*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #3961
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Aidake Starsi noobi.

    Kas T$ trademine on oma lõpu leidnud või ei suuda ma seda leida?!

    Tänud.

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #3962
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      Huvitav juhtum leidis täna aset. Nimelt otsustasin endale EMT netipulga hankida ,et saaks pokrit ka maal pelada. Logisin sisse kontrollisin neti ühendus olemasolu. Peale seda sain starsilt väga pika kirja .

      Tere m2rt,

      Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

      Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'gamblerinoN1'.

      Tegemist on tavalise palvega taolistel juhtudel, kuna peame veenduma, et Te ei ole ülalnimetatud mängijaga sama isik. Palume saata e-kirjaga või faksida selge koopia oma juhiloast või mõnest teisest pildiga dokumendist (nii esi- kui tagakülg).

      Me ei viita mingile väärteole, kuid palume mõista, et aeg-ajalt teostame turvakontrolle kindlustamaks, et PokerStars oleks jätkuvalt mängijatele turvaline keskkond.

      Pange tähele, et Teie deposiite ei tööelda, kuni seos antud mängijaga on selgitatud. Saate selle automaatse e-kirja iga kord, kui deposiiti teete, kuni küsimus on lahendatud. Kohe, kui kontroll läbitud, saae e-kirja, mis kinnitab, et konto on heaks kiidetud ning saate jälle pärisraha tehinguid teha.

      Kui saate oma kontosse sisse logida, palume Teil seda teha ning dokumendid läbi tarkvara üles laadida.



      Ei teagi nüüd mida teha, kas panna neti pulk järgi ja saata selle pealt neile siis jälle oma ID tõestus ? Muide Emt mobiilsel internetil on tõenäoliselt jagatud aadressi süsteem, kus igale kliendile ei anta eraldi välist IP aadressi. Viimane teeb tõenäoliseks teiepoolse vea, kus IP alusel eeldati, et tegu on sama mängijaga. Soovitan edaspidiseks laialdaselt levinud IP aadressid; wireless, netipunktid jms lisada erandite nimekirja, et ausate mängijate mängu kvaliteet ei kannataks selliste ebameeldivuste tõttu ......

      Mulle saadeti paar nädalat tagsai täpsetl samasugune kiri...küsiti seotust mingi muu kasutajaga ja ei saand cashouti teha. Vastasin et esimest korda kuulen siukest nime, siis vabandati ja tehti konto lahti uuesti.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #3963
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Aidake Starsi noobi.

        Kas T$ trademine on oma lõpu leidnud või ei suuda ma seda leida?!

        Tänud.
        pokerstars.ee tulekuga kadusid kõik kanded

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #3964
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas lenC Vaata postitust
          pokerstars.ee tulekuga kadusid kõik kanded
          makes sense. ty

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #3965
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
            Pange tähele, et Teie deposiite ei tööelda, kuni seos antud mängijaga on selgitatud. Saate selle automaatse e-kirja iga kord, kui deposiiti teete, kuni küsimus on lahendatud. Kohe, kui kontroll läbitud, saate e-kirja, mis kinnitab, et konto on heaks kiidetud ning saate jälle pärisraha tehinguid teha.
            Tüpo :P

            Comment

            • suitsutihane
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 286

              #3966
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              küsimus cashout kohta: tahan stars-swedbank teha, kuna MB verifikatsioon nii kaua võõtab aega ja athaks raha kätte saada. panen nüüd cashout- direct bank transfer, iban ja bic kõik korras aga kui kinnitama pean ütleb ikka et teeb MONEYBOOKERsisse transferi,
              STARS ON DOLLARITES, MB DOLLARITES, kas peab swedis eraldi dollari lisama kuidagi? miks ta ei taha dollareid swedi kanda mul pohhui las konverteerib oma panga kursiga tbh... konfjuuzing
              edit: või pean enne üldse swedist starsi kandma et cashout teha sinna?
              Last edited by suitsutihane; 08.12.10, 15:32.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #3967
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                jah.. enne pead swedist starsi kandma kui saad välja kanda swedi..

                Comment

                • suitsutihane
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 286

                  #3968
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  jälle mindfuck,deposiidiga - tuleb meilile see 1 time unique referance code, netipangas ei lähe viitenumbriks kohe mitte ei sobi noh. pole standard
                  formaat vms, selgitusse siis? see fine?

