siis jätan asjad viimasele minutile :)
Heh, tellisin lapsele sünnipäeva kingiks ka Wii just täna. Oleks tore küll see nädala jooksul kätte saada, kuna lapsel 2. august juba sünnipäev aga nagu mul ikka juhtub, siis jätan asjad viimasele minutile :)

Comment