*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #5116
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma ei tea, palju teist läbi Visa depovad pidevalt aga mina lisasin oma starsi kontole EUR valuuta, tegin läbi cashieri depo 500 ja praegu vaatan, et Visa kaardilt on reserveeritud 513.08. POKERSTARS\DOUGLAS\GB jaoks. Konverteerimistasu? Riskideposiit?

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #5117
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Mulle selle vastu pole midagi kui kohe alguses nõuavad, aga see ajas küll närvi kui vahetult peale Musta reedet hakkasid cashouti korral sama tegema. Varasemate ja palju suuremate cashoutide korral miskit sellist polnud kunagi nõutud.
      Aga siis võib ju viisakalt öelda, et vaadaku oma failidest (kui viis minutit näpu küljest võtab). On töötanud.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5118
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
        Ma ei tea, palju teist läbi Visa depovad pidevalt aga mina lisasin oma starsi kontole EUR valuuta, tegin läbi cashieri depo 500 ja praegu vaatan, et Visa kaardilt on reserveeritud 513.08. POKERSTARS\DOUGLAS\GB jaoks. Konverteerimistasu? Riskideposiit?
        Olen pannud ka visaga, mul l2heb täpselt 500e .. ehk oled maksnud kaardiga vms ja mingi muu broneerind veel jäänd ..

        Comment

        • Tervist
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 49

          #5119
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Seoses selle Fulltildi jamaga peab ka tuba vahetama hakkama ja bankrolli kõik pm nullist alustama. Mingi kolm aastat tagasi viimati mängisin pokerstarsis ja ei mäleta enam enda kasutajanime. Kas on mingi võimalus et ma saan teha endale uue kasutaja ilma et sellest mingeid probleeme tekiks?

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #5120
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Tervist Vaata postitust
            Seoses selle Fulltildi jamaga peab ka tuba vahetama hakkama ja bankrolli kõik pm nullist alustama. Mingi kolm aastat tagasi viimati mängisin pokerstarsis ja ei mäleta enam enda kasutajanime. Kas on mingi võimalus et ma saan teha endale uue kasutaja ilma et sellest mingeid probleeme tekiks?
            ei

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #5121
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Tervist Vaata postitust
              Seoses selle Fulltildi jamaga peab ka tuba vahetama hakkama ja bankrolli kõik pm nullist alustama. Mingi kolm aastat tagasi viimati mängisin pokerstarsis ja ei mäleta enam enda kasutajanime. Kas on mingi võimalus et ma saan teha endale uue kasutaja ilma et sellest mingeid probleeme tekiks?
              Supporti kiri.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5122
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Huvitav kui mul jääb paarsada VPP'd magic Platiniumstarsist puudu ei tea kas annavad järgmiseks kuuks "niisama"? Tundub et võib paar sotti puudu j22da :/ Saaks natukenegi rohkem RB'd

                Comment

                • Howie Diddot

                  #5123
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tee uus kasutaja, identifitseeri ära ning saada supporti kiri, et soovid selle uue kasutajaga mängimist jätkata ning teise võivad nad sulgeda/kustutada. Ei teki mingeid probleeme.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #5124
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Huvitav kui mul jääb paarsada VPP'd magic Platiniumstarsist puudu ei tea kas annavad järgmiseks kuuks "niisama"? Tundub et võib paar sotti puudu j22da :/ Saaks natukenegi rohkem RB'd
                    Saada kiri supporti, paljudele on antud kui natukene puudu jääb

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #5125
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                      Tee uus kasutaja, identifitseeri ära ning saada supporti kiri, et soovid selle uue kasutajaga mängimist jätkata ning teise võivad nad sulgeda/kustutada. Ei teki mingeid probleeme.
                      Ei kõla väga loogiliselt.. kui tal kolm aastat tagasi kasutaja on tehtud, siis praegu teeb uue kasutaja, saab depo boonused ja muud asjad ning stars paneb lihtsalt vana konto kinni ja laseb uuega mängida? I call bs.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #5126
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Olen pannud ka visaga, mul l2heb täpselt 500e .. ehk oled maksnud kaardiga vms ja mingi muu broneerind veel jäänd ..
                        7ni veel ju aega ilusti.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #5127
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                          Tee uus kasutaja, identifitseeri ära ning saada supporti kiri, et soovid selle uue kasutajaga mängimist jätkata ning teise võivad nad sulgeda/kustutada. Ei teki mingeid probleeme.
                          Tekib küll probleeme. Mitme konto omamine on rangelt kasutusreeglite vastu, isegi kui eelmine on mistahes põhjusel suletud.

                          Klienditukke tuleks kirjutada ja anda kõik kandmed, mille abil konto üles leida võib:
                          - Ees- ja perekonnanimi
                          - e-maili aadress, mis kontoga seotud oli (võib ka mitu loetleda, kui kindel pole)
                          - Aadress/postikood
                          - Kasutajatunnus (või erinevad versioonid sellest, mida mäletad...)

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #5128
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Kuidas saan nii teha ,et istuks alati fullringis ühte kohta mull.
                            Proovisin Options-preffered seat - võtsin 5nda koha aga ikka pean ise ümber tõstma.(mudu võiks ise ka ümber tõsta aga trackeriga tuleb hud siis valesse kohta).

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #5129
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Miks te mu limiite ei tõsta swedbanga jaoks? Korra väideti et teie limiit pole täis .. nyyd on see nirune nädalane 1,2k euri täis ning krediitkaardi 1,2k ka täis .. maile olen saatnud keegi ei vatsa .. whats up`.. ei taha te mu raha v2?

                              e: just viskas mingi newsi ette et 20% up to 100$ boonus PS's
                              kood: PS100

                              tasuta raha on alati tore
                              Last edited by leits; 30.06.11, 18:16.

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #5130
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Selle mõttega saigi eile cashout tehtud,et äkki midagi tuleb.Tore!

                                Comment

                                Working...