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #3969
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                    jälle mindfuck,deposiidiga - tuleb meilile see 1 time unique referance code, netipangas ei lähe viitenumbriks kohe mitte ei sobi noh. pole standard
                    formaat vms, selgitusse siis? see fine?
                    selgitusse jep

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #3970
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                      küsimus cashout kohta: tahan stars-swedbank teha, kuna MB verifikatsioon nii kaua võõtab aega ja athaks raha kätte saada. panen nüüd cashout- direct bank transfer, iban ja bic kõik korras aga kui kinnitama pean ütleb ikka et teeb MONEYBOOKERsisse transferi,
                      STARS ON DOLLARITES, MB DOLLARITES, kas peab swedis eraldi dollari lisama kuidagi? miks ta ei taha dollareid swedi kanda mul pohhui las konverteerib oma panga kursiga tbh... konfjuuzing
                      edit: või pean enne üldse swedist starsi kandma et cashout teha sinna?
                      Swedi kaudu ei pea enne sissemakset tegema, et saaks DBT kaudu väljamakse teha.

                      Küll aga kehtib Moneybookersile 'rollback' reegel. Kui oled Moneybookersi kaudu teinud sissemakse a-la $100 väärtuses, siis pead esmalt $100 kandma tagasi samale Moneybookers kontole, kui saad teisi väljamakse meetodeid kasutada.

                      Kui enam kunagi seda Moneybookers kontot kasutada ei taha, võime selle blokeerida ja saad kohe väljamakse Direct Bank Transferi kaudu Swedi saata.

                      Comment

                      • suitsutihane
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 286

                        #3971
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        aitäh igatahes targem nüüd :) sai asjata swed-stars tehtud üldse :D aga selgus vähemalt.
                        capten hindsight =P

                        Comment

                        • mass
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 80

                          #3972
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          Huvitav juhtum leidis täna aset. Nimelt otsustasin endale EMT netipulga hankida ,et saaks pokrit ka maal pelada. Logisin sisse kontrollisin neti ühendus olemasolu. Peale seda sain starsilt väga pika kirja .

                          Tere m2rt,

                          Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

                          Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'gamblerinoN1'.

                          Tegemist on tavalise palvega taolistel juhtudel, kuna peame veenduma, et Te ei ole ülalnimetatud mängijaga sama isik. Palume saata e-kirjaga või faksida selge koopia oma juhiloast või mõnest teisest pildiga dokumendist (nii esi- kui tagakülg).

                          Me ei viita mingile väärteole, kuid palume mõista, et aeg-ajalt teostame turvakontrolle kindlustamaks, et PokerStars oleks jätkuvalt mängijatele turvaline keskkond.

                          Pange tähele, et Teie deposiite ei tööelda, kuni seos antud mängijaga on selgitatud. Saate selle automaatse e-kirja iga kord, kui deposiiti teete, kuni küsimus on lahendatud. Kohe, kui kontroll läbitud, saae e-kirja, mis kinnitab, et konto on heaks kiidetud ning saate jälle pärisraha tehinguid teha.

                          Kui saate oma kontosse sisse logida, palume Teil seda teha ning dokumendid läbi tarkvara üles laadida.



                          Ei teagi nüüd mida teha, kas panna neti pulk järgi ja saata selle pealt neile siis jälle oma ID tõestus ? Muide Emt mobiilsel internetil on tõenäoliselt jagatud aadressi süsteem, kus igale kliendile ei anta eraldi välist IP aadressi. Viimane teeb tõenäoliseks teiepoolse vea, kus IP alusel eeldati, et tegu on sama mängijaga. Soovitan edaspidiseks laialdaselt levinud IP aadressid; wireless, netipunktid jms lisada erandite nimekirja, et ausate mängijate mängu kvaliteet ei kannataks selliste ebameeldivuste tõttu ......
                          Mul juhtus aasta alguses sama asi. Ja tegelikult juhtus kahe-kolme kuu jooksul 7 korda kokku :D . Esimene kord saatsin dokumendid ära, ülejäänud korrad ütlesin lihtsalt et olen juba saatnud ja et võiks konto lahti teha. No problemo. Ilmselt tekkis jama sellest, et kasutasin avalikke wifisid vms.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #3973
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Siin eelnevalt vist sellest juttu olnud küll, kuid mulle jäi natuke arusaamatuks.
                            Kas need VPP peaks rahaks vahetama juba enne aasta lõppu, või kehtivad need pärast ka edasi ?

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #3974
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Vpp-dega ei saa sina midagi muud teha kui neid koguda. Neid koguneb kõigile sama palju, vastavalt makstud rakele olenemata oma staatusest ( silverstar, goldstaar jne). Sina saad kasutada FPP-sid, mis kogunevad sulle vastavalt sinu staatusest+kogutud vpp-de arvust (goldstar teenib 1 vpp kogumise eest 2 fpp-d). Fpp-d ei kao su kontolt mitte kusagile ka uuel aastal.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #3975
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Ajasin need segamini jah, no mul sai 750 kokku ja tuli teade et 10 daala saab selle eest välja võtta. Sama kehtib ka 1500 jne kohta.
                                Mõtlesin, et kas peaks selle välja ära võtma.

                                Comment

                                Working...