*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #3916
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    niipalju kui mina tean, siis mitte. aasta alguses lähevad levelid uuesti nulli (va. SN ja SNE)

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3917
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      ebaloogiline. Kui detsembris teed goldstari siis see kehtib järgmise kuu lõpuni. Ära nullitakse ainult stellari boonused.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #3918
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Kui ma teen detsembris goldstariks, siis olen terve jaanuari goldstar ?
        jah

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #3919
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          niipalju kui mina tean, siis mitte. aasta alguses lähevad levelid uuesti nulli (va. SN ja SNE)
          ei

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #3920
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            ebaloogiline. Kui detsembris teed goldstari siis see kehtib järgmise kuu lõpuni. Ära nullitakse ainult stellari boonused.
            Oled 100% kindel ,et need järgmine aasta alles ja nullitakse?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #3921
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Loogiline on, et on alles, sa oled ju välja teeninud taseme, kuidas saab nullida lampi vip staatuse.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #3922
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Loogiline on, et on alles, sa oled ju välja teeninud taseme, kuidas saab nullida lampi vip staatuse.
                jutt oli stellaritest praegu ju

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #3923
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  jutt oli stellaritest praegu ju
                  Ok

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #3924
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Vip staatus jääb nikinii see kindel, aga stellarite kohta tahaks teada ja võibolla tuleb veel midagi uut ja põnevat.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #3925
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Krt tahaks vingud ikkagi (ega ma suurt muud ei oskagi). Küsimus cashoutide kohta. Miks need peale .EE-ks üle minekut nüüd nii kaootiliselt käivad? Üks kord on 15 minutiga kohal, teine kord läheb 12h, viimast olen nüüd peaaegu 24h oodanud. Jah ma tean, et kirjas on kuni 72h (vms), kuid enne selle litsensi jama oli ikka konkreetne aeg u.2h mille jooksul oli cashout alati kohal (väga üksikute eranditega). Nüüd käib küll nii nagu jumal juhatab. Kas nüüd on need cashoudi otsustamised kuidagi teiste inimeste töö või mis moodi see süsteem üldse käib? (teen cashoute üsna regulaarselt väikeste summade kaupa, nii et teinekord on selline asi üsna häiriv). Stars -> MB käib jutt siis.
                      Last edited by janek174; 03.12.10, 12:17.

                      Comment

                      • 5lehte
                        Jube Noob
                        • Apr 2009
                        • 126

                        #3926
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Bet slider options ja sealt valida Adjust bet size with the small blind. Aga kui uuesti avan starsi siis alati big blindi peal e. ei save seda kunagi. Kas see kõigil nii?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #3927
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          niipalju kui mina tean, siis mitte. aasta alguses lähevad levelid uuesti nulli (va. SN ja SNE)
                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          ei

                          ok.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #3928
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas eestlased ei saa enam sharkscopes opt ini teha?

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #3929
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              saab küll. peale buddytransferi peaks olema ka muid viise neid paari senti maksta. MB oli vist üks. uuri Sharkscope kodulehelt.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3930
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                                Kas eestlased ei saa enam sharkscopes opt ini teha?
                                Läbi klienditoe saab :)

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Krt tahaks vingud ikkagi (ega ma suurt muud ei oskagi). Küsimus cashoutide kohta. Miks need peale .EE-ks üle minekut nüüd nii kaootiliselt käivad? Üks kord on 15 minutiga kohal, teine kord läheb 12h, viimast olen nüüd peaaegu 24h oodanud. Jah ma tean, et kirjas on kuni 72h (vms), kuid enne selle litsensi jama oli ikka konkreetne aeg u.2h mille jooksul oli cashout alati kohal (väga üksikute eranditega). Nüüd käib küll nii nagu jumal juhatab. Kas nüüd on need cashoudi otsustamised kuidagi teiste inimeste töö või mis moodi see süsteem üldse käib? (teen cashoute üsna regulaarselt väikeste summade kaupa, nii et teinekord on selline asi üsna häiriv). Stars -> MB käib jutt siis.
                                Väljamaksed võtavad kuni 72 tundi, sel pole miskit pistmist litsentsiga - turvakontrolli järjekord on ühine kõikide litsentside puhul.

                                Palun pidage silmas, et arvesse peaks võtma ka hooaega. Sügis-talv on internetipokkeri jaoks kõige kiirem aeg... Kui on rohkem aktiivseid mängijaid, on ka rohkem väljamakseid ning see võib ooteaega natuke pikendada.

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                Vip staatus jääb nikinii see kindel, aga stellarite kohta tahaks teada ja võibolla tuleb veel midagi uut ja põnevat.
                                VIP Staatus jääb.

                                Stellarite arvestus nullitakse ning neid peab jaanuarist uuesti teenima hakkama.

                                Comment

                                Working...