Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Mul oli kunagi kasutaja AnaalVandaal, mis freezete ja ma pidin uue useri tegema, kuna see solvas kedagi. Siis kui küsisin kas kuidagi on võimalik opt-inida, sest ma ise ei saa BT teha enam selle useriga, siis supportist küll positiivset vastust ei tulnud :( .
Äkki sa siiski saad aidata? Kui jh panen EE supportile kirja teele =) .
Algselt postitas Tarvi
Vaata postitust
Äkki sa siiski saad aidata? Kui jh panen EE supportile kirja teele =) .

Comment