*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2566
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    respect!

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #2567
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      nice, wd
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2568
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Krt, pask, et SS'idele töökohad alles jäetakse siiski. Aga peab lootma, et regular laudu on ikka piisavalt ja minu fishiseid laudu nad enam ära ei riku!

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2569
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Ega esmapilgul asi üdini positiivne ei tundu - kuni on võimalus edasi 20bb lasta, siis neid s***u laudu ka mehiselt tehakse edasi SS poolt. Mida rohkem neid, seda suurem tõenäosus, et ka juhuslik vend sinna istuma satub. Kahjuks probleem vaid poolenisti kõrvaldatud (ei pea ise nendega maid jagama).

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #2570
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            meeldiv, saab uue aasta vastu võtta ja siis uurima hakata. plaanidega ideaalselt sobiv.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #2571
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Ega esmapilgul asi üdini positiivne ei tundu - kuni on võimalus edasi 20bb lasta, siis neid s***u laudu ka mehiselt tehakse edasi SS poolt. Mida rohkem neid, seda suurem tõenäosus, et ka juhuslik vend sinna istuma satub. Kahjuks probleem vaid poolenisti kõrvaldatud (ei pea ise nendega maid jagama).
              Nõus, et see mingi "FUCKYEAAA" olukord ei ole, aga ikkagi parem kui enne. Mulle meeldiks kui nüüd regid hakkaksid ante laudu alustama 50bb min asemel, siis hoiab bumhunteritest nitregid eemal.

              30 minti ratholimisaega juurde ja suurem default BI on ka awesome.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #2572
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                ohoh, 200BB default+ante. Sunnib uusi oskusi omandama, enam nii lihtsalt PF ei kipu flippama:)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2573
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Mulle meeldiks kui nüüd regid hakkaksid ante laudu alustama 50bb min asemel, siis hoiab bumhunteritest nitregid eemal.
                  Tundub veidi pseudoprobleem, mille lahendab limiitides kõrgemale liikumine iseenesest.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #2574
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    kas mul on õigus, et 200BB stäkkidega muutub madala pocketiga PF 3beti callimine tihti kasumlikuks? Samuti läheb PF range loosemaks, igasugused connectorid on rohkem hinnas? Ehk vajavad Pokkeriprod edaspidi 3 erinevat ranka tabelit, short, default ja deep lauad :D

                    E: Muidugi deepstäkki tabeli järgi enam ei lase, postflop määrab liiga palju
                    Last edited by nomerlot; 12.04.10, 19:30.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2575
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      kas mul on õigus, et 200BB stäkkidega muutub madala pocketiga PF 3beti callimine tihti kasumlikuks? Samuti läheb PF range loosemaks, igasugused connectorid on rohkem hinnas? Ehk vajavad Pokkeriprod edaspidi 3 erinevat ranka tabelit, short, default ja deep lauad :D

                      E: Muidugi deepstäkki tabeli järgi enam ei lase, postflop määrab liiga palju
                      Nujah, seal 250bb deep mängus muutub asi siis nagu HSP'ks, tuleb igast crappi igast suunast mängida :) Seega fishid hakkavad seal hoopis võitvateks mängijateks :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2576
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        kas mul on õigus, et 200BB stäkkidega muutub madala pocketiga PF 3beti callimine tihti kasumlikuks? Samuti läheb PF range loosemaks, igasugused connectorid on rohkem hinnas? Ehk vajavad Pokkeriprod edaspidi 3 erinevat ranka tabelit, short, default ja deep lauad :D

                        E: Muidugi deepstäkki tabeli järgi enam ei lase, postflop määrab liiga palju
                        Siin ei ole vaja enam tabelit vaid sügavamaid teadmisi nii pot kui ka implied oddsided.

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #2577
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Krt, pask, et SS'idele töökohad alles jäetakse siiski. Aga peab lootma, et regular laudu on ikka piisavalt ja minu fishiseid laudu nad enam ära ei riku!
                          Arvad, et kui 2 fishi lauas mängivad 4 shortie pushbotiga, siis nad naudivad seda?

                          Fishid tahavad floppe/turne rivereid näha/bluffida/callida/võita suuri potte/kättemaksta. Shortie laudadel .... kui palju nad sellest teha saavad? Väga suure tõenäosusega fishid ülikiirelt tüdinevad pushbottidest ja liiguvad shortie lauast minema. Ja kui ei liigugi, siis pole mul sullega mingeid probleeme. 20-100 oli lihtsalt ülikehv struktuur.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #2578
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            FTP-s oli enne 10 SS lauda NL100s, mida pole just palju.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • ints453
                              Räme Fish
                              • Apr 2010
                              • 15

                              #2579
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Selline jama et lasin uue windowsi peale ja t6mbasin uue pokerstarsi kliendi ja sisse logides ei ole enam kassat ja ei saa m2ngida rahalaudu.Keegi oskab midagi 6elda?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #2580
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas ints453 Vaata postitust
                                Selline jama et lasin uue windowsi peale ja t6mbasin uue pokerstarsi kliendi ja sisse logides ei ole enam kassat ja ei saa m2ngida rahalaudu.Keegi oskab midagi 6elda?
                                Kindel, et sa pokerstars.net aadressilt ei tõmmanud klienti? seal on playmoney, cashieri pole.
                                .com aadressilt tõmba.

                                Comment

                                Working...