*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #5161
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ei ole lubatud. kui oled hu kellegagi siis mölise palju tahad. kui on teised inimesed käes siis hoia antud käe kohta suu kinni.
    +1.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #5162
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
      öö ma sain enda küsimusele kaks täiesti erinevat vastust --- äkki oskab keegi Starsi teenistujatest öelda mis õige on?
      no mõtle loogiliselt. kui sa lives mängiksid vastasega HU kätt ja vastane mõtleb, kas callida sinu river shove või mitte. kas siis oleks OK kui mõni kolmas inimene hakkaks vastasele nõu andma?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5163
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Oeh bilkod .. use ure head

        Mingit sellsit nuppu ei ole võimalik teha, et viskab mind automaatselt kõikidesse laudadessse waiting listi (need mis ma olen endale filtreerinud)? Sarnaneb natukene FTP automaatse laudade searchimis asjaga, kuid mitte päris ..
        Last edited by leits; 02.07.11, 10:04.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5164
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          kuskil vist juba vastatud aga ei leia. Pokerstarsi handhistory (see pilt) on avades max suurune. Kui väiksemaks teen ja lauad sulgen, on järgmine kord avades ikka megasuur. Kuidas salvestada väiksemana?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #5165
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            stars assistant

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #5166
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Miks te TableNinjat ei kasuta?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #5167
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                mul ka kuidagi venib starsi cashout. Samas noh kõik korras veel aga tavaliselt on ikka suht käbe tulnud.
                Seekord neljapäev cash out. reede confirmed. ja peaks nagu loogiseltvõttes esmaspäev olemas oleva, aga ei ole ka täna ( teisipäeval ). ööö.


                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Boonus ei kao ära, kui boonus on aktiveeritud - tee ükskõik mida, kanna välja, sõbrale või jaga teistele mängijatele laudades.

                Kui boonus on nö ootel (a'la pakutakse reloadi ja sa pole sissekannet veel teinud), siis kaoks boonus(pakkumine) ära, kui sa raha välja kannad.

                P.S. Siiski tuleb märkida, et nt deposiidi boonus on võrdlemisi suur ja seda saab teha mitmes osas (vähemalt peaks saama, vist - seda võib keegi täpsustada). See tähendab, et kui sa pole tervet boonust aktiveerinud nt 600 dollarit ja aktiveerisid sellest nt 210, siis ÜLEJÄÄNUD boonus(pakkumine) kaob väljakannet tehes ära.

                Seetõttu tasub PSis (ja mujalgi) raha üldiselt enne koguda, et siis täisboonused saada, sest depositid on üldiselt võrdlemisi suured numbrid ja mitte nagu reloadid, mis on sihukesed pisemad.
                first depo peaks olema 3x600$ 90 päeva jooksul vist ??

                a muidu väljendasin veits valesti vist ennast. Ma mõtlesin seda, et kui väljakande teed, siis nagu enam bonust pole, teenitud raha sult keegi muidugi ära ei võta. eks?
                Last edited by VisaHing; 05.07.11, 08:23.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #5168
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  mul ka kuidagi venib starsi cashout. Samas noh kõik korras veel aga tavaliselt on ikka suht käbe tulnud.
                  Seekord neljapäev cash out. reede confirmed. ja peaks nagu loogiseltvõttes esmaspäev olemas oleva, aga ei ole ka täna ( teisipäeval ). ööö.
                  Loogiliselt võttes läheb peale confirmimist ikka veel mitu PANGApäeva.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #5169
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Kolmapäeval tehtud cashout tuli mul esmaspäeval.Küll ta jõuab.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #5170
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      MB-sse tuli hommikul 48 minutit...

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #5171
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Tuli mõte otsida neid 10+ tablereid. Istun lauas ja mängin. Parem hiireklikk mängiva playeri peal lauas ja "Find this player". PS teatab, et "player blah cannot be found". Viskan pilgu kõrvallauda - sama screenname, sama avatar betib-raiseb-callib-foldib-checkib nagu noor jumal. Kas see on mingi find protection, mida ma veel pole üles leidnud.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #5172
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Options - Hide From Search Feature

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #5173
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            .

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #5174
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                              Options - Hide From Search Feature
                              Danke. Andke andeks. Esimene nädal alles PSis.

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #5175
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                no mõtle loogiliselt. kui sa lives mängiksid vastasega HU kätt ja vastane mõtleb, kas callida sinu river shove või mitte. kas siis oleks OK kui mõni kolmas inimene hakkaks vastasele nõu andma?
                                ei saa aru mis moodi see erineb sellest kui mängijad mängivad koos coachiga, kes annab neile kriitilistel hetkedel edasi enda mõtteid antud käe kohta - nö. sweatimised kui üks vaatab ühe mängu ja kommenteerib seda samal ajal -- sa võid võtta konkreetset nõu kõrvaliselt isikutelt, aga suvaliste inimeste mõtteavaldused käte kohta on keelatud??
                                Last edited by Karikakar; 05.07.11, 18:07.

                                Comment

                                Working...