*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #5416
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jah. Loodame, et nad selle cräpiga ka edaspidi inimesi tüütavad.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #5417
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Elar Vaata postitust
      erm , sain just mängides mingi rõõmsa captcha boxi , type these letters in 100 seconds teema :D
      keegi veel sellist cräppi kogenud ?
      Yeah, mul oli ka kunagi see teema.
      Prolly mängisin miljoon lauda korraga.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #5418
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Sama siin, ma ei pannud tähelegi seda algul. Hea, et jõudsin 100 sekiga märgata ikka. Mis siis saab, kui ei kirjuta 100 sekundi jooksul sinna midagi ?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5419
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Sama siin, ma ei pannud tähelegi seda algul. Hea, et jõudsin 100 sekiga märgata ikka. Mis siis saab, kui ei kirjuta 100 sekundi jooksul sinna midagi ?
          Loogika ütleb, et siis läheb see info kellegi tähtsama inimese lauale, kes käsitsi ja põhjalikumalt uurib su kontot, et kas on ikka inimene.

          Comment

          • Maigah
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 16

            #5420
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            ma ei paneks seda raudselt tähele, chat boxi ei vaatagi üldse tavaliselt, seal käib aint mingi vingumine ja mölisemine koguaeg

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5421
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Palun tehke PokerStarsi heads-up mängude layout normaalseks. See tähendab, et kasutaja saab omale valida asukoha. Hetkel on täiesti ajuvaba, et Heads-Up mängudes peab istuma kas vasakul - või paremalpool lauas ning muudab mängimise kohati ebamugavaks. Väga viks ja viisakas oleks, kui saaks istuda all keskel.

              Lisan siia ka pildi:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #5422
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                (L) see oleks super
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Sulgpallur
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 80

                  #5423
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Palun tehke PokerStarsi heads-up mängude layout normaalseks. See tähendab, et kasutaja saab omale valida asukoha. Hetkel on täiesti ajuvaba, et Heads-Up mängudes peab istuma kas vasakul - või paremalpool lauas ning muudab mängimise kohati ebamugavaks. Väga viks ja viisakas oleks, kui saaks istuda all keskel.

                  Lisan siia ka pildi:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Bar Nuthinil paistab olevat midagi sellist
                  http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=5072

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #5424
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Palun tehke PokerStarsi heads-up mängude layout normaalseks. See tähendab, et kasutaja saab omale valida asukoha. Hetkel on täiesti ajuvaba, et Heads-Up mängudes peab istuma kas vasakul - või paremalpool lauas ning muudab mängimise kohati ebamugavaks. Väga viks ja viisakas oleks, kui saaks istuda all keskel.

                    Lisan siia ka pildi:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Hea ettepanek.
                    ideas@pokerstars.ee

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5425
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Sulgpallur Vaata postitust
                      Bar Nuthinil paistab olevat midagi sellist
                      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=5072
                      Need ju tasulised. Oleksin nõus maksma selle modi eest, kui PokerStarsile maksaksin aastas $0 reiki või saaksin ilma VIP tasemeta pea 100% rakebacki. Kuna ma maksan reiki, mis on tegelikult väga suur siis ma ei maksa raha miski modi eest järgmisele liigkasu võtjale. Tuleb teha petitsioon ja massiga peale vajuda ning küll BokkeriTähe poisid selle ära teevad (muidugi tuleb jäädas mõistuse piiresse, keegi sulle HEM-i ei hakka Starsis ehitama).

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #5426
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                        Kõiki deposiite jooksvaid boonuseid saad näha, kui vajutad 'Abi > Uudised' või siit

                        Hetkel on üks supper pakkumine nimega Augustikuu pokkeri VIP klubi boonus - Teeni augustis vaid 75 VIP mängija punkti (VPPd) ning saad SilverStarsi boonustest osa kuni septembri lõpuni.

                        http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/vip-club-month/


                        Lisaks sellele nii pea kui teenid 750 VPPd saad $10 Stellar Boonuse, selle saad endale seotada VIP poest 1 FPP eest. Selle kampaania kohta loe siit

                        Kui oled huvitatud meie tesitest rahalistest boonustest, äkki soovid PokerStarsi VIP poe rahaliste boonuste pakkumisi vaadata?

                        http://www.pokerstars.ee/en/vip/store/?cat=cash-bonus
                        teenisin 750 VPPd, aga VIP poes VIP Bonuses and Cach Rewardsi alt küll sellist võimalust ei leia, et saaksin oma 10$ boonuse osta ehk kõik pakkumised, mida ma sealt leidsin on mitte aktiivsed!?
                        Last edited by eluvaatleja; 10.08.11, 15:12.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #5427
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                          teenisin 750 VPPd, aga VIP poes VIP Bonuses and Cach Rewardsi alt küll sellist võimalust ei leia, et saaksin oma 10$ boonuse osta ehk kõik pakkumised, mida ma sealt leidsin on mitte aktiivsed!?
                          Ma arvan, et see stellar teema on suunatud inimestele kes esimest korda mängivad cash gamei pokerstarsis.

                          Comment

                          • eluvaatleja
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 135

                            #5428
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            võimalik küll, igatahes regina postituses boonusele viitav link ei avanenud, et täpsemalt lugeda.

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #5429
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Palun tehke PokerStarsi heads-up mängude layout normaalseks. See tähendab, et kasutaja saab omale valida asukoha. Hetkel on täiesti ajuvaba, et Heads-Up mängudes peab istuma kas vasakul - või paremalpool lauas ning muudab mängimise kohati ebamugavaks. Väga viks ja viisakas oleks, kui saaks istuda all keskel.

                              Lisan siia ka pildi:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              soovitan sul mängimist alustada Full Tilt pokkeritoas, seal on täpselt selline layout.
                              deposiitboonus on $600 ja saad õppida, juttu rääkida ja mängida koos tuntud professionaalsete mängjatega.
                              küsimuste korral support@fulltiltpoker.com
                              saad kiire ja kvaliteetse tagasisde

                              Comment

                              • sadptr
                                Julm Donk
                                • May 2011
                                • 64

                                #5430
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                                soovitan sul mängimist alustada Full Tilt pokkeritoas, seal on täpselt selline layout.
                                deposiitboonus on $600 ja saad õppida, juttu rääkida ja mängida koos tuntud professionaalsete mängjatega.
                                küsimuste korral support@fulltiltpoker.com
                                saad kiire ja kvaliteetse tagasisde
                                Suht mage nali IMO

                                Comment

                                Working...