*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #5341
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tegemist on serveri probleemiga, mille parandamisega hetkel tegeletakse. Vabandame ebameeldivuste eest.

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #5342
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Klient peaks nüüd korras olema. Juhul kui tekib veel probleeme, palun restartige oma arvuti ja kui see ei lahenda seda, palun kirjutage meile koos oma log failidega, vaatame üle.

      E: Veebilehed on ka nüüd töökorras
      Last edited by PokerStars Regina; 30.07.11, 15:15.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #5343
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
        Klient peaks nüüd korras olema. Juhul kui tekib veel probleeme, palun restartige oma arvuti ja kui see ei lahenda seda, palun kirjutage meile koos oma log failidega, vaatame üle.

        E: Veebilehed on veel maas, kuid oleme sellest teadlikud ja töötame hetkel lahenduse nimel.

        Jumal tänatud. Arvasin juba, et uus black friday tulemas. klient ei tööta, koduleht maas. persekarvad tõusid püsti lausa :S

        Comment

        • mortalvombat
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 412

          #5344
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas keegi saaks postitada ühe convertimata käe, kus hero ei ole blind ja foldib preflop?(enda nime võib ära muuta) Aitäh

          Käsi olemas, tänud saatjale.
          Last edited by mortalvombat; 30.07.11, 15:11.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #5345
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Kui hoian raha kontol eurodes ja mängid dollari laudades, siis kas lauast välja istudes konventeeritakse raha sama kursiga eurodeks tagasi kui sisseostmise ajal või on mingi teine süsteem? Ega konventeerimise eest miskit % vahelt ei võeta?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #5346
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
              Kui hoian raha kontol eurodes ja mängid dollari laudades, siis kas lauast välja istudes konventeeritakse raha sama kursiga eurodeks tagasi kui sisseostmise ajal või on mingi teine süsteem? Ega konventeerimise eest miskit % vahelt ei võeta?
              huvi pärast. Miks sa nii teed?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #5347
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Paar lehte tagasi räägiti, et ümardamisel läheb üks sent vist alati kaduma.

                Comment

                • Andreas93
                  Räme Fish
                  • Jul 2011
                  • 6

                  #5348
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tere! Olen lugenud seda foorumit siin pikalt ja endiselt on mul õhku jäänud üks küsimus. Kas pokerstarsist saab raha välja ka võtta otse Swedbanki või SEB'i kontole? Olen aru saand et kanda peale saab, aga kas maha ka saab kanda?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #5349
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Saab

                    Comment

                    • Andreas93
                      Räme Fish
                      • Jul 2011
                      • 6

                      #5350
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Tänud!

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #5351
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        huvi pärast. Miks sa nii teed?
                        Dollar viimasel ajal kõigub päris korralikult ja mõtlesin huvi pärast proovida, et kuidas nii raha hoida on. Eile testiks tegin ja oma arvutuste järgi jäi mulje, et kas lauast lahkudes ma ei saanud sama kursiga tagasi või võeti mingi % vahelt. Samas võisin ka lihtsalt valesti arvutada, sellepärast tulingi igaks juhuks siit üle küsima.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #5352
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Väga meeldiv promotion Pokerstarsilt

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #5353
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Inimesed, kes suuremas koguses rebuy turniire mängivad, kuidas lahendate probleemi, et HEM ei suuda tehtud rebuy'sid ega add-on'e kajastada? Kas sisestate kõik manuaalselt või peate kuidagi üldisemat arvestust (a la konto seisu ja HEM seisu erinevus enne ja pärast sessi? Või on mõni veel lihtsam moodus? Üsna jama ju kui ülevaade ROI-st ja tegelikust kasumist puudub. Kas PT3 suudab rebuy'de üle arvet pidada?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #5354
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Väga meeldiv promotion Pokerstarsilt

                              http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...ip-club-month/
                              Tere Tarvi! Kas Supernovasi ka kuidagi "premeeritakse" selle kampaania käigus, jääb ebaselgeks? Loogiline oleks, et kui Platinumi saab 750vpp-ga, siis Supernova säilitamine oleks ka sama.

                              Tänan ette!

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #5355
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                donkey is on sale !!!! must buy!
                                endal oli ilge kiusatus 3tk võtta võtsin aint ühe lõpuks.

                                aga on more serious note

                                Kas EPT side eventidele on võimalik starsist regada või on need sinna pandud ainult inimeste kettasse ajamiseks ? supportist öeldi et saatsid meili edasi mingile live registration tiimile aga need tropid teevad vist lühendatud tööpäevi ja pole ikka vastanud.
                                Kas ja mida tarvi ja regina sellest teavad ?

                                Comment

                                Working...