*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #3931
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Läbi klienditoe saab :)
    Mul oli kunagi kasutaja AnaalVandaal, mis freezete ja ma pidin uue useri tegema, kuna see solvas kedagi. Siis kui küsisin kas kuidagi on võimalik opt-inida, sest ma ise ei saa BT teha enam selle useriga, siis supportist küll positiivset vastust ei tulnud :( .
    Äkki sa siiski saad aidata? Kui jh panen EE supportile kirja teele =) .

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3932
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust


      Väljamaksed võtavad kuni 72 tundi, sel pole miskit pistmist litsentsiga - turvakontrolli järjekord on ühine kõikide litsentside puhul.

      Palun pidage silmas, et arvesse peaks võtma ka hooaega. Sügis-talv on internetipokkeri jaoks kõige kiirem aeg... Kui on rohkem aktiivseid mängijaid, on ka rohkem väljamakseid ning see võib ooteaega natuke pikendada.



      Tänud vastuse eest. Aga ma ei usu seda. Olen teinud cashoute tublisti üle aasta juba regulaarselt iga nädal vähemalt. Ja sellist asja enne seda litsentsi küll ei olnud nagu nüüd toimub. . On ikkagi oluline vahe, kas cashout toimub regulaarselt kindla aja jooksul, või varieerub see aeg 15 minutist 72 tunnini. Tegemist võib ju olla vandenõuteooriaga, aga mingid kahtlused jäävad ikkagi.

      Edit: Ja kui keegi tahab küsida, et mis vahet seal on, siis vahe ongi selles, et kes seda asja kontrollib/otsustab/lubab/keelab.
      Last edited by janek174; 04.12.10, 14:22.

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #3933
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Mul oli kunagi kasutaja AnaalVandaal, mis freezete ja ma pidin uue useri tegema, kuna see solvas kedagi. Siis kui küsisin kas kuidagi on võimalik opt-inida, sest ma ise ei saa BT teha enam selle useriga, siis supportist küll positiivset vastust ei tulnud :( .
        Äkki sa siiski saad aidata? Kui jh panen EE supportile kirja teele =) .
        Saan küll aidata ja vabandan, kui keegi vastupidist väitis. Saada kohe teele ja korjan ise üles selle.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #3934
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Tarvi - Kas on oodata mingeid muudatusi vip süsteemis ka 2011 aasta või jääb kõik samaks?

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #3935
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Tarvi - Kas on oodata mingeid muudatusi vip süsteemis ka 2011 aasta või jääb kõik samaks?
            Mingit infot konkreetsetest muutustest hetkel klienditoel ei ole...

            Comment

            • ReinZ
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2010
              • 43

              #3936
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              kuhu väljamakse kiiremini laekub kas panka (SEB) või moneybookersisse? olen kuulnud, et sama summa vääringus, mis moneybookersist sisse oled kandnud peaks päris kiiresti ka välja tulema.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #3937
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
                olen kuulnud, et sama summa vääringus, mis moneybookersist sisse oled kandnud peaks päris kiiresti ka välja tulema.
                nii on.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #3938
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  ostsin $650 boonuse ja sain isnta kätte ? :D

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #3939
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas kollane Vaata postitust
                    ostsin $650 boonuse ja sain isnta kätte ? :D
                    Võid mulle kanda kui ei sobi. SN Tseburek

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #3940
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Võid mulle kanda kui ei sobi. SN Tseburek
                      ei saa buddy teha
                      pigem huvitab mis teema on sellega, kas kõik boonsed see kuu tulevad insta?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #3941
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas kollane Vaata postitust
                        ei saa buddy teha
                        pigem huvitab mis teema on sellega, kas kõik boonsed see kuu tulevad insta?
                        Nüüd uus süsteem, et ei pea boonuseid lahti enam mängima.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #3942
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Nüüd uus süsteem, et ei pea boonuseid lahti enam mängima.
                          :D ma ei teadnuki, krt poleks seda $650 võtnudki
                          millal see kehtima hakkas ?

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #3943
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas kollane Vaata postitust
                            :D ma ei teadnuki, krt poleks seda $650 võtnudki
                            millal see kehtima hakkas ?
                            1. oktoobrist

                            Comment

                            • Intzsz
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 105

                              #3944
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kas keegi oskaks õelda palju ma peaks umbes mängima NL25 FR, et teenida 7200VPP ? , Tsekkisin korra mingit starsi calci ka aga see näitab mulle küll ulmet, või ma kasutan valesti.
                              Siin vahet pole ju kas ma olen bronze või kõrgem VPPsid saad samapalju? või ma eksin?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #3945
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                75-85k kätt pakuks

                                Comment

                                Working...