*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • siga
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 251

    #5191
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Et rahvas jälle siin karjuma ei hakkaks siis teadke, et 2h pärast on serveri restart!!
    Kaua serveri restart umbes kestab?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #5192
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      tavaliselt 15-30min

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #5193
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Mis värk sellega on et mul ei näita ühtegi SNG'd?
        Cash ja turnad olemas aga SNGsid pole üldse. FIltrid kõik maas..

        Comment

        • Howie Diddot

          #5194
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
          Mis värk sellega on et mul ei näita ühtegi SNG'd?
          Cash ja turnad olemas aga SNGsid pole üldse. FIltrid kõik maas..
          Serveri restart on.

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #5195
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Foux Vaata postitust
            Depo. Päris pikalt juba ei miskit. Ei taha topelt ka saata. Arvelt pole raha ka ära läinud.
            Saatsin peale seda miinimumi veel kontrolliks ja see tuli sekiga üle. Esimese depo summa ikka veel tulemata ja ilutseb pangaarvel. Ei oleks küll tore, kui suvalisel hetkel raha arvelt nahhuj tõmbaks.

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #5196
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Foux Vaata postitust
              Depo. Päris pikalt juba ei miskit. Ei taha topelt ka saata. Arvelt pole raha ka ära läinud.
              Kirjuta meile, vaatame üle! Soovitan deposiidiks kasutada SwedBanka/Uneti raha saabub kohe kontole. Mega mugav.

              Comment

              • PokerStars Regina
                PokerStarsi Esindaja
                • Jan 2011
                • 254

                #5197
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Oeh bilkod .. use ure head

                Mingit sellsit nuppu ei ole võimalik teha, et viskab mind automaatselt kõikidesse laudadessse waiting listi (need mis ma olen endale filtreerinud)? Sarnaneb natukene FTP automaatse laudade searchimis asjaga, kuid mitte päris ..
                Kas sa seda funktsiooni oled proovinud "Leia istekoht" see on suhtelisest uus funktsioon, mis võimaldab leida istekoha soovitud tüüpi lauas. Valides Lobbys pärisraha laud, kuhu olete juba istunud või kus ei ole hetkel vabu kohti, saate vajutada "Leia istekoht" nupule, mis leiab Teile vaba istekoha lauas mis on sama struktuuriga.

                Funktsioon klaviatuuril, 'Ctrl + S', mille järel avaneb automaatselt "Leia istekoht" aken.

                "Leia istekoht" seadete muutmiseks, vajuta "Valikud" > "Leia istekoht valikud".

                Kõik uuendused saadaval:

                http://www.pokerstars.ee/en/poker/ro...software-news/ (inglisekeeles)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #5198
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                  Kirjuta meile, vaatame üle! Soovitan deposiidiks kasutada SwedBanka/Uneti raha saabub kohe kontole. Mega mugav.
                  Miks Visaga mugav pole?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #5199
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                    Kas sa seda funktsiooni oled proovinud "Leia istekoht" see on suhtelisest uus funktsioon, mis võimaldab leida istekoha soovitud tüüpi lauas. Valides Lobbys pärisraha laud, kuhu olete juba istunud või kus ei ole hetkel vabu kohti, saate vajutada "Leia istekoht" nupule, mis leiab Teile vaba istekoha lauas mis on sama struktuuriga.

                    Funktsioon klaviatuuril, 'Ctrl + S', mille järel avaneb automaatselt "Leia istekoht" aken.

                    "Leia istekoht" seadete muutmiseks, vajuta "Valikud" > "Leia istekoht valikud".

                    Kõik uuendused saadaval:

                    http://www.pokerstars.ee/en/poker/ro...software-news/ (inglisekeeles)
                    Hmm, kui ma mingeid parameetreid ei pane .. siis idee poolest peakski ta mind loopima kõikide laudade waiting listi eks?

                    Comment

                    • romario
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 230

                      #5200
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Olen suutnud kuidagi Starsi tarkvaraga nii teha, et mängiks nagu live pokkerit. Kaardid on lauas välise poolega ning kaarte näeb ainult sel juhul kui hiirega nende peale lähed. Oskab keegi seda maha võtta, käib suht pinda?

                      Comment

                      • pendula
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 155

                        #5201
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                        Kuidas saan nii teha ,et istuks alati fullringis ühte kohta mull.
                        Proovisin Options-preffered seat - võtsin 5nda koha aga ikka pean ise ümber tõstma.(mudu võiks ise ka ümber tõsta aga trackeriga tuleb hud siis valesse kohta).
                        Tõenäoliselt oled juba korda saanud asja, aga mul oli alguses sama mure. Nimelt Preferred seat-i valides pead vaatama, et valid õige mängijate arvuga laua. Vaikimisi annab esimeseks valikuks 10seat laua seadistuse.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #5202
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas romario Vaata postitust
                          Olen suutnud kuidagi Starsi tarkvaraga nii teha, et mängiks nagu live pokkerit. Kaardid on lauas välise poolega ning kaarte näeb ainult sel juhul kui hiirega nende peale lähed. Oskab keegi seda maha võtta, käib suht pinda?
                          Options-Table Display Options-Hide Hole Cards

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #5203
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Üritasin depot teha läbi VISA mis mul koguaeg töödanud , nüüd viskas ette ,et probleem ja saatke supporti mail ? millest see siis tuli. Panin muidu EE100PS ka boonuskoodi kohale ei tea kas sellepärast ?

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #5204
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Raha läks maha aga kontol ei ole :S

                              EDIT: on siiski kontole tulnud , ei tea millest see viivitus ja ,et probleem kiri ette tuli. Igastahes boonus ka olemas ja probleeme pole.
                              Last edited by Mrt1989; 08.07.11, 18:22.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #5205
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                Miks Visaga mugav pole?
                                see gämbleritele mõeldud, et raha on nipsust kohal:D

                                Comment

                                Working...