*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #4366
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kuidas 100NL lauad on?

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #4367
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Meil ju oma foorumlane (raaiiids vms?) mängis ka neid ja kasumiga 2-3k$ kuus. Ei tea, mis ta asjast arvab.
      ma praegu ei oska midagi arvata..teen neid fiftysi mingi 5k mängu ära siis vaatan mis saab. Kui kasulik pole siis peab teisi tubasi uurima ja kõrgemaid limiite hakkama mägnima või coachi võtma ja HU cashi hakata õppima:D

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #4368
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
        Kunas seda serveri restarti on oodata???
        Hetkel pole ühtegi restarti oodata, kuid kui see peaks juhtuma antakse sellest kliendis enne ka teada. Selleks, et saaksite natuke planeerida. Tavaliselt kestab see kuni 30 min.

        Comment

        • PokerStars Regina
          PokerStarsi Esindaja
          • Jan 2011
          • 254

          #4369
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          UUS: **NB! Double or Nothing mänge pikendati 28nda veebruarini.**

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #4370
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***



            Kellegil veel selline jama ? mõtleb tükk aega kui starsi lahti teen ja siis viskab selle akna ette. Lasin starsi uuesti peale kah.

            E: korras võtsin viirusetõrje korraks maha ja sai sisse logida kohe.
            Last edited by OuMaiGaad; 19.02.11, 21:02.

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #4371
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust


              Kellegil veel selline jama ? mõtleb tükk aega kui starsi lahti teen ja siis viskab selle akna ette. Lasin starsi uuesti peale kah.

              E: korras võtsin viirusetõrje korraks maha ja sai sisse logida kohe.
              Jep - tegemist võis tõesti olla tulemüüri tõrkega.

              Tulevikus soovitan kõigile, kellel probleeme serveri ühenduvusega - samamoodi kontrollida oma tulemüüri, siis oma arvuti restartida (koos modemi v ruuteriga), juhul kui see ei aita - saatke meie klienditoele veateade, mille saate, ning palun andke ka teada, mis tulemüüri või turvalisuse tarkvara on Teie arvutisse installeeritud.

              Võite kohe lisada ka programmi log failid:

              Leiate nad kui kasutate Windows XPd või vanemat (C:Program Files\PokerStars\):

              1) Avage 'My Computer' töölaualt või Start-menüüst
              2) Minge C: kettale
              3) Sealt valige 'Program Files' kaust
              4) Seejärel leidke sealt kaustast 'PokerStars' (või PokerStars.EE) ning avage see
              5) Leidke järgnevad failid:

              -PokerStars.log.0
              -PokerStars.log.1
              -PokerStarsUpdate.log.0
              -PokerStarsUpdate.log.1

              Lisage need failid e-kirja manusesse ning saatke: support@pokerstars.ee

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #4372
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kas pokerstars livele Riias on mingeid online satikaid ja kas sinna starsist saab sisse osta?

                Comment

                • arvamusliideripoeg
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 45

                  #4373
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tõstan siis teema uuesti üles, et palun taastage buddytransferid. Nagunii keegi sellega välismaa PS meeskonnast ei tegele ja kohalikkudele meeldetuletuseks, et asjaga on vaja tegeleda või õigemini tore oleks, kui liiguksime õiges suunas.

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #4374
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                    Kas pokerstars livele Riias on mingeid online satikaid ja kas sinna starsist saab sisse osta?
                    Hetkel satikaid veel kahjuks pole. Nii pea kui olemas leiad nad - 'Sündmused > Erilised' alt.

                    Kui soovid teha otse sisseostu kirjuta: rps@pokerstars.com

                    Lisa informatsioon:
                    http://www.russianpokerseries.net/en/

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #4375
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
                      Tõstan siis teema uuesti üles, et palun taastage buddytransferid. Nagunii keegi sellega välismaa PS meeskonnast ei tegele ja kohalikkudele meeldetuletuseks, et asjaga on vaja tegeleda või õigemini tore oleks, kui liiguksime õiges suunas.
                      Liigume koguaeg õiges suunas :) Saatsin ka sinu soovituse järjekordset edasi - Kindlasti pole unustanud, kuid hetkel muudatusi pole. Nii pea kui midagi muutub anname teada, Sorry :(

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #4376
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Kas ma saan Tallinna PS Livelile ka otse sisse osta?

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #4377
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Küsimus samast teemast, et millal järgmise PS live sateliidid tulemas ? Kas nad on iga kuu samal kuupäeval või siis liikuvad ?

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #4378
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            praegu on juba turniili lobbys olemas need satikad, toimuvad selle nädala lõpus.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #4379
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Tahan PokerStarsi suporti kiita kiire ja asjaliku probleemi lahendamise eest.

                              Tänan!

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #4380
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                mul remember table positioning peal, koguaeg olnud peal, aga ikka randomiga viskab mingi iga kaheksanda laua nt maksiumsuurusega ette. s2tin ilusti 2ra ja j2rgmine kord j2lle. krdi massmultides ajab jube n2rvi see, mis tegema peaks?

                                Comment

                                Working...